Quantcast

Voli ga a nije sa njim

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.813
Da li ste primetili kolike su zene mazohisti?
Ostave tipa kojeg vole i udaju se za bogatog i onda ceo zivot pate za ovim sto ga vole i trose novce onog sto ne vole, a novce moraju trositi jer njima nadoknadjuju emotivnu prazninu.

E onda onaj muskarac koji veruje zenama da ga vole, nije bas cist u tikvi.

Heavy Knight

Aktivan član
Poruka
1.409
Treba resiti taj problem,mislim da im treba slot masina,em je puna para,em je uvek tu kada ti zatreba,em se ponekad kad se potrudis raduje kada te vidi i dolazi do izlucivanja unutrasnjeg sadrzaja,a i stalno je vesela,sarenolika i dobro raspolozena.Pa sta ce ti vise od toga?:think:
Zenama trebaju slot masine.:lol:

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Ostave tipa kojeg vole i udaju se za bogatog i onda ceo zivot pate za ovim sto ga vole i trose novce onog sto ne vole, a novce moraju trositi jer njima nadoknadjuju emotivnu prazninu.

Inace owo je totalno tacno, mada njima ne treba werowati nista z:D
to su cudowista

Poruka
19.475

Pa zene imaju taj efekat da im povremeno zine dupe za pare.A zarad para najradije zrtvuju ljubav.

Poruka
57.360

boli me đorđe za pare.

skoro sam, d' izvinete,
iznapušavala nekog debila,
stariji je od mene 12 godina, a juri me od pre isusa hrista.
naravno, ne zanima me, ali smo često u istom društvu,
hiljadu puta smo sedeli zajedno u kafani,
hiljadu puta sam vodila na piće i na klopu,
i on mi pre mesečak dana u xxl - u kaže,
kao, boli tebe uvo za mene, ti mene nećeš ni da pogledaš
zato što te interesuje (pa pomene jednog, zvaćemo ga...vlade)
juriš njegova kola i pare.
a meni su se te priče odavno smučile, delom i zbog foruma. :D
e, htedoh reći, u celom svom životu nisam bila...pa, u najmanju ruku, neprijatna,
kao prema njemu te večeri.

puca mi, bre za pare.
para uvek ima.
ja hoću nekog da me grli kao da mu je poslednje. :)

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.813
boli me đorđe za pare.

skoro sam, d' izvinete,
iznapušavala nekog debila,
stariji je od mene 12 godina, a juri me od pre isusa hrista.
naravno, ne zanima me, ali smo često u istom društvu,
hiljadu puta smo sedeli zajedno u kafani,
hiljadu puta sam vodila na piće i na klopu,
i on mi pre mesečak dana u xxl - u kaže,
kao, boli tebe uvo za mene, ti mene nećeš ni da pogledaš
zato što te interesuje (pa pomene jednog, zvaćemo ga...vlade)
juriš njegova kola i pare.
a meni su se te priče odavno smučile, delom i zbog foruma. :D
e, htedoh reći, u celom svom životu nisam bila...pa, u najmanju ruku, neprijatna,
kao prema njemu te večeri.

puca mi, bre za pare.
para uvek ima.
Pa to ti nije problem, stavis mu peraje na ruke i kad te zagrli imaces osecaj da te voli do neba.:p

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
39.353
puca mi, bre za pare.
para uvek ima.
Još si mlada i misliš da se od ljubavi živi i da para uvek ima.
Da te vidim kad te pritisne tuga kao celi svet, u džepu samo pljuga, a od gladi bi htela mret... :p

Naravno da para uvek ima, i uvek se mogu zaraditi. A samo je na nama da odlučimo koja nam je količina potrebna - i da li nam je i dovoljna..
Avaj, stvarno me više ni ne čudi što te po hiljadu prvi put citiram, ali stvarno nekad mnogo fino uobličiš ono što bih i ja rekla..:)
Ne tebaju mi kojekakve pare kojekavih likova.. i uvek će mi onaj zadnji dan na onom letovanju u parku biti nemerljivo draži, iako smo praktično jedva imali šta da pojedemo (spominjala već, samo hleb i sir i jednu papriku), kao takav ali zato što je bio sa njim i zato što smo bili mnogo srećni i sami i mi, nego da je sa nekim drugim bio ma kakav luksuz...
:heart:

marenda*

Elita
Poruka
17.240

Žene uvek vole muškaraca sa kojim su. Samo, pitanje je koji nejgov deo najviše vole.

Poruka
57.360
Još si mlada i misliš da se od ljubavi živi i da para uvek ima.
Da te vidim kad te pritisne tuga kao celi svet, u džepu samo pljuga, a od gladi bi htela mret... :p

Naravno da para uvek ima, i uvek se mogu zaraditi. A samo je na nama da odlučimo koja nam je količina potrebna - i da li nam je i dovoljna..
Avaj, stvarno me više ni ne čudi što te po hiljadu prvi put citiram, ali stvarno nekad mnogo fino uobličiš ono što bih i ja rekla..:)
Ne tebaju mi kojekakve pare kojekavih likova.. i uvek će mi onaj zadnji dan na onom letovanju u parku biti nemerljivo draži, iako smo praktično jedva imali šta da pojedemo (spominjala već, samo hleb i sir i jednu papriku), kao takav ali zato što je bio sa njim i zato što smo bili mnogo srećni i sami i mi, nego da je sa nekim drugim bio ma kakav luksuz...
:heart:
pa, hvala bogu.
normalno.
dok god imam dve ruke, biće i para.
ja se ne libim ničega.
a i nema ništa slađe nego kad zaradiš sam. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.