Volfram Mas: Srbi i mi smo porodica

Poruka
17.800
Nemački ambasador u Beograd Volfram Mas izjavio je da je odnos njegove zemlje sa Srbijom dostigla najviši nivo u istoriji, kao i da su Srbiji širom otvorena vrata ka Evropskoj uniji, navode beogradski mediji.

Da li to znači i da je Nemačka srpski saveznik na putu ka EU?


- Mnogo više od saveznika. Mi smo budući rođaci. Najbliži. Porodica! Ako pričamo o EU, o priključivanju Srbije u EU, ne govorimo kao o kandidaturi Srbije za članstvo u nekoj od mnogobrojnih međunarodnih organizacija. Članstvo u EU je zasigurno - duboko i blisko partnerstvo. To ni približno nije isto kao članstvo u ostalim međunarodnim organizacijama. To je kao prijem u porodicu. Termin saveznik je u ovom slučaju i te kako slab. Nemačka se prema Srbiji odnosi kao prema budućem članu porodice! Kad uđete u EU - bićemo porodica. I na taj način Nemačka već razmišlja o Srbiji - kao o članu porodice. I vi tako treba da razmišljate.

http://www.vesti-online.com

E to se zove sreca imati ovakve rođake.
 
Nemački ambasador u Beograd Volfram Mas izjavio je da je odnos njegove zemlje sa Srbijom dostigla najviši nivo u istoriji, kao i da su Srbiji širom otvorena vrata ka Evropskoj uniji, navode beogradski mediji.

Da li to znači i da je Nemačka srpski saveznik na putu ka EU?


- Mnogo više od saveznika. Mi smo budući rođaci. Najbliži. Porodica! Ako pričamo o EU, o priključivanju Srbije u EU, ne govorimo kao o kandidaturi Srbije za članstvo u nekoj od mnogobrojnih međunarodnih organizacija. Članstvo u EU je zasigurno - duboko i blisko partnerstvo. To ni približno nije isto kao članstvo u ostalim međunarodnim organizacijama. To je kao prijem u porodicu. Termin saveznik je u ovom slučaju i te kako slab. Nemačka se prema Srbiji odnosi kao prema budućem članu porodice! Kad uđete u EU - bićemo porodica. I na taj način Nemačka već razmišlja o Srbiji - kao o članu porodice. I vi tako treba da razmišljate.

Пу, пу, пу...... далеко било......
a87a284b2f.gif
a87a284b2f.gif
a87a284b2f.gif


п.с. Ма ја мислим да Швабе тешко погађају изјаве Руса када кажу: СРБИ СУ НАША БРАЋА..........:lol: ... па и они покушавају некако да се угурају у шему...
 
Patak i žabe

Ako ste dokoni
pročitajte ovo:
patak ukraj bare
držao je slovo.

Slušale ga žabe
velike i male,
slatke su mu reči
jedva dočekale.

Govorio patak
o vrlini mira
i da niko nikog
ne treba da dira.

Svako ima prava
da slobodno živi,
ne sme tlačit' one
što mu nisu krivi.

Sloga, mir i ljubav
blagoslov je pravi,
zato neka niko
nikoga ne gnjavi.

Slušale su žabe
ovo krasno slovo,
kad patak ućuta,
desilo se ovo:

Jedan žabac mali
pobliže je stao, -
a patak ga zgrabi,
pa ga progutao.

Iz ovog se nešto
i naučit' dade:
hulje lepo zbore,
al' nitkovski rade.
 
А ЗАШТО!?

Руси су са Немцима у одличним односима.

Kad mi budemo Rusi i mi cemo sa Nemcima biti u odlicnim odnosima ...

Do tada ovaj licemerni nemacki go*vnar nek trazi rodjake po Baltiku .. u Bugarskoj .. i Hrvatskoj ... i Sloveniji ... i Rumuniji .. i Bosni .. i na Kosovu ...

Ovaj izjava je izaz panike pred Putinov dolazak u Beograd - a do pre par dana savetovao je Srbe da uce decu kako smo krivi za NATO bombardovanje i da nasa deca treba da vole NATO ..
 
Poslednja izmena:
Kad mi budemo Rusi i mi cemo sa Nemcima biti u odlicnim odnosima ...

Do tada ovaj licemerni nemacki go*vnar nek trazi rodjake po Baltiku .. u Bugarskoj .. i Hrvatskoj ... i Sloveniji ...

Да је ******, јесте. Али избегавати сарадњу са најјачом европском економијом је сулудо. Зашто Србија да не сарађује Немачком, који је разлог?
 
А ЗАШТО!?

Руси су са Немцима у одличним односима.

Па и ми ћемо да будемо У ОДЛИЧНИМ ОДНОСИМА - АЛИ НЕ У РОЂАЧКИМ...... пу,пу,пу .....далеко било... баксуз један швапски...

Није наш народ блесав када је наденуо име ШВАБА НЕМЦИМА:

deutscheschabe




Nemačke bubašvabe (Blatella germanica) su dugačke oko 16 milimetara. Najmnogobrojnija su vrsta bubašvaba na svetu i proizvode godišnje više jajašaca i generacija (tri do četiri) nego ijedna druga. Nalaze se svuda gde ima ljudi i ne mogu da prežive bez nas. Zagađuju nam hranu svojim izlučevinama i prenose bolesti. Zabeleženi su čak i slučajevi da su bubašvabe jele ostatke hrane koju su našle na licima ljudi dok su oni spavali. Ali, ako hrane nema dovoljno, proždiru jedna drugu, grizući krilca i nožice.
 
Па и ми ћемо да будемо У ОДЛИЧНИМ ОДНОСИМА - АЛИ НЕ У РОЂАЧКИМ...... пу,пу,пу .....далеко било... баксуз један швапски...

Није наш народ блесав када је наденуо име ШВАБА НЕМЦИМА:

deutscheschabe




Nemačke bubašvabe (Blatella germanica) su dugačke oko 16 milimetara. Najmnogobrojnija su vrsta bubašvaba na svetu i proizvode godišnje više jajašaca i generacija (tri do četiri) nego ijedna druga. Nalaze se svuda gde ima ljudi i ne mogu da prežive bez nas. Zagađuju nam hranu svojim izlučevinama i prenose bolesti. Zabeleženi su čak i slučajevi da su bubašvabe jele ostatke hrane koju su našle na licima ljudi dok su oni spavali. Ali, ako hrane nema dovoljno, proždiru jedna drugu, grizući krilca i nožice.

Па хтео ти то да признаш или не, са њима смо у крвном сродству колико и са Русима,ако не и ближи. Сваки бели Европљанин је мој и твој рођак, без обзира ради ли се о Португалцу, Немцу, Русу или Финцу.
 
Kad udjemo u Uniju sa Rusijom imacemo super odnose sa Nemackom .:okok:

A i jos vise ce da nas vole...

А шта подразумева та Унија? Мени се све те уније, почевши од ЕУ па на даље ни мало не допадају. Слажем се да са Русијом треба бити близак, да се разумемо, али унија...
 

Back
Top