Voleti ili biti voljen?

1.kako moze da me voli neko koga ja ne voli? sta je on dodjavola, pacenik? mazohista? daje sve, a ne trazi nista? idi s milim bogom, sve vreme bih se osecala krivom. a ne mogu ni da zamislim kako bi izgledao sex sa nekim prema kom si ravnodusan? ***. odvratno.
2.kako mogu ja da volim nekog ko mene ne voli? to nije ljubav.mozda zaslepljenost. a te sam varijante prerasla. i opet, mazohizam. zamisli, ljubis nekoga, goris, a on te gleda ko mrtav konj.ajme.katastrofa.

samoca je krajnje elegantno resenje. i jedino.
ja volim samog sebe, svog jedinog sebeee:)
 
carevi, stig'o sam do 24 staze... i potrosio sam jedno 180 kredita... vise prestala igrica i da mi skida kredite... nego ostalo na 4... i, to je nesto sto ide levo desno i odbija lopticu koja, pak, razbija kockice iz kojih padaju slova raznih velicina i boja i, u odnosu na to koje je slov, povecava i smanjuje stap, daje ti da pucas...dupli... loptice isto menja... nekad se na komodoru to zvalo 'krakatau'... a mi se pravimo da smo majstori... lepo bilo...
 
Zivot vas stavi u situaciju da nema trece mogucnosti. Morate da budete:

1. sa osobom koja vas voli, nezna je, pazljiva, skida vam zvezde s neba, voli vas najvise na svetu i sve bi uradila za vas. Ali ste vi prema njoj ravnodusni. Simpaticna vam je ali... ne volite je. Ne dajete nista a za uzvrat dobijate sve.

2. sa osobom koju volite i mislite da je taj neko ostvarenje svih vasih snova. Ima sve moguce kvalitete, ali je ravnodusan prema vama. A vi se lomite oko nje, dajete se bezgranicno a za uzvrat dobijate mrvice...

Sta birate i zasto?
Boles' :lol: :lol: :lol:

1. On opsednut, ti smorena u njegovom prisustvu.
2. Ti opsednuta, on smoren u tvom prisustvu.

Nema tu klackanja :)
 

Back
Top