....vole li zene biti podlozne u seksu?......

Ali pazi kad bih volela, bash volela da budem u tom poslu .. to je chist posao, nema `ebanja .. imash tri roba koji chiste, peru, dochekuju posetioce - i sve to rade za sopstveno uzivanje, a ne za platu .. ovamo se otvorish za malo opreme, kaveze, lisice, biceve, sto za rastezenje .. nabaci se adekvatna garderoba, korseti, nekoliko pari chizama i cipela za footfetisiste ... i samo ostaje da se zakazuju seanse pacenicima :)
 
Ali pazi kad bih volela, bash volela da budem u tom poslu .. to je chist posao, nema `ebanja .. imash tri roba koji chiste, peru, dochekuju posetioce - i sve to rade za sopstveno uzivanje, a ne za platu .. ovamo se otvorish za malo opreme, kaveze, lisice, biceve, sto za rastezenje .. nabaci se adekvatna garderoba, korseti, nekoliko pari chizama i cipela za footfetisiste ... i samo ostaje da se zakazuju seanse pacenicima :)

Jos bolja je fora sa kucama sexa ko u Holandiji. Ti samo obezbedis kucu i uzimas lovu od ljudi koji zele da postanu clanovi tog kluba. Tu udjes i trpas se sa kim hoces i s' kim' stignes.....:lol::lol:....zvuci primamljivo vesela..????:lol:
 
Zvezdarac .. pazi ovako .. mene uopshte ne lozi pomisao na tako neshto, ali nisam sigurna kako bih reagovala ako bih se nasla na licu mesta. Gotovo da nikad nisam sigurna kakva ce mi biti reakcija kad se zadesim pored nekog muskarca.

Е јбг...ти би да узимаш лову за рентирање куће и још да прцаш...не може то тако...:razz:
 
Neki dan sam cuo jednu zanimljivu izjavu,i ne bi bila toliko cudna i zapela za uvo da je doslo od nekog muskarca(jer tako bi se nesto od nas jos i moglo ocekivati),ali s obzirom da sa bio u zenskom drustvu,i da su se druge zenske manje vise slozile s njom,ostao sam malo zatecen.
Dakle,ona je rekla nesto ovako.Velika vecina zena,zeli nezan,osecajan seks,sa puno paznje,mazenja...bla,bla,kako to vec ide...zapravo vodjenje ljubavi.I to je tako gotovo uvek,no unatoc tome,u svakoj se zeni ponekad(navodno vrlo retko,ali ipak)javi potreba da bude ludacki izyebana,da ju njen muskarac divljacki nabija u pichu ,guzu,u usta,da joj svrsi po njoj,ili u usta i na lice,u biti da je tretira ka komad mesa,ka neku jeftinu kurvu.Ali da navodno zene to zapravo to ne bi priznale muskarcu,kao srame se i misle da ce partner misliti o njima da su drolje ako tako nesto zatraze,ili (drugi eventualni razlog)da muskarcu recimo ne bi slucajno preslo u naviku,pa da svaki put tako postupaju s njima.Dobro,nisu se bas sve u potpunosti slozile sa svim ovim(i slicnim)elementima koje sam nabrojao,ali se svaka slozila sa nekoliko njih.E sad me zanima,ima li tu bar malo istine,ili sam bio zrtva''majnd fakinga''?

Iebiga foliranti su opasni..to je nesto s cim se ne treba igrati a opet nema sanse da ce reci..znaci jedino pap na pocetku probati dokle moze..mozda bi i moglo polako pomerati granice..najgore je sto se neka pravi fina sve vreme a posle kad se pusti u promet sine primi 3 kite u danu
 
e, pa to i jeste poenta...
moj partner sad već bivši i ja smo u početku bili mnogo nežniji...
sloboda u seksu za malo drugačije stvari nam je dolazila polako
što je bilo više ljubavi poštovanja, uvažavanja i poverenja to je seks mogao da bude više slobodan i bolji...

da mi je prvi put držao ruku na ustima dok me odvaljuje i rekao voliš ovo *********,
pa prebila bih ga, jajca bi mu odgrizla...

Citiram post od pre 4 godine :lol: Slažem se sa ovim (samo pošto je žena pisala odgovarajuće stvari su zamenjene :D), iako će zvučati paradoksalno, ali što je više poverenja i što su osobe slobodnije u vezi, to će im lakše biti da kažu šta žele.. a ovo većina želi.. Ne bih smeo da krenem od početka tako, da riba pomisli da sam frustrać i da se iživljavam nad njom zato što mrzim sebe i šta sve ne.. Neka.. Malo po malo, dok se ne skapiramo
 

Back
Top