Vojvođanski muzički ukus

Lunice, Fjorentino moja. :zag: :zaljubljena: :D Dobra je bila Fjorentina u prosloj sezoni, osvojila je cetvrto mesto u ligi, zamalo da bude treca, da Berluskonijev Milan nije u poslednjem kolu prvenstva namestio utakmicu sa Sijenom Fjorentina bi bila treca i mozda bi igrala u Ligi sampiona ove godine, ali eto, ne dade joj mafija.

 
Secam se dobro tog meca od pre par meseci, jer smo se zbog njega i u kladzi istraumirali, doduse za sitnu lovu, amaterski, iz hobija sto se kaze. :D Milanu je trebala pobeda u gostima protiv Sijene, koja je vec pre toga ispala iz lige, nista joj ta utakmica nije znacila, da bi zadrzao trece mesto ispred Fjorentine i da bi igrao u kvalifikacijama za Ligu sampiona Evrope, sto znaci da bi dosao do zestoke love koja se za to dobija. Namestili su da Sijena dobije prvo poluvreme, a da onda Milan u drugom poluvremenu preokrene rezultat u svoju korist i pobedi, Sijena je odradila svoj deo posla, dala gol i dobila prvo poluvreme, samo su se u drugom cekala dva gola Milana da svi budu zadovoljni, a oni perhani nikad da daju te golove, cekali su do pred sam kraj meca i tek tada preokrenuli sa ta dva gola, video sam posle u medijima izjave nekih clanova uprave Milana, i sami ti mafijasi su tvrdili da se zamalo nisu shlogirali dok su cekali pobedu, dok su pratili realizaciju mucke. A nama u kladzi presela dobijena sica, nije bila vredna te sekiracije. :lol:

 
Moj mladji prati fudbal pa ja sta cu,nekada se kao pravim da i mene zanima,pa sam onda odabrala Fjoru:lol:Sad nekada kaze-ajde da gledamo igra Barsa ili sta ti ja znam ko,a ja lepo kazem-ma nema sanse kad ne igra Fjorentina i on me ostavi na miru :lol:
 
Valja ponekad pogledati neku fudbalsku utakmicu i uci u taj fazon zbog dece, jer kad deca odrastu nedostajace ti mama svaki trenutak proveden s njima. :) Evo bas nedavno sam s drugarima konstatovao da su nam roditelji bili antitalenti za sport, kao uostalom i vecina nas :D, ali da svi imamo slicne uspomene, odlazak sa caletom na mec lokalnog nizerazrednog fudbalskog kluba, deluje kao shablon, ali nasi ochevi su to shvatali kao deo roditeljskih duznosti. :D

 
Tozovac je bio slusan i na casovima Muzickog vaspitanja u osnovnoj skoli, doduse zbog toga su se dobijali kechevi, razredna mi je predavala i osim klasike nista drugo nije priznavala. :lol:
Nekad su se kupovale singlice cak i uz dnevne novine. :D
Eh, pa vidi se da si becar, imas dobar ukus za muziku, a za vino ne znam, provericemo nekad kad se vidimo u pravoj kafani. :D

Evo hita iz leta devedesete, ako se dobro secam, Sneki se vratila iz Italije i bacila se u muzicke vode, ubrzo se nametnula i to pretezno muskoj publici... :lol:

 

Back
Top