Vojvodina je sledeća !!??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo mala ispravka: Srbi iz Hrvatske koji su došli ovde i kažeš imaju pravo, nikako ne smeju ostaviti ono tamo u Hrvatskoj, i ono je naše koliko i njihovo ovde. U protivnom, bilo bi nelogično da se naseljavaju ovde ostavljajući nekom drugom takođe srpske prostore...
Протерани су, населили су се у северном делу Србије, јер у Хрватској не могу више да живе и шта је ту проблем?
 
Ja sam Vojvodjan iz Vojvodine...

A takviih je mnogo...

Sam spominjes Srbe iz Hrvatske...

Ako su iz Hrvatske - znaci da NISU iz Srbije i kada dodju u Srbiju (i ostanu) znaci da su je KOLONIZOVALI.

I jos je teze zato sto su UBACENI tamo gde je sarolik nacionalni sastav da bi jedna nacija PREVAGNULA....A to je po svim medjunarodnim pravilima i UN STROGO ZABRANJENO
!
Није то забрањено по правилима УН, то је немогуће, а они не могу колонизовати своју земљу, јер је Србија држава свих Срба где год они живели.

Причаш о неким нацијама.:roll:
Ја бих све те нације формално укинуо и ставио да у пасошима пише "држављанин Србије" и нема више тих прича о нацијама и националности.
 
Аха, а јел прекшен некакав закон? Да ли су повређена људска права или је само реч о досељавању Срба из других крајева што је потпуно легално и пожељно и мени је веома драго због тога.
Да знаш да ћу због тебе да купим неки салаш и да се региструјем за гласање у Војводини.:lol:
Požuri i nemoj samo da pričaš... salaša je sve više, a i neki su se već nameračili. Znaš kad je nešto džaba, a zamisli kad stupi na sngu da stranci mogu kupovati i šta će biti švabi da odvoji 10 000 evra i kupi teritoriju...
 
Протерани су, населили су се у северном делу Србије, јер у Хрватској не могу више да живе и шта је ту проблем?

Problem je u tome sto se smatra da su IZBEGLICE termin na ODREDJENO VREME.

Dok traje poplava, pozar, rat...

Kada to prodje - izbeglice se VRACAJU!

A ovi u Vojvodini izgleda meni da nemaju nameru da se vracaju...

A rat odavno prosao...

Hrvati ih zovu, GROBLJA OCEVA I DEDOVA IH ZOVU da se vrate....

Ono tamo je izgleda jos uvek njihovo....

Stotine hiljada Srba borave na Jadranu svakog leta...

A oni se KAO FOL, plase da se vrate ....
 
Протерани су, населили су се у северном делу Србије, јер у Хрватској не могу више да живе и шта је ту проблем?
Problem si ti koji ne razumeš, ili nećeš da razumeš, šta ti se ovde piše !!!
I ono tamo su naši prostori kojih se oni NE bi trebalo da odriču, jel jasno ???
E stvar je u tome što računica čini svoje, tamo više neće a i ne smeju, a to samo ide hrvatima na ruku...
 
Požuri i nemoj samo da pričaš... salaša je sve više, a i neki su se već nameračili. Znaš kad je nešto džaba, a zamisli kad stupi na sngu da stranci mogu kupovati i šta će biti švabi da odvoji 10 000 evra i kupi teritoriju...
По Информеру, долазе Руси и купују гомилу пољопривредног земљишта.
А то ће да буде 2014. године, али мислим да ова Влада то неће дозволити.
 
Problem si ti koji ne razumeš, ili nećeš da razumeš, šta ti se ovde piše !!!
I ono tamo su naši prostori kojih se oni NE bi trebalo da odriču, jel jasno ???
E stvar je u tome što računica čini svoje, tamo više neće a i ne smeju, a to samo ide hrvatima na ruku...
Ја баш и нисам следбеник Шешељеве идеологије.
Ако се Срби у Крајини не осећају безбедно онда су, што се мене тиче, добродошли да се населе у Србији.
Веома ми је драго због тога да ће ти људи овде моћи да живе без страха од прогона или угрожавања живота.
 
Problem je u tome sto se smatra da su IZBEGLICE termin na ODREDJENO VREME.

Dok traje poplava, pozar, rat...

Kada to prodje - izbeglice se VRACAJU!

A ovi u Vojvodini izgleda meni da nemaju nameru da se vracaju...

A rat odavno prosao...

Hrvati ih zovu, GROBLJA OCEVA I DEDOVA IH ZOVU da se vrate....

Ono tamo je izgleda jos uvek njihovo....

Stotine hiljada Srba borave na Jadranu svakog leta...

A oni se KAO FOL, plase da se vrate ....
Не мораш да пишеш великим словима и да пишеш дугачке постове са кратким редовима. Прочитаћу све у сваком случају.
Наравно да се неће вратити када су већ засновали свој живот овде и направили куће. Овде треба и да остану, јер тамо нису безбедни.
 
Ја баш и нисам следбеник Шешељеве идеологије.
Ако се Срби у Крајини не осећају безбедно онда су, што се мене тиче, добродошли да се населе у Србији.
Веома ми је драго због тога да ће ти људи овде моћи да живе без страха од прогона или угрожавања живота.

Ali se osecaju bezbedno da tamo svaki cas putuju, ZAMENJUJU i PRODAJU svoja imanja po Hrvatskoj, dok su u Srbiji dobili BESPLATNO placeve i svaka porodica izmedju 5 i 20 hiljada eura BESPOPVRATNO....I prioritet u zaposljavanju...I socijalnu zastitu...I SVE...

Dobro si se OVAJDILI od rata!
 
Da, da, zaboravio sam da je Srbija tamo gde zivi makar i samo jedan Srbin.

I Toronto je Srbija...

I Minhen.

I Karakas...

......:hahaha:
Ово што пишем је по Уставу Србије. Сваки Србин рођен у Босни, Албанији, Румунији или Мађарској или Хрватској има пуно право да тражи држављанство Србије само зато што је Србин и да исто то држављанство добије без икаквих проблема.
Њему Србија припада исто онолико колико припада свакоме ко је рођен у Србији.
 
Ali se osecaju bezbedno da tamo svaki cas putuju, ZAMENJUJU i PRODAJU svoja imanja po Hrvatskoj, dok su u Srbiji dobili BESPLATNO placeve i svaka porodica izmedju 5 i 20 hiljada eura BESPOPVRATNO....I prioritet u zaposljavanju...I socijalnu zastitu...I SVE...

Dobro si se OVAJDILI od rata!
С обзиром шта су све доживели ја бих им дао много више и драго ми је што су то добили.
 
Primetno je ćutanje sa severa !!?? Neverica, ali i prestrojavanje, pregrupisavanje, što bi rekli vojnici !!

Biće veoma zanimljiva "saradnja" Vojvođana s novom vladom jer je više nego jasno da novu vladu neće podržavati ni Mađari ni ostale manjine...

Potpuno nova situacija i položaj Vojvodine u odnosu na BG. To se vidi i po podršci Radikala na lokalu i njihovoj saradnji sa DS-om gde je potrebno, a takav primer je Sombor, gde bi DS-LSV-SVM mogli nakon 15g. u opoziciju, ali su radikali priskočili.

Šta,bre !?
Kakav se to moral traži u srpskoj politici ?
Toga ovde nema.
Tu može svako sa svakim.
Samo ako se pojave interesi,lova,drpisanje i muljka !
Do izbora su oči vadili jedni drugima,a vidi kako se sad udružuju.
I ne smeta im Mlađa kad treba sačiniti parlamentarnu većinu.
Niko ne spominje lopovluk i robijanje !
Naša politička scena - jazbina lopova i lažova.
 
Ја баш и нисам следбеник Шешељеве идеологије.
Ако се Срби у Крајини не осећају безбедно онда су, што се мене тиче, добродошли да се населе у Србији.
Веома ми је драго због тога да ће ти људи овде моћи да живе без страха од прогона или угрожавања живота.
A zaboravio si da treba i da poštuju sredinu gde su došli i da ne nameću neka nova pravila igre i života. Toliko o tim pravima, a gde su prava ima valjda i nekakvih obaveza !!??
jedna od prvih obaveza je da se ne remeti život ljudi koji tu već žive !! U svakom pogledu, dal se slažemo.??
 
Ja sam Vojvodjan iz Vojvodine...

ti si dođoš koji se odvukao iz NS-a na isti način na koji se i dovukao :mrgreen:

nego blajbi, treba li ja da te podsećam da si se ti odrekao NSa (što znači to nije više tvoj grad i da ti na njega nemaš više nikakvo pravo, a realno, "ljudi" poput tebe nisu samo sramota za NS, već i za ceo ljudski rod) :rtfm: uostalom, inicijativa za ukidanje apv će uskoro biti pokrenuta ( http://www.nspm.rs/dokumenti/inicijativa-snp-svetozar-miletic.html?alphabet=l ) :ok:

a za tebe i ostalu autonomašku bagru, ima dovoljno mesta ovde

149461_ns--okruzni-zatvor-u-novom-sadu--foto-jjaric-02_f.jpg

:mrgreen:
 
Doziveli su ono STO SU SAMI TRAZILI.

Ti im daj i kucu, i pare i zenu sto se mene tice....
Не, доживели су да буду жртве етничког чишћења, највећег у Европи после Другог светског рата, а добили су оно што су требали да добију од државе Србије и мени је драго због тога.
 
ti si dođoš koji se odvukao iz NS-a na isti način na koji se i dovukao :mrgreen:

nego blajbi, treba li ja da te podsećam da si se ti odrekao NSa (što znači to nije više tvoj grad i da ti na njega nemaš više nikakvo pravo, a realno, "ljudi" poput tebe nisu samo sramota za NS, već i za ceo ljudski rod) :rtfm: uostalom, inicijativa za ukidanje apv će uskoro biti pokrenuta ( http://www.nspm.rs/dokumenti/inicijativa-snp-svetozar-miletic.html?alphabet=l ) :ok:

a za tebe i ostalu autonomašku bagru, ima dovoljno mesta ovde

149461_ns--okruzni-zatvor-u-novom-sadu--foto-jjaric-02_f.jpg

:mrgreen:
Blajbi je Brcak...
 
С обзиром шта су све доживели ја бих им дао много више и драго ми је што су то добили.
To im i dalje, naravno nisu svi pokvarenjaci, ne daje za pravo da se ovde zapošljavaju po državnim firmama uz debele novce... takvih primera je mnogo, a to stvara animozitet među nama i nije dobro... čuo si za izreku "laktanje" i nemoj više da raspravljamo o nečem što je opte poznato.
Naravno da ćeš ti reći da je to normalno, ali ja kažem da nije i da to samo stvara raskol među nama, i kraj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top