Војска Црне Горе-довољна за параду!

SSEknez
Ja djetic nisam, a ponajmanje Milov, ali sta cu kad sam u crnogorskoj vojsci
......
Citat:
SSEknez
Pa reci glupom kretenu
Glu psi bre ko tocak, mudo labudovo! Na Vojnoj akademiji sam u Atini.

Nijesi Mavrovunjos ali si na vojnoj akademiji đe te poslala zemlja čiju vojsku (tvoju profesiju) ođe "braniš, prezentuješ" jezičkom strukturom nivoa jedne čakorske kafane:roll::roll:

Jadna li će biti ta vojska sa takvim "oficirskim" kadrom.:evil::twisted:

Momak sugeriram da izabereš profesiju sa kojom ćeš se više identifikova.:|
 
SSEknez
Ja djetic nisam, a ponajmanje Milov, ali sta cu kad sam u crnogorskoj vojsci
......


Nijesi Mavrovunjos ali si na vojnoj akademiji đe te poslala zemlja čiju vojsku (tvoju profesiju) ođe "braniš, prezentuješ" jezičkom strukturom nivoa jedne čakorske kafane:roll::roll:

Jadna li će biti ta vojska sa takvim "oficirskim" kadrom.:evil::twisted:

Momak sugeriram da izabereš profesiju sa kojom ćeš se više identifikova.:|

ma pusti ga, vidis da decko izmislja i laze, kakva akademija, pa on je akademiju video samo u americkim filmovima poput RAMBO ili KOMANDOS!
Dali ga u toj akademiji poducava Silvester Stalone ili Svarceneger?:lol:
 
seca li se neko teme???

8b8wzna.jpg
 
To su Srbi bre.

I ta vojska o kojoj trubis ce biti srpska vojska.

Pa bice, kada priznaju Srpsku pravoslavnu crkvu i njenu veru, do tada to su samo jos jedni jeretici i bogohulnici koji mrze sopstveni narod i istoriju! Nazivaju sebe herojima i junacima, acim bi negde pukla puska oni bi odma digli ruke uvis!
 
Optimista nego sta.

Ne brise se Njegos zbog jednog usranog Mila Djukanovica, ili Vuk Mandusic zbog Ranka Krivokapica. Nestace tih isprdaka Tempa i kompanije, a Srbi ce biti Srbi.
cuti jezik pregrizao ,treba da im dodje jos neki idiot na vlast sto bi opet da pravi neke nove zajednicke drzave i slicna sranja ,samo nek je njima Mila bog ga poziveo jos 100 godina :grin:
 
Optimista nego sta.

Ne brise se Njegos zbog jednog usranog Mila Djukanovica, ili Vuk Mandusic zbog Ranka Krivokapica. Nestace tih isprdaka Tempa i kompanije, a Srbi ce biti Srbi.

oduvek su crnogorci sebe nazivali crnogorcima, a Srbi bili Srbi, nego su crnogorci izmenili svoj jezik pa umesto srpskog ispada da su imali svoj jezik odavnina, mogo si ti to da navedes kao opravdanje a ne ono sa Srbin ono Srbin ovo! isto tako su uradili i sa nasim crkvama gde su pokusali da sve crkve u crnoj gori promene nazive pa tako da nase crkve uopste i nebude vec samo crnogorske sto je bogohuljenje i jeres!
 
Jo po čemu je СПЦ u CG ugrožena?:roll:

Koliko znamo crnogorci zele da satanizuju nase SPCrkve i promene je u CPCrkva! Dovoljan razlog da nemamo nikakve simpatije prema njima , a ni bratsva! I ko sto rece onaj iznad, bog pozlatio djuku sto se otcepi, jer su crnogorci ovde u srbiji samo pravili belaja, nista dobro od njih nismo ni videli!
 
pa prica se da je Risto nameracio fotelju u Beogradu pa postoji opasnost da ostane obezglevljena

svijetli liče ne sjećam se da si iđe do sad u tvojim postovima argumentova sa "priča se". Ima si vazda bolje izvore. СПЦ je neprikosnoveno ta reiligija na području CG.
A Risto je na tom polju šupalj lješnjik. To ka zdrav orah prodavat neće proći na "tržištu".
Pa i da je drugačije. Što ćeš ako ljudi to prihvate?.
Ako se zacukrena voda a la, Coca Cola prihvatila za zdravo i osvježavajuće piće svašta može bit. :lol:
Prizor s Cetinja kad je moj Radović doša:razz:
86y0sc6.jpg
 

Back
Top