Vojnici renovirali školu u Lapovu - Sumnjivo,mnogo sumnjivo ???

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Ovo je mnogo sumnjivo i smrdi do samog neba..:think:...po meni ovo je jos jedan dokaz da je Srbija vec tajno primljena u NATO ili je na pragu samog ulasaka u tu vojnu organizaciju,samo sto to Bo Ta krije kao zmija noge,jer kako drugacije protumaciti da se u SRCU SRBIJE-Sumadiji u Lapovu gradicu pored Kragujevca setaju NATO vojnici i jos obnavljaju skolu..teska bruka i sramota...:rtfm:..:mrgreen:

Predlazem ,da u forumsku kolekciju stranih placenika i domacih izdajnika ,obavezno uvrstimo i ovog predsednika opstine (vec drugi mandat) Dragana Zlatkovica..evo ja cu da mu kazem:izdajnice i strani placenice...:eek::rumenko:

Vojnici renovirali školu u Lapovu
11. oktobar 2009. | 17:30 | Izvor: FoNet

Lapovo -- Pripadnici Nacionalne garde Ohaja i Vojske Srbije završili su radove na rekonstrukciji Osnovne škole "Svetozar Marković" u Lapovu.

Projekat vredan 200.000 dolara u potpunosti je finansirala Garda Ohaja koja je obezbedila potreban građevinski materijal i vojnike za izvođenje radova, dok je Vojska Srbije pomogla realizaciju projekta ljudstvom i potrebnom građevinskom mehanizacijom.


Rekonstrukcijom osnovne škole u Lapovu adaptirani su i dograđeni krov i fasada, zamenjena stolarija i izrađena kompletna kanalizaciona infrastrukture u školi.

Predsednik Opštine Lapovo Dragan Zlatković podsetio je da su učenici ove škole prošle godine dobili donaciju u školskom priboru od Nacionalne garde Ohaja.

"Važnije od materijalne strane ovog projekta je uspostavljanje istinskog prijateljstva izemđu naših naroda i zbog toga će saradnja Nacionalne garde Ohaja i Lapova biti nastavljena i u budućnosti", rekao je Zlatković.

Rekonstrukcija ove škole je samo jedan od pet projekata u Srbiji ukupne vrednosti 900.000 dolara u kojima je angažovana Nacionalna garda Ohaja, u okviru saradnje sa Vojskom Srbije.
 
Možeš misliti, drznuli se da obnove školu. :roll:

Nije nikakva tajna da Vojska Srbije i Nacionalna garda Ohaja imaju saradnju na najvišem mogućem nivou. Imamo programe razmene studenata, oficira, zajedničke vežbe, redovne sastanke oficira i slično. To nema veze sa NATO-om.

Ma znam ja to sve ,ali je meni ovo ipak mnogo sumnjivo...:think:;)
 
Nije se odnosilo na tebe,e sad ako bas insistiras.......

nego na Peru?
Ja sam malo egocentrik, pa se mozda izletim nekad, ne insistiram (:
@Presretac
je li , hoce tebe ikad da puste da razmisljas svojom glavom(kao odrasli), il ces do kraja zivota da se igras u pesku? :mrgreen: Sto nisi malo aktivniji na religiji, oni tamo vape za tako dubkoim analizama i konstatacijama
 
@Presretac
je li , hoce tebe ikad da puste da razmisljas svojom glavom(kao odrasli), il ces do kraja zivota da se igras u pesku? :mrgreen: Sto nisi malo aktivniji na religiji, oni tamo vape za tako dubkoim analizama i konstatacijama

Па нек крену војници Националне гарде Охаја од реновирања спаљених српских кућа и школа од Ђенерал Јанковића на југу Србије па надаље.
Ако неком смета што сам написао да реновирају српске цркве и манастире нек поправе куће, школе, мостове, домове здравља, болнице, породилишта, домове културе, трафостанице, фабрике и све остало порушено од Ђенерал Јанковића па на даље. Уништене људске животе не могу амерички војници да врате, а
иконама којима су ископане очи не могу прионути рестаурацији нису вични томе.
А и ви колегинице krvozedna можете да посетите форум · Zdravlje пошто сте жељни крви, можда добијете и савет за ваш проблем са малокрвношћу.:mrgreen:
 
.
А и ви колегинице krvozedna можете да посетите форум · Zdravlje пошто сте жељни крви, можда добијете и савет за ваш проблем са малокрвношћу.:mrgreen:

Ma nisam ja zedna te krvi.
Nego moderatorske i supermoderatorske :evil: osvete sam zeljna, Presretacu, osvete
Carapu mi poslali u banovinu, de ce im dusa,pa je krvozedna simbolicno u smislu krvi cu im se napiti.
(Ako me jos neki zakleti rusofil ne prijavi zbog insinuacija i verbalnog ataka na njegovu licnost i buducu rusku guberniju-Srbiju :/)
 
Ma nisam ja zedna te krvi.
Nego moderatorske i supermoderatorske :evil: osvete sam zeljna, Presretacu, osvete
Carapu mi poslali u banovinu, de ce im dusa,pa je krvozedna simbolicno u smislu krvi cu im se napiti.
(Ako me jos neki zakleti rusofil ne prijavi zbog insinuacija i verbalnog ataka na njegovu licnost i buducu rusku guberniju-Srbiju :/)
Што се мени жалиш ја ретко пријављујем кориснике и то ако пријавим пријавим због ширења расне и верске мржње.
Па нисам видовит да ти кажем да ли ће бити губернија или Гвантанамо, ја мислим ни једно ни друго, верујем у дух српског народа били смо и у тежим ситуацијама па смо умели да заблистамо и задивимо и своје непријатеље.
 

Back
Top