Vojnici i uzimanje sperme

Pesadinac

Zainteresovan član
Poruka
402
Znam da naslov zvuci bizarno ali stvar po meni i jeste bizarna. Upravo danas procitah da izraelske vlasti od mrtvih, ubijenih, vojnika u roku od 24 sata uzimaju spermu da bi njihove zene, udovice, ako zele mogle da izvrse vestacku oplodnju i dobiju decu.
Imao sam razlicita osecanja, prvo me je to nekako zgrozilo. Posle kad sam razmisljao, mozda te zene,udovice, zaista zele taj postupak a onda mi je dosla neugodna pomisao da ovo lici na ono sto su nacisti radili u toku WW2 gde su otvarali posebne ustanove u kojima su nemacki vojnici i nemacke devojke dolazili da imaju odnos i stvaraju nove arijevce, nove hitlerove vojnike.

Dakle, osecanja su mi pomesana. Vasa misljenja?

PS Evo tekst i link iz izraelskih novina.

During Israel's battle with Hamas in Gaza, the authorities have ramped up efforts to perform sperm utilization from fallen soldiers – and left the ethical questions for later.

https://www.haaretz.com/israel-news...rs-sperm/0000018b-af34-dea2-a9bf-ffbee1470000

Znam da naslov zvuci bizarno ali stvar po meni i jeste bizarna. Upravo danas procitah da izraelske vlasti od mrtvih, ubijenih, vojnika u roku od 24 sata uzimaju spermu da bi njihove zene, udovice, ako zele mogle da izvrse vestacku oplodnju i dobiju decu.
Imao sam razlicita osecanja, prvo me je to nekako zgrozilo. Posle kad sam razmisljao, mozda te zene,udovice, zaista zele taj postupak a onda mi je dosla neugodna pomisao da ovo lici na ono sto su nacisti radili u toku WW2 gde su otvarali posebne ustanove u kojima su nemacki vojnici i nemacke devojke dolazili da imaju odnos i stvaraju nove arijevce, nove hitlerove vojnike.

Dakle, osecanja su mi pomesana. Vasa misljenja?

PS Evo tekst i link iz izraelskih novina.

During Israel's battle with Hamas in Gaza, the authorities have ramped up efforts to perform sperm utilization from fallen soldiers – and left the ethical questions for later.

https://www.haaretz.com/israel-news...rs-sperm/0000018b-af34-dea2-a9bf-ffbee1470000

srbi rade upravo suprotno
puste junake i srčane da izginu
a onda se žene snošaju sa kukavicama i nesposobnima.

Malo mi je tesko da poverujem da spermici trcaraju po yayima i nakon otkazivanja
ostalih vitalnih funkcija organima.
Priznajem da ne znam ali deluje da je moguce da se koprcaju jos neko vreme :D

E sad sa ovim mojim "mozgom" ne cudi me taj njihov potez
mada izbegavam u poslednje vreme da citam o najtuznijoj stvari na svetu
o oruzanim sukobima bilo gde izmedju bilo koga.

Jbt kao da smo u kamenom dobu ali sa modernijim oruzjem :(

pricaj u svoje ime :kez:

ne, ja upravo pričam u tudje ime
jer oni u čije ime pričam se ne oglašavaju
njih zapravo i nema po forumima...

Malo mi je tesko da poverujem da spermici trcaraju po yayima i nakon otkazivanja
ostalih vitalnih funkcija organima.
Priznajem da ne znam ali deluje da je moguce da se koprcaju jos neko vreme :D

E sad sa ovim mojim "mozgom" ne cudi me taj njihov potez
mada izbegavam u poslednje vreme da citam o najtuznijoj stvari na svetu
o oruzanim sukobima bilo gde izmedju bilo koga.

Jbt kao da smo u kamenom dobu ali sa modernijim oruzjem :(

nema šta da veruješ, oni su ZASEBNI ORGANIZMI kao bakterije neke
žive i van tela, neko vreme...

evo ga :

Dr Knežević nam objašnjava i sam pojam somatske smrti i dodaje da somatska smrt ne znači da sve ćelije umiru u istom trenutku.

-Proces umiranja nije jednostavan i brz ali je nepovratan i konačan. Ćelije mozga su najosetljivije i umiru za nekoliko minuta, dok na primer ćelije trepljastog epitela respiratornog trakta i spermatozoidi ostaju vitalni i do 36 sati posle telesne smrti – navodi doktor.

u je ... pa yaya su najveseliji organizam ljudskog tela
hebe im se ako cuka stane ili mozak :lol:

u je ... pa yaya su najveseliji organizam ljudskog tela
hebe im se ako cuka stane ili mozak :lol:

1699614922157.jpeg

srbi rade upravo suprotno
puste junake i srčane da izginu
a onda se žene snošaju sa kukavicama i nesposobnima.
ни близу нијеси свјестан колико си у праву и колико смо ми у к. због тога
а српске "власти" има јунака и срчани и на бацање, не жали кад је рат

ни близу нијеси свјестан колико си у праву и колико смо ми у к. због тога
а српске "власти" има јунака и срчани и на бацање, не жали кад је рат

pa znam, od moje babe SVA braća izginula....recimo...

Back