Vojni rok u Hrvatskoj počinje 1. januara

Ne treba zaboraviti ni da su tokom devedesetih imali predsednika koji je uspeo da isposluje oružje i od Rusa
Niecy Nash Finger Wag GIF by Glaad

Ne treba zaboraviti ni da su tokom devedesetih imali predsednika koji je uspeo da isposluje oružje i od Rusa i od Amera dok je naš samo uspeo da sredi da nam i jedni i drugi uvedu sankcije.
pocni da koristis istinu.

nas predsednik u to doba , raspada sfrj, mogo je biti janko peradjoka nebitno je kako se zove i kako radi...

tudjman jen abavljao oruzje i od rusazato jer su rusi imali katolika jelcinja koji je za kuliranjeprema srbiji dobijao lovu od zapada. to potvrdjuje i bombardovanje kojene bi moglo ni dase pomisli da je putin bio na vlasti.

putin je to istakao, da je najveca sramota rusije bombardovanje srbije 1999

pocni da koristis istinu.

nas predsednik u to doba , raspada sfrj, mogo je biti janko peradjoka nebitno je kako se zove i kako radi...

tudjman jen abavljao oruzje i od rusazato jer su rusi imali katolika jelcinja koji je za kuliranjeprema srbiji dobijao lovu od zapada. to potvrdjuje i bombardovanje kojene bi moglo ni dase pomisli da je putin bio na vlasti.

putin je to istakao, da je najveca sramota rusije bombardovanje srbije 1999
Samo se ti teši, ali ja sam napisao istinu. Milošević nas je upropastio kao niko i prosto je neverovatno da još uvek ima onih koji ga brane.

Samo se ti teši, ali ja sam napisao istinu. Milošević nas je upropastio kao niko i prosto je neverovatno da još uvek ima onih koji ga brane.
Činjenica je da je koristio nemački revanšizam radi održanja na vlasti i pljačke, međutim događaji su bili van njegove kontrole.

Da te podsetim da je npr hrvatski ultra-katolik Krsto (Kris) Cvijić još 1991. izjavio da “Srbija mora da bude kažnjena zbog prošlosti” (uništenje K und k) i da “mora da prihvati da se odnos snaga u svetu promenio”. Zlobodan se oko nemačkih i kasnije Klintonovih poteza pitao koliko i svi mi ostali.

Istina boli, znam. Šta da ti radim. Ništa ja tu ne mogu da promenim. Voleo bih da nam zemlja tad nije upropašćena, ali jeste. Krivica je tu, nemojte je tražiti po svetu.
Nemačku devedesetih nisu predvodili bivši članovi Hitlerove NSDAP i isto tako bivši oficiri Vermahta? Miteran možda nije još 1990. zvao Belu Kuću da upozori Buša Seniora na Nemački (Kol i ex-nacista Genšer) revanšizam prema Jugoslaviji? Možda Wilson Institute nekako “nije objavio” transkripte razgovora?

I da li si ikada uzeo u obzir koliko je cela Jugoslavija zaostajala za Nemačkom recimo 1989? Razlika u životnom standardu proseka tzv “SFRJ” i Nemačke 1989. je bila 7:1, ne u našu korist.

Poslednja izmena:
Istina boli, znam. Šta da ti radim. Ništa ja tu ne mogu da promenim. Voleo bih da nam zemlja tad nije upropašćena, ali jeste. Krivica je tu, nemojte je tražiti po svetu.
Аутошовинистички...

Али, ако си Хрват, онда је све јасно...

--
Хрвати се припремају за ндх3
Ekonomskom zaostajanju Srbije i posebno Vojvodine je daleko najviše doprinela K und k Austrougarska koja je početkom XX veka u Engleskoj bila neprestano na meti humorističkih članaka kao katolička varijanta Otomanskog carstva, pod nazivom Ruritanija, zemlja sacinjena od najtanje fasade i pozlate preko truleži.

Zaostajanje je trajalo decenijama, skoro ceo jedan vek.

Posle Broz, komunisti i autonomaši, pa tek posle njih Zloba, uprkos kome je 1997. Srbija je u jednom momentu imala i oko 2 puta veći standard od Bugarske.

Zloba ili možda K und k, Nemačka, Broz, Zloba i reformizam? Statistika kaže da N1, Autonomija.Info, Nova S & Co svesno lažu i zastrašuju isprepadani narod. Gledaj šta je bilo pre Zlobe i Mirjanke Marković, prosto procvat, zlatno doba, al kad bi se gađali tramvajima…

702BDC19-2DF0-4ED9-A606-923A6E13F1B2.jpeg

26614F14-7D84-432C-A3BA-F73A9A8EDADE.png

ne branim ga, neka se prevrce u grobu zbog izdaje 1994 i 1995 , uvodjenja sankcija rs zarad opstanka na vlasti kada su mu u avgustu 1994 holbruk i zapad obecali pad spolnjeg zida sankcija cime bi poboljsao poziciju pred izbore prihvatio je dejton koji ce r srspkoj smanjiti 30 % teritorije koju je drzala , uvesti sanckije i time naterati karadzica da sa tudjmanom sklopi dil oko nafte, uz uslov da se ne mesa oko krajine...

1991 niko na celu srbije ne bi bolje prosao. osim ako bi digao ruke od srba u krajini, jer su hrvati pocetkom 1991 i tokom godine oduzeli 40 000 stanarskih prava nosiocima koji su po nacionalnosti bili srbi... u zagrebu splitu osijeku vinkovcima. 40 000 nosioca stanarskog prava u stanovima se naslo na ulici plus otkazi na poslu sirom hrvatske. dok si ti i tvoja bratija hrvati u srbiji mogo da otkupis stan 1992 kao i ostali gradjani. o otkazima da ne govorimo i danas hrvati rade po novom sadu u drsutvenim i javnim preduzecima...

tako da bilo kakvo prduckanje o tome kako je slobo kriv prilikom raspada sfrj su gluposti.

problem sa rusenjem ustava nije nastao 1989 vec 1974 kada je novi separatisticki ustav donesen koji je samo po srbiju delovao destruktivno praveci od ns i pristine drzave u drzavi, sa pravom glasa ko republike. pokrjaine su dobile pravoveta na svaku odluku bg koja im se ne svidja... plus sudstvo policija vlast, pa su egzodusi i pritisci na srbe nastavljeni a osamdesetih dobro povecani...

kada nije moglo vise da se izdrzi onda su srbi morali da vrate ustav pre 1974 , sto ste vi hrvati iskoristili da vicete kako srbi ruse ustav. srusio ga je tito i kardelj 1974.

tu vasu mantru koju propagiras srbi vise ne puse...

Неутралне земље као што смо ми (силом прилике) морају да имају стратегију одбране као и Израел, у смислу војног рока, да би колико толико осигурали своју независност. А то све много кошта, новца и времена.
У нашем друштву где су се напатиле ***** и јајаре, тешко да ће бити довољно регрута само међу мушкарцима, мораће и жене, тако да Милунке Савић нека се јаве, а ови што мењају пол у инжењерију са лопатом. Бар ће буде нека орист од њих, макар и као име на споменику...
Neutralnost se mora priznati, nije dovoljno govoriti: mi smo neutralni, neutralni, a onda raditi sve suprotno tome.

Ne treba zaboraviti ni da su tokom devedesetih imali predsednika koji je uspeo da isposluje oružje i od Rusa i od Amera dok je naš samo uspeo da sredi da nam i jedni i drugi uvedu sankcije.
да, док је 90% оружја добио од београдски магараца
колко оно само у Вараждину, 150 тенкова, само вози са комплетима свега и свачега

занимљиво да никоме није пало на памет да рецимо то српжи на брзину

добили би К. без тога

Brate nismo vise socijalisticka drzava, sada smo hiper kapitalisticka. Sto bi glavu u torbu stavljao za tamo nekog neimara 1600 e po kvadratu. I njegovu gospodzu crni djip crne cvike.
па ово исто смеће сте исравали кад сте били и тобоже комунистичка социјалистичка и самоуправна
рђавој китици све смета
али у праву си, најбоље је да не ратујете више никад није то за свакога

Činjenica je da je koristio nemački revanšizam radi održanja na vlasti i pljačke, međutim događaji su bili van njegove kontrole.

Da te podsetim da je npr hrvatski ultra-katolik Krsto (Kris) Cvijić još 1991. izjavio da “Srbija mora da bude kažnjena zbog prošlosti” (uništenje K und k) i da “mora da prihvati da se odnos snaga u svetu promenio”. Zlobodan se oko nemačkih i kasnije Klintonovih poteza pitao koliko i svi mi ostali.
колкико је та теорија гов анце види се по томе да је на примјер ђенерал Лисица за 5 дана направио више него сва дебела ђенералска г. за 5 година
да је бар остао код нас као командант војске ако већ није ВРС пуна шака ћетнићке брадурине би била

Hrvati su izgleda ozbiljan narod....što najave to i urade...kod nas se samo priča....
da ne pričam o tome da Hrvati ne daju ni milimetar svoje teritorije...u toku su mislim sporovi sa Slovenijom oko pomorske granice, sa nama oko Šarengradske ade na Dunavu i sa Crnom Gorom oko granice kod Prevlake ...a naši političari daju Kosovo za tepsiju ribe i obećanje o EU budućnosti
Koliko treba biti bez samopoštovanja pa porediti situaciju zemlje koju Nemačka suda forsira i štiti sa Srbijom koju na sve načine ta ista Nemačka suzbija i potkopava?

ne branim ga, neka se prevrce u grobu zbog izdaje 1994 i 1995 , uvodjenja sankcija rs zarad opstanka na vlasti kada su mu u avgustu 1994 holbruk i zapad obecali pad spolnjeg zida sankcija cime bi poboljsao poziciju pred izbore prihvatio je dejton koji ce r srspkoj smanjiti 30 % teritorije koju je drzala , uvesti sanckije i time naterati karadzica da sa tudjmanom sklopi dil oko nafte, uz uslov da se ne mesa oko krajine...

1991 niko na celu srbije ne bi bolje prosao. osim ako bi digao ruke od srba u krajini, jer su hrvati pocetkom 1991 i tokom godine oduzeli 40 000 stanarskih prava nosiocima koji su po nacionalnosti bili srbi... u zagrebu splitu osijeku vinkovcima. 40 000 nosioca stanarskog prava u stanovima se naslo na ulici plus otkazi na poslu sirom hrvatske. dok si ti i tvoja bratija hrvati u srbiji mogo da otkupis stan 1992 kao i ostali gradjani. o otkazima da ne govorimo i danas hrvati rade po novom sadu u drsutvenim i javnim preduzecima...

tako da bilo kakvo prduckanje o tome kako je slobo kriv prilikom raspada sfrj su gluposti.

problem sa rusenjem ustava nije nastao 1989 vec 1974 kada je novi separatisticki ustav donesen koji je samo po srbiju delovao destruktivno praveci od ns i pristine drzave u drzavi, sa pravom glasa ko republike. pokrjaine su dobile pravoveta na svaku odluku bg koja im se ne svidja... plus sudstvo policija vlast, pa su egzodusi i pritisci na srbe nastavljeni a osamdesetih dobro povecani...

kada nije moglo vise da se izdrzi onda su srbi morali da vrate ustav pre 1974 , sto ste vi hrvati iskoristili da vicete kako srbi ruse ustav. srusio ga je tito i kardelj 1974.

tu vasu mantru koju propagiras srbi vise ne puse...
Pusti čoveka, lupa gluposti koje je čuo sa Slobodne Evrope i pročitao sa Autonomija.info.

Back