Vojna Vežba Ušće 2011.

dsc0335g.jpg


Jeli, koji su ovi? Komunalna policija ili sta?
 
Poslednja izmena:
Srpska vojska na uscu ..MIg 21..nabavljeno 200 komada jos pocetkom 60-tih ..Mig 29 nabavljeni 80-tih.. Galeb G 4 proizvodio se u SFRJ 70-tih ,Antonov An 26..transportni avion.. nabavljeni 70-tih godina ...Mi8 nabavljeni 70-tih ..Gazela ..proizvodio se u drugoj polovini 70-ih i 80-tih u SFRJ..i cime se to Srbija ponosi i koja je danas godina?Jad i beda..
 
Srpska vojska na uscu ..MIg 21..nabavljeno 200 komada jos pocetkom 60-tih ..Mig 29 nabavljeni 80-tih.. Galeb G 4 proizvodio se u SFRJ 70-tih ,Antonov An 26..transportni avion.. nabavljeni 70-tih godina ...Mi8 nabavljeni 70-tih ..Gazela ..proizvodio se u drugoj polovini 70-ih i 80-tih u SFRJ..i cime se to Srbija ponosi i koja je danas godina?Jad i beda..

e sad zamisli kakve Srbija ima pilote koji imaju mooda kao lubenice, pa lete na tako starim masinama
 
autonomno gorivo,treba dva sata da prokuva kafa na toj konzervi,al sam streber:)

Е сад два сата?
Исто као да куваш кафу под сваки други отворен пламен, рецимо плин.
Па ја сам кувао чај, него одакле ти кафа када је нема у југословенским СДО комплетима?
Ако си стављао лимену подлошку мож да буде, него држиш порцију изнад отвореног пламена и исто ће ти вода прокључати као код шпорета на плин.
Иначе доста дуго траје, бациш шибицу у конзерву и ето ватре за загревање хране.
Користио сам овај лево светло зелени.

slika-AGOR-JNA-i-VJ-909686v160h120.jpg
 
Е сад два сата?
Исто као да куваш кафу под сваки други отворен пламен, рецимо плин.
Па ја сам кувао чај, него одакле ти кафа када је нема у југословенским СДО комплетима?
Ако си стављао лимену подлошку мож да буде, него држиш порцију изнад отвореног пламена и исто ће ти вода прокључати као код шпорета на плин.
Иначе доста дуго траје, бациш шибицу у конзерву и ето ватре за загревање хране.
Користио сам овај лево светло зелени.

slika-AGOR-JNA-i-VJ-909686v160h120.jpg

to su dobijali terenci kao pojacanje,cini mi se da se zvalo skraceno OKS.Aluminijumski paket i u njemu kafa,dektroza,...uglavnom seceri.Kafa je bila dno,ali kad nema bolje:heart:
Gorivo je slabije kako se trosi .Kada recimo ostane pola goriva u dozi tada je trebalo dosta vremena da prokuva ono sto zagravas,ali u terenskim uslovima spas
 
to su dobijali terenci kao pojacanje,cini mi se da se zvalo skraceno OKS.Aluminijumski paket i u njemu kafa,dektroza,...uglavnom seceri.Kafa je bila dno,ali kad nema bolje:heart:
Gorivo je slabije kako se trosi ,kada recimo ostane pola goriva u dozi.Tada je trebalo dosta vremena da prokuva ono sto zagravas,ali u terenskim uslovima spas
Та кафа није за кување већ за јело, чини ми се да иду и две штанглице чоколадице оне Осмица зване ако се сећаш?
 
Та кафа није за кување већ за јело, чини ми се да иду и две штанглице чоколадице оне Осмица зване ако се сећаш?

e bas taj komplet,to je malo ko dobijao tako da kolega imas postovanje.Ma mi smo kuvali samo da je toplo kada napolju przi minus samo da se zagrejes.Bio je i onaj ruzni caj u srebrnoj foliji ako se nevaram
 

Back
Top