Quantcast

Vojna Vežba Ušće 2011.

Sue Me

Elita
Banovan
Poruka
15.254
neverovatna kolicina imbecilnosti moze ovde da se procita.Kakva god da je VS ona je VASA vojska.Tu vojsku cine VASI sugradjani.
Koliki bednik moras da budes pa da pljujes sopstvene OS

Meni jedino smeta što se susjedi raspamećeno raduju našem opravdanom nepoverenju u sopstvene oružane snage.
Inače, ogorčene komentare i mogu da razumem jer zbog svega viđenog i odrađenog u poslednjih par godina, vojska je na žalost izgubila nekadašnje veliko poverenje naroda.
Jedino mi je žao što ih neki ovde nazivaju pic.kama, kad među njima ima puno ljudi koji časno i pošteno nose tu uniformu, kakva god da je.
Treba se rugati jedino ministru vojnom i onim zadriglim podobnim korisnicima šoferskih usluga škoda superb i stanarima kojekakvih cvećara...tamo tražite ******, ima ih u izobilju!

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.070
Meni jedino smeta što se susjedi raspamećeno raduju našem opravdanom nepoverenju u sopstvene oružane snage.
Inače, ogorčene komentare i mogu da razumem jer zbog svega viđenog i odrađenog u poslednjih par godina, vojska je na žalost izgubila nekadašnje veliko poverenje naroda.
Jedino mi je žao što ih neki ovde nazivaju pic.kama, kad među njima ima puno ljudi koji časno i pošteno nose tu uniformu, kakva god da je.
Treba se rugati jedino ministru vojnom i onim zadriglim podobnim korisnicima šoferskih usluga škoda superb i stanarima kojekakvih cvećara...tamo tražite ******, ima ih u izobilju!
Vojska nije izgubila poverenja naroda jer narod i jeste vojska.Ovo sto se dogadja je nesto prolazno i na zalost u ovoj situaciju u kakvoj se nalazimo neminovano.Promenice se okolnosti samim tim i stanje u OS.Bitno je sacuvati nukleus za vremena koja dolaze,da strucna lica ostanu na svojim radnim mestima da bi prenosila znanje dolazecim generacijama.Situacija nije sjajna jer ni u drzavi nije sjano,jednostavno VS deli sudbinu naroda.
Vojska je neophodna jer ko ne hrani svoju hranice tudju.Pljuvati po "svojima" moze samo neko krajnje ogranicen,a to je vec osobina profesionalnih "patriota",koji OS sopstvenog naroda poistovecuju sa aktuelnim rezimom

Sue Me

Elita
Banovan
Poruka
15.254
Vojska nije izgubila poverenja naroda jer narod i jeste vojska.Ovo sto se dogadja je nesto prolazno i na zalost u ovoj situaciju u kakvoj se nalazimo neminovano.Promenice se okolnosti samim tim i stanje u OS.Bitno je sacuvati nukleus za vremena koja dolaze,da strucna lica ostanu na svojim radnim mestima da bi prenosila znanje dolazecim generacijama.Situacija nije sjajna jer ni u drzavi nije sjano,jednostavno VS deli sudbinu naroda.
Vojska je neophodna jer ko ne hrani svoju hranice tudju.Pljuvati po "svojima" moze samo neko krajnje ogranicen,a to je vec osobina profesionalnih "patriota",koji OS sopstvenog naroda poistovecuju sa aktuelnim rezimom

Do tog vremena, vojska će već biti "odnarodovana",
Slažem se sa tobom, ali nisam optimista i ne vidim da stvari idu u dobrom pravcu.

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.740
Lepo je to,oba deda sa očeve strane su bili piloti,a ujak je popravljao vojne avione,ali kao i sve ostalo nekako otužno,posebno kad znaš kako stoje stvari unutra...Zabavljaju malo narod kao da ''zaboravi na krizu''...Oš *****

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202
Budi profesionalac ratuj za UN a za svoju drzavu ko te pita!!

7754ca02-c3fe-102c-bd63-00199927eaa8.jpg

Лепо и сами они кажу у свом саопштењу:

a javnosti će prvi put biti predstavljene jedinice za učešće u mirovnim misijama UN.

....... а то ће у ствари бити они који ће мимо Устава Србије БИТИ ПОСЛАТИ У НАТО... јасно као дан.

m-i-m-i

Aktivan član
Poruka
1.987
Prvo, Vojska nikad nece biti "odnarodovana", jer njeni pripadnici dolaze iz naroda.
To sto, pojedini ovde, koriste Vojsku i stanje u Vojsci za politicko nadhebavanje sa politickim protivnicima je jednako lose kao ono za sta optuzuju svoje politicke protivnike.
Stanje u Vojsci prati stanje u narodu i to je sad, bilo je i bice. Mislim na ekonomski aspekt.

Sto se tice avijacije, cak i samo ona dva Mig 29, koji se na vezbi pojavljuju, mogu da suvereno vladaju vazdusnim prostorom bivse nam drzave SFRJ, jer su sve ostale zemlje u vazduhu suplje.

Stoga, molio bih vas da sadrzaje vasih utroba zadrzite za sebe. Ovoj temi nisu potrebni.
Ko hoce da gleda vezbu, ima priliku na Uscu u nedelju. Narod placa ovu Vojsku i treba da ima priliku da u njoj uziva. Kome se ne svidja, neka gleda Amerikance na Nacionalnoj geografiji, ili paradu u Moskvi.

Sue Me

Elita
Banovan
Poruka
15.254
Prvo, Vojska nikad nece biti "odnarodovana", jer njeni pripadnici dolaze iz naroda.
i.
namerno sam tu reč stavila pod navodnike, jer nisam mislila na to što kažeš, već na vojsku koja neće služiti narodu već nečijim tuđim interesima.

Ostatak posta neću komentarisati pošto se ne pronalazim u onima koje prozivaš da istresaju svoj crevni sadržaj po Vojsci.
Naprotiv.

m-i-m-i

Aktivan član
Poruka
1.987
Post je bio upucen svima. Za tvoj izraz sam se "zakacio ", jer je upecatljiv i efektivan.

Vojska nikada nece sluziti necijim interesima, osim narodnih, ona moze samo biti zloupotrebljena. To je sigurno, jer ti ljudi koji tamo rade, pre svega vole svoje porodice i prijatelje, koji ovaj narod cine.

Sue Me

Elita
Banovan
Poruka
15.254

a javnosti će prvi put biti predstavljene jedinice za učešće u mirovnim misijama UN.

....... а то ће у ствари бити они који ће мимо Устава Србије БИТИ ПОСЛАТИ У НАТО... јасно као дан.

Vežba počela, deluje zanimljivo!

Pogotovo onaj deo sa jedinicama za misije:zper:
Ajd nek i mi konja za trku imamo:roll:

Sue Me

Elita
Banovan
Poruka
15.254
Ма ког црног "коња за трку" ми имамо. Погледај само та смркнута, нерасположена и депресивна лица - нико да се насмеје...

Pa sad....ko i čemu da se smeje?

Ali mi "konja za trku" definitivno imamo, svidelo se to kome ili ne.
Bolje rečeno, mi MORAMO da ga imamo, na žalost.

Realnost.

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.090
Onaj ko kritikuje vlast normalno da kritikuje i vojsku, ne zato jer je ona u rasulu (daleko od toga hvala Bogu) vec se nastoji naci jos jedan negativan poen vlasti, kao odgovorne za navodno katastrofalno lose stanje u VS.

Vlast je jedina prava meta. S obzirom na okolnosti i mogucnosti VS vec godinama daje 150 % napora na obucenosti i borbenoj sposobnosti, i uspeva u tome, tehnika usavrsava se prema mogucnostima i tu jos treba mnogo da se uradi.

Vazno je da rade punom parom, ako je prezivela ceo NATO gotovo netaknuta prezivet ce i ovu vlast i ovu krizu.

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443

Mito, ne lupetaj, Srbija godinama salje ljude u mirovne misije. Kakav Ustav, kakvi bakraci...

Taj vas Voja je toliko bolestan, da ste po uzoru na njega poceli da pominjete Ustav u svakoj recenici

Ono, kada ti zena kaze: 'Mito, ne bacaj carape svuda po stanu, inace cu da ti bacim onu verziju Ustava koju drzis ispod jastuka!!!!'

ahajac

Aktivan član
Poruka
1.526
Mito, ne lupetaj, Srbija godinama salje ljude u mirovne misije. Kakav Ustav, kakvi bakraci...

Taj vas Voja je toliko bolestan, da ste po uzoru na njega poceli da pominjete Ustav u svakoj recenici

Ono, kada ti zena kaze: 'Mito, ne bacaj carape svuda po stanu, inace cu da ti bacim onu verziju Ustava koju drzis ispod jastuka!!!!'

A on na to odgovara: Kosovo je srce Srbije.:rotf::rotf:

Sue Me

Elita
Banovan
Poruka
15.254
Onaj ko kritikuje vlast normalno da kritikuje i vojsku, ne zato jer je ona u rasulu (daleko od toga hvala Bogu) vec se nastoji naci jos jedan negativan poen vlasti, kao odgovorne za navodno katastrofalno lose stanje u VS.

Vlast je jedina prava meta. S obzirom na okolnosti i mogucnosti VS vec godinama daje 150 % napora na obucenosti i borbenoj sposobnosti, i uspeva u tome, tehnika usavrsava se prema mogucnostima i tu jos treba mnogo da se uradi.

Vazno je da rade punom parom, ako je prezivela ceo NATO gotovo netaknuta prezivet ce i ovu vlast i ovu krizu.

Eto, došlo je i to vreme da se makar jednom, složim s tobom!
:D

Тихи

Zaslužan član
Poruka
126.758

govori u svoje ime.

ovo nije nasa vojska vec kvislinska vojska u sluzbi NATO pakta i okupatora Srbije

ja nemeam nikakvo poverenje u ovu vojsku

gde je bila ta vojska da zastiti srbe od pogroma na kosovu ?

koji je smisao postojanja vojske za koju njen ministar izjavi da ona vise nikad nece ratovati?

to je kao da kapiten fudbalskog tima izjavi da njegov tim nikada vise nece igrati fudbal?

pa za koji ***** onda primaju plate kao fudbaleri

OVO NIJE SRPSKA VOJSKA

OVA VOJSKA JE IZDAJNICKA I KVISLINSKA

vojska koju samo interesuju plate , koju ne interesuje buducnost Srbije i zastita interesa srpskog naroda

vec da se goje i spavaju na nas racun dobijaju petosobne stanove i nova auta od poreza koji mi placamo!

Da je ovo srpska vojska u njoj bi se pojavio neki apis koji bi izvrsio drzavni udar i uhapsio Borisa Tadica zbog krivicnog dela veleizdaje - odavno

no sobzirom da takvog nema - jasno je da ova vojska nije srpska vojska vec NATO vojska

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.