Quantcast

Vojna Vežba Ušće 2011.

draksson

Iskusan
Poruka
5.657
dsc0335g.jpg

Jeli, koji su ovi? Komunalna policija ili sta?

Poslednja izmena:

Bosko_Buha

Primećen član
Poruka
910
Srpska vojska na uscu ..MIg 21..nabavljeno 200 komada jos pocetkom 60-tih ..Mig 29 nabavljeni 80-tih.. Galeb G 4 proizvodio se u SFRJ 70-tih ,Antonov An 26..transportni avion.. nabavljeni 70-tih godina ...Mi8 nabavljeni 70-tih ..Gazela ..proizvodio se u drugoj polovini 70-ih i 80-tih u SFRJ..i cime se to Srbija ponosi i koja je danas godina?Jad i beda..

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.083
Srpska vojska na uscu ..MIg 21..nabavljeno 200 komada jos pocetkom 60-tih ..Mig 29 nabavljeni 80-tih.. Galeb G 4 proizvodio se u SFRJ 70-tih ,Antonov An 26..transportni avion.. nabavljeni 70-tih godina ...Mi8 nabavljeni 70-tih ..Gazela ..proizvodio se u drugoj polovini 70-ih i 80-tih u SFRJ..i cime se to Srbija ponosi i koja je danas godina?Jad i beda..

e sad zamisli kakve Srbija ima pilote koji imaju mooda kao lubenice, pa lete na tako starim masinama

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.431
autonomno gorivo,treba dva sata da prokuva kafa na toj konzervi,al sam streber:)

Е сад два сата?
Исто као да куваш кафу под сваки други отворен пламен, рецимо плин.
Па ја сам кувао чај, него одакле ти кафа када је нема у југословенским СДО комплетима?
Ако си стављао лимену подлошку мож да буде, него држиш порцију изнад отвореног пламена и исто ће ти вода прокључати као код шпорета на плин.
Иначе доста дуго траје, бациш шибицу у конзерву и ето ватре за загревање хране.
Користио сам овај лево светло зелени.

slika-AGOR-JNA-i-VJ-909686v160h120.jpg

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.083
Е сад два сата?
Исто као да куваш кафу под сваки други отворен пламен, рецимо плин.
Па ја сам кувао чај, него одакле ти кафа када је нема у југословенским СДО комплетима?
Ако си стављао лимену подлошку мож да буде, него држиш порцију изнад отвореног пламена и исто ће ти вода прокључати као код шпорета на плин.
Иначе доста дуго траје, бациш шибицу у конзерву и ето ватре за загревање хране.
Користио сам овај лево светло зелени.

slika-AGOR-JNA-i-VJ-909686v160h120.jpg

to su dobijali terenci kao pojacanje,cini mi se da se zvalo skraceno OKS.Aluminijumski paket i u njemu kafa,dektroza,...uglavnom seceri.Kafa je bila dno,ali kad nema bolje:heart:
Gorivo je slabije kako se trosi .Kada recimo ostane pola goriva u dozi tada je trebalo dosta vremena da prokuva ono sto zagravas,ali u terenskim uslovima spas

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.431
to su dobijali terenci kao pojacanje,cini mi se da se zvalo skraceno OKS.Aluminijumski paket i u njemu kafa,dektroza,...uglavnom seceri.Kafa je bila dno,ali kad nema bolje:heart:
Gorivo je slabije kako se trosi ,kada recimo ostane pola goriva u dozi.Tada je trebalo dosta vremena da prokuva ono sto zagravas,ali u terenskim uslovima spas
Та кафа није за кување већ за јело, чини ми се да иду и две штанглице чоколадице оне Осмица зване ако се сећаш?

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.083
Та кафа није за кување већ за јело, чини ми се да иду и две штанглице чоколадице оне Осмица зване ако се сећаш?

e bas taj komplet,to je malo ko dobijao tako da kolega imas postovanje.Ma mi smo kuvali samo da je toplo kada napolju przi minus samo da se zagrejes.Bio je i onaj ruzni caj u srebrnoj foliji ako se nevaram

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.