Quantcast

Vojna policija obuka

suave

Aktivan član
Poruka
1.182
Što se tiče vežbanja, jutarnje razgibavanje je za sve bilo isto, s tim što su ga u moje vreme desetari vodili vrlo "slobodno" (recimo broje do dvanaest pa kažu da su se zabrojali pa počnu od početkaz:mrgreen:) no radili su mnogo više od nas vezista kondiciono (što su bili noćni i večernji treninzi, trčanje i razgibavanje uz eventualne elemente borilačke veštine). Imali su i specijalističku obuku kad uleću u zauzeti objekat (ne znam kako je sad ali krajem osamdesetih to nisu radili svi; oni koji su bili prometna policija nisu imali takvu obuku). Imali su i više noćnih uzbuna za razliku od nas.
Sećam se kad smo jedanput išli do Krasti (bio sam u Kumanovu, Kraste su bile poligon za gađanje van Kumanova, dvanaest kilometara tamo i dvanaest kilometara nazad) pod punom opremom i kad smo mi stigli nazad u kasarnu i pali po pisti za postrojavanje, VP (koji su zajedno sa nama imali gađanje) su imali kondicioni. Momci su ga odradili svaka čast. Tako da VP nije baš za svakog, treba biti i fizički spreman a i psihički "tvrd"

Обилић

Domaćin
Poruka
3.268
U poslednje ratove na nasim prostorima je isao polusvet i kog su navatali slucajno kod kuce.

Не !
У последње ратове је ишао онај кога је позвао ССНО - јер се заклео ЈНА.

Posten covek domacin ne ide u iscenirani bratoubilacki rat.

Што се тиче дал' је био инсцениран или не,
они растурише Југу - па ти види вредност твоје кукавичке анализе !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.