Vojna opcija se razmatra aktivno i ozbiljno

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Američki ambasador u Ujedinjenim nacijama Suzan Rajs izjavila je da SAD aktivno i ozbiljno razmatraju vojnu opciju u Libiji. "Razgovori o tome su u toku sa našim partnerima u NATO-u i drugde. Već smo dali na znanje da je to opcija koju razmatramo, i razmatramo je aktivno i ozbiljno", rekla je Rajsova u ponedeljak na konferenciiji za novinare u Beloj kući. Ona je, takođe, napomenula da Vašington ima komunikaciju sa svim delovima libijskog društva kako bi im pomogao da ostvare težnje naroda za slobodu i pravdu, ali da se još čeka ko će se među protivnicima režima pojaviti kao glavna snaga.
http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=81351&Itemid=26

Према очекивању.
Нафта, нафта и нафта.По сваку цену.
Увијена у демокрацијску облатну коју понеки и овде с ужитком гутају......
 
Према очекивању.
Нафта, нафта и нафта.По сваку цену.
Увијена у демокрацијску облатну коју понеки и овде с ужитком гутају......

Gotovo sam siguran da će napasti Libiju.
Medjutim pretpostavljam da će pokušati da iz vazduha pruže podršku "pobunjenicima" radije nego da sami izvrše invaziju.
 
Gotovo sam siguran da će napasti Libiju.
Medjutim pretpostavljam da će pokušati da iz vazduha pruže podršku "pobunjenicima" radije nego da sami izvrše invaziju.

Обавили су они припреме одавно.Само чекају прави моменат.
Ево демокрацијски свијет је већ медијски припремљен за рат против тренутно највећег злоћинца.
УН је наравно ко свака ревносна испостава испунила задатак.
Њихови кадрови су доле око извора, што се јасно намеће у свакој вести.
Даклем, само формални улазак и постављање маријонете на место управника.
И нафта иде демокрацији.А пуковник може и на бандеру.Зарад слободе и људских права и осталих с*ања......
 
И Либија сигурно има Бориса Тадића, Коштуницу, Динкића, Драшковића. Само се вероватно мало друкачије зову. :think: :mrgreen:

Исто се зову.

1234442577_quisling.jpg
 
Nema naroda koji nema svoje ovejane i preverene bitange kao što su tadići, dinkići i ostali lupeži.

A što se Amerikanaca tiče valjalo bi a i bilo bi poželjno da se što više vojno pruže po celoj kugli ...... i u tome ima nečega dobrog.
U svakom slučaju američko terorisanje, vandalizam, divljaštvo i varvarstvo svakog dana se sve više i više ispoljava.
 
Morace opet da zaobidju SB UN - i da ilegalno vojno intervenisu ( ako intervenisu ) , kao kad su nas bombardovali . Veto im sledi od strane Rusije i Kine . Interesantno je da su Nemci i Italijani spremni da pucaju sebi u nogu i podrze takvu ilegalnu vojnu intervenciju ( sudeci po medijima ) ...

Dotle malo slika iz njihovog dvorista ... ;) .. Protesi budzetskih korisnika se sire ..

Jefferson City, Missouri cnn.com

98249e975602.jpg


Saint Paul, Minnesota commondreams

3cff6349a649.jpg


New York City youtube

6e8ac44d2231.jpg



Denver, Colorado cnn.com

3344f3ef644b.jpg



Lansing, Michigan lansingstatejournal

07525a15297e.jpg
 
Morace opet da zaobidju SB UN - i da ilegalno vojno intervenisu ( ako intervenisu ) , kao kad su nas bombardovali . Veto im sledi od strane Rusije i Kine . Interesantno je da su Nemci i Italijani spremni da pucaju sebi u nogu i podrze takvu ilegalnu vojnu intervenciju ( sudeci po medijima ) ...

Dotle malo slika iz njihovog dvorista ... ;) .. Protesi budzetskih korisnika se sire ..



Све су то лажи.И право пућанство у то не верује.
Америка је најбоља земља на свијету.
Тамо су су сви насмијани, богати и сретни.
Тамо су куће од чоколаде а прозори од мармеладе.
И Ја то знам јер сам видо на телевизији а и рекли су ми да тако треба.
 
Interesantno je da su Nemci i Italijani spremni da pucaju sebi u nogu i podrze takvu ilegalnu vojnu intervenciju ( sudeci po medijima ) ...

Kako mislis da sebi pucaju u nogu. Sta vise, vrlo je moguce da je to EU maslo isto koliko i Americko. Italija placa Gadafiju odstetu na ime vremena kolonizacije, a EU placa za usluge kontrolisanja izbeglica od strane Gadafija u EU. Mislim da nece vise da placaju, pa im je Gadafi rekao ako necete da saradjujete onda ce Evropa "pocrneti":mrgreen:
Eto, tako oni rade, prvo osiromase ceo kontinent, dovedu narod do prosjackog stapa, pa im onda ne trebaju izbeglice. Onda treba Gadafi da pravi red i brine se o istima, ali sve to za dzabe naravno
 
Interesantno je da su Nemci i Italijani spremni da pucaju sebi u nogu i podrze takvu ilegalnu vojnu intervenciju ( sudeci po medijima ) ...

Kako mislis da sebi pucaju u nogu. Sta vise, vrlo je moguce da je to EU maslo isto koliko i Americko. Italija placa Gadafiju odstetu na ime vremena kolonizacije, a EU placa za usluge kontrolisanja izbeglica od strane Gadafija u EU. Mislim da nece vise da placaju, pa im je Gadafi rekao ako necete da saradjujete onda ce Evropa "pocrneti":mrgreen:
Eto, tako oni rade, prvo osiromase ceo kontinent, dovedu narod do prosjackog stapa, pa im onda ne trebaju izbeglice. Onda treba Gadafi da pravi red i brine se o istima, ali sve to za dzabe naravno

Makar 5 puta sam postavio grafikone da je Amerika prekinula vezanost za uvoz nafte iz regiona koji je zahvacen ,, revolucijom , a EU nije ... Zato ce cenu eventualnog rata u tom regionu platiti EU i Kina , a ne Amerika .... Uostalom o tome je Putin pre par dana govorio u Briselu - upozorivsi EU da bi cena nafte i gasa mogla otici u nebo ( vec jeste ) ... A ima tu i jos toga ...
 
Makar 5 puta sam postavio grafikone da je Amerika prekinula vezanost za uvoz nafte iz regiona koji je zahvacen ,, revolucijom , a EU nije ... Zato ce cenu eventualnog rata u tom regionu platiti EU i Kina , a ne Amerika .... Uostalom o tome je Putin pre par dana govorio u Briselu - upozorivsi EU da bi cena nafte i gasa mogla otici u nebo ( vec jeste ) ... A ima tu i jos toga ...


Ja samo jedno znam, da Merkelovu niko ne moze zahebati:mrgreen:.................e sad videcemo
 

Back
Top