Quantcast

Vojna gimnazija u Beogradu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-|The MilkMan|-

Primećen član
Poruka
836
Ja sam iz Subotice, a planiram da idem u Vojnu Gimnaziju u Beogradu...
Medjutim ne znam nikakve informacije o njoj...pa moram vas da pitam.Gde se nalazi?U centru???Da li je teshka?Shta je podrebno da bi je uspeo upisati?Koji predmete imash?Shta josh osim chasova radish tokom dana?Itd.,itd,...

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
USLOVI KONKURSA
Mogu da konkurisu kandidati koji ispunjavaju sledece uslove :

OPSTI USLOVI
- da su rodjeni 1990. godine ili kasnije
- da su muskog pola
- da su drzavljani SCG
- da su zdravstveno sposobni za skolovanje ( utvrdjuje nadlezna vojnolekarska komisija ),
- da se protiv njih ne vodi krivicni postupak niti postupak zbog krivicnog dela ya koje se goni po sluzbenoj duznosti , odnosno da nisu osudjivani ya takva dela

POSEBNI USLOVI
- da su V, VI, VII razreda i prvo polugodiste VIII razreda , zavrsili sa najmanje vrlo dobrim opstim uspehom i da su u tim razredima iza matematike imali najmanju ocenu 4 vrlo dobar
- da u svim razredima skolovanja iz vladanja imaju najmanje ocenu 4 vrlo dobar

Kandidati zdravstveno sposobni za ucenike Vojne gimnazije podlezu proveri opstih sposobnosti , znanja iz matematike i motorickih sposobnosti

Konkurs je otvoren do 15.marta 2006.godine .O rezultatima konkursa kandidati se mogu informisti u komandama vojnog odseka ( odeljaka ) gde su konkurisali , pocevsi od 20.maja 2006.godine .

Ostala obavestenja u vezi sa konkursom mogu se dobiti u komandama vojnih odseka ili Vojnoj gimnaziji HUMSKA 22 ( PETRA CAJKOVSKOG br2 telefon 011*3005-165 ili 011*2350-112 ) i na sajtu www.vj.yu/gimnazija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.