Vojna Gimnazija u Beogradu

-Roller-

Zainteresovan član
Poruka
182
E ovako, vidim da su prosle generacije 94 i 95 imali slican forum i dopisivali su se od dana kada je raspisan konkurs pa sve do dana kada su se upisali,pa sam ja dosao na ideju da i mi koji smo 96 imamo slican forum tako da se i mi mozemo malo zezati pa sta kazte na to??Da vidimo sta treba ko sta zna o tome i tako :D;)
 
sta je ovo zar niko nece da se upise u vojnu gimnaziju

Da li bi neko mozda mogao da kaze kad treba da se prijavim za upis u vojnu gimnaziju,imam sva dokumenta koja mi trebaju,u odlicnoj sam fizickoj kondiciji,dobro poznajem srpski i matematiku,odlican sam ucenik i jako sam zainterosovan za upis ako bi neko mogao da mi pomogne,tj. da mi opise kako sta ide :) hvala unapred PS:Ja sam 97 godiste
 
I ja cu ove godine pokusati!!!! Zna li neko hoce li mi predstavljati problem godista,naime ja sam 1998.godiste i ranije sam krenuo u skolu!!!!!???? Zao bi mi bilo da propustim ovogodisnji upis!!! Hvala na odgovoru ,unapred i mozda se vidimo!!!!!! Srecno svima!!!!!!
 
Pozdrav ljudi i ja sam 98 godiste,hocu da upisem VOGI,u petom sestom i sedmom sam bio vrlo dobar preko 4.20,a ove godine sam 4.60,matematiku znam dobro,srpski takodje,fizicki sam ok,inace vidim da ovde nasa generacija ima manje interesovanja nego ovi stariji 94,95...usvari sto manje konkurencije meni bolje,nego ljudi da aj vas pitam :D koliko primaju,kakve su mi sanse da upadnem??
 

Back
Top