Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Vojna akademija?

Graha121

Obećava
Poruka
84
Nije jos zavrsen drugi deo selekcije i mislim da ima jos samo jedna grupa koja dolazi u nedelju... Bice sve zavrseno do utorka-srede verovatno...
Zelim da cestitam svima sto su upali, a pogotovo momcima iz sobe 527 sa kojima sam nocio onu jednu noc pred ispadanje.

Foxbat

Zainteresovan član
Poruka
195
Nije jos zavrsen drugi deo selekcije i mislim da ima jos samo jedna grupa koja dolazi u nedelju... Bice sve zavrseno do utorka-srede verovatno...
Zelim da cestitam svima sto su upali, a pogotovo momcima iz sobe 527 sa kojima sam nocio onu jednu noc pred ispadanje.

hvala na cestitkama bilo nam je dobro al nazalost ostali smo bez odlicnog kolege i druga nadam se da cemo se videti sledece godine.
komsija sa leve strane :)

Nindza93

Početnik
Poruka
2
Da li moze da se prodje ako ne razlikujes nijanse zelene npr
asdadasa_1.jpg

ako taj broj ne mozes da vidis?

CHIME

Zainteresovan član
Poruka
300
Jel bilo ove godine da ti stave slusalice i puste cvrkut ptica i prirodu i onda naprasno detonacije i gledaju kako reagujes? Da li ste se uplasili kad su vam to pustali? Da li obaraju ako nekom izmere pritisak 80 sa 140 posto se uplasio.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.