Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Vojna akademija?

LEGIJA93

Zainteresovan član
Poruka
199
Е људи јел може мени неко да објасни то са физичком провером,зар не важи оно ко има одличан успех (81+) 15 поена,вр.добар (61+) 12 поена? Како неко може да има 14,13 поена онда?А и ако неко има минус поене ваљда може да има оцену недовољан што је 0 поена а не минус,ништа ми није јасно

Vojna akademija

Obećava
Poruka
58
Е људи јел може мени неко да објасни то са физичком провером,зар не важи оно ко има одличан успех (81+) 15 поена,вр.добар (61+) 12 поена? Како неко може да има 14,13 поена онда?А и ако неко има минус поене ваљда може да има оцену недовољан што је 0 поена а не минус,ништа ми није јасно

Ne racuna se to bas tako, jedan lik prosle godine je na fizickom imao 5,5 bodova, kako je dosao do toga ne znam..

soldzer

Početnik
Poruka
10
Isti slucaj je kod mnogih kandidata-kod onih koji nisu imali veze. Meni su tako uzeli 10 bodova, taman da ne upadnem. Uzas...Izgleda da se na VA moze upasti samo preko veze...
batalite ljudi te veze, ***** mi se od pojedinih komentara.... sednete, zagrejete stolicu, a ne da se nadate da ce pasti sa neba.... pogotovo pojedinci koji su planirali :dash: da urade dvanaest zadataka :klap: , Boze daj mi sekiru da pucam.... :besna: .... svaka cast onima koji su prosli prvi deo selekcije, kao i onima koji nisu prosli, a skromni su i priznaju da nisu dovoljno radili..... Pozdrav od potencijalnog SOLDZERA :P (molim se za sve izgubljene duse :worth: )

znaci ja

Zainteresovan član
Poruka
283
starcha zvali su do 500-og pise tako ... to je samo za one koji su naveli smer vojno .v. zbog male prolaznosti za taj smer na lekarskom pregledu ,tako da mozda bude i ove godine -ali samo za taj smer ..ponovo kazem -zavisi od prolaznosti ...
i ljudi fizicko se strogo boduje sa 3,6,9,12,15 (sve lepo PISE) bodova , to sam se prosle godine uverio,jer sam licno gledao listu kandidata ,odnosno nacin bodovanja itd na VA ,ne mozes imati,2,5 , 7.5 , bodova itd ... takodje srecno svima na II delu selekcije , pa javite kako ste prosli

v0idmp3

Početnik
Poruka
49
Kako me nerviraju ovi što odmah pričaju o vezama i u tome vide razlog svog neuspeha. legija slažem se sa tobom i citizenom. Znači void k*rcio si se koliko imaš bodova i pričao da ideš u drugi krug sigurno...odmah sam znao da nije tako. Alo dečko uradio si 2-3 zadatka a pričao si da si uradio 12! Hoćeš da kažeš da su ti oni zakinuli 9 zadataka?ajde ne lupaj..najviše se ježim od takvih k*rcevitih koji kada se zeznu okrivljuju druge za svoj neuspeh.

Inače hoće zvati na fiksni ili na mobilni i da li se zna koliko otprilike zovu?

Ja sam video svoj zadatak iz matematike jer sam bio u BG-u i nisu mi priznali 5 zadatka zato sto sam presao (malo, cifra ili znak) predvidjen prostor. Inace, nama nista nije receno da nece priznavati zadatke ako predjemo predvidjeni prostor.

Миша

Domaćin
Poruka
3.363
Ja sam video svoj zadatak iz matematike jer sam bio u BG-u i nisu mi priznali 5 zadatka zato sto sam presao (malo, cifra ili znak) predvidjen prostor. Inace, nama nista nije receno da nece priznavati zadatke ako predjemo predvidjeni prostor.

Тест "интелигенције". Ради шта ти се каже. Ако ти се ништа не каже, ради оно што мислиш да би требало да ти се каже. И уради то добро. :р

gost 305017

Primećen član
Poruka
881
Тест "интелигенције". Ради шта ти се каже. Ако ти се ништа не каже, ради оно што мислиш да би требало да ти се каже. И уради то добро. :р
Ma problem je u tome sto je za pojedine zadatke onaj pravougaonik jednostvno nedovoljo prostora. Mogli su da daju za svaki zadatak po jednu stranu, a ne da ovako otpadaju kandidati koji bi sigurno prosli da su im priznati zadaci. Nevezano za ovo, sta mislite do kog ce mesta pozivati za drugi deo selekcije?

arsen123

Početnik
Poruka
13
I ja sam pozvan na 2. deo selekcije 66 poena, ima li ko kakav poucan savet za psiho provere i lekarske preglede?? :cool:

Registrovao sam se na forum, da bih ti odgovorio...
Ja ako bog da upisujem medicinu na VMA...e sada mi smo vec imali psiho i zdravstvene testove...Kod zdravstvenih testova pazite se tamo kod razlikovanja boja(tu dosta ljudi pada)Budite opusteni, moze da se desi da vam je puls ubrzan od uzbudjenja i onda da vas obore...Kod psiho testova odgovarajte iskreno, sam test se radi 150 min, sve ce vam oni lepo objasniti, ali najbitnije je da budete iskreni i da sebe opisete onakvim kakvim smatrate da jeste.Posle toga ima razgovor kod psihologa, nemojte da nasedate na provokacije psihologa...Nama je npr test zdravstveni poceo u 7 ujutu, a ja sam kod psihologa usao u 11 uvece, znaci samo strpljivo(bez cupkanja nogama, pucketanja prstima)Kad udjete gledajte psihologa pravo u oci i odgovarajte na pitanja koja vas pita...Eto nadam se da sam vam pomogao...

arsen123

Početnik
Poruka
13
I ja sam pozvan na 2. deo selekcije 66 poena, ima li ko kakav poucan savet za psiho provere i lekarske preglede?? :cool:

Na psiho testovima budi iskren, i pokusaj na razgovoru sa psihologom da ga gledas u oci dok pricas sa njim...Ja sam bio na zdravstvenim i psiho testovima, jer upisujem VMA...Ako su imao neke bolesti kao mali, nemoj da ih navodis...Bolje po tebe, nemaju vremena da bas sve istrazuju , a mogu zbog sitnice da te obore...
I opusteno, ako se uzbudis moze da ti se poveca pritisak i puls, a onda imaju osnova da te obore...Znaci samo opusteno i to je to...Probaj 2-3 dana pre lekarskog da ne pijes alkohol i da ne jedes brzu hranu...

Rile123

Početnik
Poruka
20
Hvala ti druze i svaka ti cast, ako prodjem i uspem na kraju nacicu te da te castim, inace koliko su rigorozni na tim testovima, i jesu li puno ti psiho testovi zeznuti .... a sto se tice alkohola ne pijem 8 mesece, ne pusim ne pijem gazirano .. samo trening i zdrav zivot ;)

arsen123

Početnik
Poruka
13
Pa ako uspemo da upsiemo imacemo prilike da se tamo upoznamo...
Pa psiho testovi se sastoje od 9 testova inteligencije i jednog testa licnosti...Ovih prvih devet su ti kao neki testovi sposobnosti uocavanja nekih pravila, zatim neka pitanja iz opste kulture(koja su bas teska) imaces test gde trebas da zapamtis koliko ima slova npr. "o" i sada se menjaju sluva na ekranu i ti tu trebas da upamtis...
Ovaj test licnosti je zeznut, npr. imas 300 pitanja ali se sve okrece ono njih 20 i sada ako odgovoris drugacije na dva ista pitanja samo drugacije formulisana e tu provale da li si lagao.Zato ti ja kazem samo iskreno, pa ako nisi za VA bolje da ti oni to sada kazu nego da se kasnije kajes...Ono sto znam gde najvise obaraju to je na analizama krvi, zatim ocno, i srce...Ovo ostalo nije toliko rigorozno...
Ljudi srecno...
PS meni treba jedno pomoc...Jel zna neko kako idu oni testovi fizicke provere mislim kojim redom...

LEGIJA93

Zainteresovan član
Poruka
199
Ау што сте се успаничили кад сте ви свој посао одрадили,сад само гледајте на то као на рутински део пријемног и опустићете се.Срећно

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.