Vojna akademija

ne znam sajt, al mozes da ih uzmes na akdemiji. polaze se test opste informisanost( ima neka skripta iz koje su pitanja, i veoma su laka), matematrika(celokupno gradivo i nije nimalo laka) i fizicka spremnost(norme nisu narocito zahtevne al moras da si fizicki spreman)
 
да ли мора да се претходно иде у војну гимназију или се моће академија уписати ако си ишао у било коју средњу школу
 
јел зна неко да ли постоје смерови у војној академији и ако их има јел може да ми каже нешто више о њима?
 
Ja cu ipak da konkurisem ****** velika mi zelja da upadne. Ako ne upadnem jel ima neko nesto da mi predlozi sta da upisem. Mislim se za Policijsku akademiju ma da me to ne privlaci bas mnogo.
Sta mislite o tome.
 
е хвала ти, само јл би знао сад да ми кажеш нешто о смеровима у опште молим те

Mornare ne primaju vec 3 godine, pilot tesko da ces biti, a imas fancy smerove gde cisto sumnjam da ces upasti jer svi dobri ucenici iz Vojne g. idu tu, a to je: Veza, tehnicka sluzba KOV-a i ABHO, ali zato postoji i kopnena vojska gdje skoro svaki obican smrtnik moze upasti, a to su:pesadija, OMJ-oklopno mehanizovane jedinice i inzinjerija. Ja ti predlazem da pokusas sa pjesadijom i sa OMJ, tu ces najlakse proci.
 
па нисам ја сигуран где ћу још тек сам прва година гимназије значи има још пуно времена. То за пешадију ту се после пуно времена постаје официр налик Мишићу или сличнима (не мислим на њихове способности него на њихову струку)
 
па нисам ја сигуран где ћу још тек сам прва година гимназије значи има још пуно времена. То за пешадију ту се после пуно времена постаје официр налик Мишићу или сличнима (не мислим на њихове способности него на њихову струку)
Mali bre, jesi li ti normalan, postajes oficir kad zavrsis ******* Akademiju.
 
posle 4 godina studija dobices prvi oficirski cin, titulu vojvode kao Misic neces moci jer ne postoji, a do generalskog cinas moras nakon akademije jos vojnih skola da zavrsis
ako se ne varam Misic je bio artiljerac, tako da je to valjda tu
 
evo rec-dve i od oficira artiljerca

matematika je teska, kako na prijemnom tako i kasnije u toku prve i druge godine akademije, najvise ljudi i ne zavrsi akademiju zbog matematike!

Sto se tice smerova sve zavisi koliko imas nameru da ucis! Ako mislis stvarno da zapnes i interesuje te elektronika izaberi vezu! Dobar je i kulturan posao! Ako mislis da da budes general jednog dana ttj da imas dobru karijeru onda izaberi OMJ ili pesadiju! Preporucio bih ti artiljeriju ali artiljeraca ionako ima viska i poslednje 3 godine i ne upisuju artiljrce!
 

Back
Top