Vojislav Šešelj = bio sam protiv Dejtona, bez obzira na iskustvo RSK

a to sto je Arkan pobjegao, ide ovako Arkan je osamario jednog oficira, i General Mladic se naljutio i mu je naredio da pokupi Tigrove i u roku 24 sata ode iz BiH, i da se ne vraca vise....!!!

..znam..(nije ga ošamario vec prebio..)..Ratko je jos rekao..ako ga nadjete..ubijte ga kao psa..(nesluzbeno).
...kad ja kazem ..da je Željko..trgovao s nama..tj.prodavao nam...sanduke municije..a mi je natrag vraćali u rinfuzi..niko mi nevjeruje.
...kad ja kazem..da je pljačako naftu iz Đeletoivaca..i prodavao po ..astronomsko visokoj cijeni..sve u cilju svekolikog srpstva..niko mi nevejruje.
...ali eto..polako izlazi istina na vidjelo...:rtfm:
 
Poslednja izmena:
došli ste do grada i granatirali ga niste ušli u grad. gađali ste spomenike kulture i rušili ih samo zato što su hrvatski;)


Ne lupaj,, znash i sam da ste sami rusili svoje spomenike. To valjda svaki domobran zna... Kako mislish da se borish sa visestruko jacim neprijateljem...

Pa bash ovako kao sto sam ti rekao, sam srushish i optuzish neprijatelja..... Milion puta vidjeno na svim mogucim ratistima sirom planete....
 
došli ste do grada i granatirali ga niste ušli u grad. gađali ste spomenike kulture i rušili ih samo zato što su hrvatski;)

Нетачно ! Зато што је било паравојних формација у њему. Два сата је Дубровник био без паравојске која је побегла али председник председништва није дао да ЈНА уђе у град.
 
..znam..(nije ga ošamario vec prebio..)..Ratko je jos rekao..ako ga nadjete..ubijte ga kao psa..(nesluzbeno).
...kad ja kazem ..da je Željko..trgovao s nama..tj.prodavao nam...sanduke municije..a mi je natrag vraćali u rinfuzi..niko mi nevjeruje.
...kad ja kazem..da je pljačako naftu iz Đeletoivaca..i prodavao po ..astronomsko visokoj cijeni..sve u cilju svekolikog srpstva..niko mi nevejruje.
...ali eto..polako izlazi istina na videjlo...:rtfm:

nije arkan takav. on je častan i pošten. to ustaške insinuacije i ljubomora:mrgreen:
 
..znam..(nije ga ošamario vec prebio..)..Ratko je jos rekao..ako ga nadjete..ubijte ga kao psa..(nesluzbeno).
...kad ja kazem ..da je Željko..trgovao s nama..tj.prodavao nam...sanduke municije..a mi je natrag vraćali u rinfuzi..niko mi nevjeruje.
...kad ja kazem..da je pljačako naftu iz Đeletoivaca..i prodavao po ..astronomsko visokoj cijeni..sve u cilju svekolikog srpstva..niko mi nevejruje.
...ali eto..polako izlazi istina na videjlo...:rtfm:


Ja ti verujem... I znam da je bilo tako...
 
Нетачно ! Зато што је биоло паравојних формација у њему. Два сата је Дубровник био без паравојске која је побегла али председник председништва није дао да ЈНА уђе у град.

šta je netočno??? da niste ušli u grad ili da ste grad granatirali???
 
Vojislav Šešelj je bio protiv Dejtonskog sporazuma, iako je Hrvatima i muslimanima falilo nekoliko sati da zauzmu Banjaluku i celu Bosansku Krajinu i Bosansku Posavinu.

Da Dejton nije prihvaćen, pitanje je da li bi postojala RS. Iako bi postojala, obuhvatala bi samo Istočnu Bosnu i Hercegovinu i Semberiju.


Hrvatsko-muslimanska ofanziva
http://upload.wikimedia.org/wikiped...iH_territory_posession_just_before_Dayton.png

Kraj rata je dogovoren izmedju milosevica ,holburka,tudjmana,izetbegovica....VRS je visestruko bila jaca nego vojska hrvatske i hvo,i tehnikom i artiljerijom i da se htelo 1995 se moglo lako do Zagreba,sve sto se u ljeto 1995 dodadjalo je bila izdaja i povlacenje VRS bez borbe tako da su Hrvati prakticno samo ulazili u Srpske gradove zapadne Bosne,Srbi su drzali 75% teritorije BiH a dogovor je bio podjela 49 prema 51%
 
Kraj rata je dogovoren izmedju milosevica ,holburka,tudjmana,izetbegovica....VRS je visestruko bila jaca nego vojska hrvatske i hvo,i tehnikom i artiljerijom i da se htelo 1995 se moglo lako do Zagreba,sve sto se u ljeto 1995 dodadjalo je bila izdaja i povlacenje VRS bez borbe tako da su Hrvati prakticno samo ulazili u Srpske gradove zapadne Bosne,Srbi su drzali 75% teritorije BiH a dogovor je bio podjela 49 prema 51%


Tacno tako....
 
šta je netočno??? da niste ušli u grad ili da ste grad granatirali???

Нетачно је то да је град гађан зато што је хрватски из Дубровника је отварана ватра по припадницима ЈНА од стране паравојних формација то само показује витештво непријатеља који се крио иза културног добра.
 
..aaaaaa...zasto ta ista tzv.JNA..nije prvo razoruzala..parvaojne od Vojislava&Co...nego ih je jos naoruzavala..bila s njima..u kompi..nemoj da se lažemo..u laži su brze noge..:rtfm:..sijali ste vjetar..požnjeli oluju...tako to uvijek biva..

Znas sta?Na nekoliko tema, ovog foruma,vidi se tvoja,bezuvrede,"BANDOGLAVOST".Da iole znas sta znaci "biti iskren"nebi samarao ovakve gluposti i zatvarao oci pred cinjenicama.Neshvatas, ko je imao zaista prave interese da dodje do ovoga sto se,desavalo desava isto ce se tek desiti!Doduse mozda si i ti deo deo svega toga a ako nisi okreni se malo oko sebe i pogledaj cemu su sva ta razaranja,stradanja sluzila a ja cu ti samo napomenuti nikom normalnom vec samo umobolnicima.I da ti jos kazem nemoj se ismejavati tudjoj nesreci jer sutra moze zakucati i na tvoja vrata.A sto se tice vetara i oluje ne prizivaj TORNADO jer on moze doci iznenada kad se najmanje nadas.:?::?::?:Zato ubuduce razmisli,ako imas cim, i tada napisi nesto sto ima veze sa logikom da nebi i dalje samarao i lupao ovakve gluposti.:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Znas sta?Na nekoliko tema, ovog foruma,vidi se tvoja,bezuvrede,"BANDOGLAVOST".Da iole znas sta znaci "biti iskren"nebi samarao ovakve gluposti i zatvarao oci pred cinjenicama.Neshvatas, ko je imao zaista prave interese da dodje do ovoga sto se,desavalo desava isto ce se tek desiti!Doduse mozda si i ti deo deo svega toga a ako nisi okreni se malo oko sebe i pogledaj cemu su sva ta razaranja,stradanja sluzila a ja cu ti samo napomenuti nikom normalnom vec samo umobolnicima.I da ti jos kazem nemoj se ismejavati tudjoj nesreci jer sutra moze zakucati i na tvoja vrata.A sto se tice vetara i oluje ne prizivaj TORNADO jer on moze doci iznenada kad se najmanje nadas.:?::?::?:Zato ubuduce razmisli,ako imas cim, i tada napisi nesto sto ima veze sa logikom da nebi i dalje samarao i lupao ovakve gluposti.:rtfm::rtfm::rtfm:

..ja ti kazem...da si fulao..odgovor na moj post..ali evo opet cu ti nesto posotvati..a ti prokomentiraj..
 
Kraj rata je dogovoren izmedju milosevica ,holburka,tudjmana,izetbegovica....VRS je visestruko bila jaca nego vojska hrvatske i hvo,i tehnikom i artiljerijom i da se htelo 1995 se moglo lako do Zagreba,sve sto se u ljeto 1995 dodadjalo je bila izdaja i povlacenje VRS bez borbe tako da su Hrvati prakticno samo ulazili u Srpske gradove zapadne Bosne,Srbi su drzali 75% teritorije BiH a dogovor je bio podjela 49 prema 51%
:besna::besna::besna: slobo izdajico
:manikir::manikir::manikir:
 
Vojislav Šešelj je bio protiv Dejtonskog sporazuma, iako je Hrvatima i muslimanima falilo nekoliko sati da zauzmu Banjaluku i celu Bosansku Krajinu i Bosansku Posavinu.

Da Dejton nije prihvaćen, pitanje je da li bi postojala RS. Iako bi postojala, obuhvatala bi samo Istočnu Bosnu i Hercegovinu i Semberiju.


Hrvatsko-muslimanska ofanziva
http://upload.wikimedia.org/wikiped...iH_territory_posession_just_before_Dayton.png

Na stranu nebuloze srpske mitomanije- potrebno je da mi zadržimo
nešto zdrave pameti.

A ta kaže:

1) nismo mogli 95. zauzeti Banju Luku

2) ne samo zbog politike, nego poglavito fizički

3) istina jest da smo bili na 23 km, da smo imali Bočac i
u BL palili i gasili struju, istina je da je dio ljudi bježao u panici ...

NO..

1) veliki gradovi ne padaju tek tako- iz Osijeka je iseljeno
91. oko 70% stanovništva, pa što onda ?

2) HV i HVO su, po osobnim svjedočenjima, bili umorni i trebali
bar 10 dana za neki oporavak

3) VRS i Srbi u BL bi već spriječili širenje panike, strijeljali bi neke
egzemplarno, stvar bi se smirila i većina se ne bi dalje evakuirala

4) BL nije bila okružena kao Vukovar, a hrvatski napadaj ne bi onda bio
pravi rat za grad, nego bi se pretvorio u mrcvarenje grada, kao uVukovaru
i Sarajevu- a zna se što se misli o onima koji opsjedaju na takav način.

5) i Srbija bi imala šanse da se umiješa, bar pritsikom na koridor, u području Baranje, oko Goražda i Sarajeva,... što bi nužno dovelo do razvlačenja hrvatskih i bošnjačkih snaga i sl.

6) politika se vodi glavom, a ne emocijama- zato Izraelci nisu 1980-ih ni pokušali ući u Beirut

Sve u svemu, mislim da su naše šanse da zauzmemo BL, a i ostali zapadni dio RS bile 1995. jednake- 0.
 
..znam..(nije ga ošamario vec prebio..)..Ratko je jos rekao..ako ga nadjete..ubijte ga kao psa..(nesluzbeno).
...kad ja kazem ..da je Željko..trgovao s nama..tj.prodavao nam...sanduke municije..a mi je natrag vraćali u rinfuzi..niko mi nevjeruje.
...kad ja kazem..da je pljačako naftu iz Đeletoivaca..i prodavao po ..astronomsko visokoj cijeni..sve u cilju svekolikog srpstva..niko mi nevejruje.
...ali eto..polako izlazi istina na vidjelo...:rtfm:

Arkan je bio lopov...
 
Na stranu nebuloze srpske mitomanije- potrebno je da mi zadržimo
nešto zdrave pameti.

A ta kaže:

1) nismo mogli 95. zauzeti Banju Luku

2) ne samo zbog politike, nego poglavito fizički

3) istina jest da smo bili na 23 km, da smo imali Bočac i
u BL palili i gasili struju, istina je da je dio ljudi bježao u panici ...

NO..

1) veliki gradovi ne padaju tek tako- iz Osijeka je iseljeno
91. oko 70% stanovništva, pa što onda ?

2) HV i HVO su, po osobnim svjedočenjima, bili umorni i trebali
bar 10 dana za neki oporavak

3) VRS i Srbi u BL bi već spriječili širenje panike, strijeljali bi neke
egzemplarno, stvar bi se smirila i većina se ne bi dalje evakuirala

4) BL nije bila okružena kao Vukovar, a hrvatski napadaj ne bi onda bio
pravi rat za grad, nego bi se pretvorio u mrcvarenje grada, kao uVukovaru
i Sarajevu- a zna se što se misli o onima koji opsjedaju na takav način.

5) i Srbija bi imala šanse da se umiješa, bar pritsikom na koridor, u području Baranje, oko Goražda i Sarajeva,... što bi nužno dovelo do razvlačenja hrvatskih i bošnjačkih snaga i sl.

6) politika se vodi glavom, a ne emocijama- zato Izraelci nisu 1980-ih ni pokušali ući u Beirut

Sve u svemu, mislim da su naše šanse da zauzmemo BL, a i ostali zapadni dio RS bile 1995. jednake- 0.

Au koliko nebuloza na jednom mestu...
 
Нетачно је то да је град гађан зато што је хрватски из Дубровника је отварана ватра по припадницима ЈНА од стране паравојних формација то само показује витештво непријатеља који се крио иза културног добра.

PRESRETAC:Ne vredi se igrati gluvih telefona sa nedokazanim ludima.Jeroni su jadni samim tim sto su zadojeni mrznjom,njihova sopstvena misao u glavi ne postoji, odnosno, jednostavno su takvi kakvi su neumeju da razlikuju, a i nezele da vide, istinu od lazi.POZ.::bye::bye::bye:
 
Kraj rata je dogovoren izmedju milosevica ,holburka,tudjmana,izetbegovica....

:think::think::think:
Ма бре, Холбрук им само ставио папир на сто и "понудио" да потпишу, а аргумената за "преговарање" и убеђивање је имао за сву тројицу на претек!!!
Између осталог, Слобу и "нас" је "убедио" тиме што ово,


VRS je visestruko bila jaca nego vojska hrvatske i hvo,i tehnikom i artiljerijom i da se htelo 1995 se moglo lako do Zagreba,sve sto se u ljeto 1995 dodadjalo je bila izdaja i povlacenje VRS bez borbe tako da su Hrvati prakticno samo ulazili u Srpske gradove zapadne Bosne,Srbi su drzali 75% teritorije BiH a dogovor je bio podjela 49 prema 51%
може врло лако да се промени на нашу штету!!!
 
Na stranu nebuloze srpske mitomanije- potrebno je da mi zadržimo
nešto zdrave pameti.

A ta kaže:

1) nismo mogli 95. zauzeti Banju Luku

2) ne samo zbog politike, nego poglavito fizički

3) istina jest da smo bili na 23 km, da smo imali Bočac i
u BL palili i gasili struju, istina je da je dio ljudi bježao u panici ...

NO..

1) veliki gradovi ne padaju tek tako- iz Osijeka je iseljeno
91. oko 70% stanovništva, pa što onda ?

2) HV i HVO su, po osobnim svjedočenjima, bili umorni i trebali
bar 10 dana za neki oporavak

3) VRS i Srbi u BL bi već spriječili širenje panike, strijeljali bi neke
egzemplarno, stvar bi se smirila i većina se ne bi dalje evakuirala

4) BL nije bila okružena kao Vukovar, a hrvatski napadaj ne bi onda bio
pravi rat za grad, nego bi se pretvorio u mrcvarenje grada, kao uVukovaru
i Sarajevu- a zna se što se misli o onima koji opsjedaju na takav način.

5) i Srbija bi imala šanse da se umiješa, bar pritsikom na koridor, u području Baranje, oko Goražda i Sarajeva,... što bi nužno dovelo do razvlačenja hrvatskih i bošnjačkih snaga i sl.

6) politika se vodi glavom, a ne emocijama- zato Izraelci nisu 1980-ih ni pokušali ući u Beirut

Sve u svemu, mislim da su naše šanse da zauzmemo BL, a i ostali zapadni dio RS bile 1995. jednake- 0.

moglo se, nisu dali!!! the end
 

Back
Top