VODOLIJA

vodolije ste extraaaaaa - što volite da pričateeeeeeeeeeeeeeee majko mila, uvek se volite šaliti, osobe na koje može čovek da računa,verni prijatelji,spremni da pomognete(prijateljima) :ok: super ste;)
 
U cemu je fora sa tim Saturnom koji nesto brlja u drugoj polovini godine? Barem kod nene :/ I to u polju braka..hehe
I ko je kriv za moj trenutni veliki bedak? Koja planeta? Da je sad otpisem zauvek sa spiska planeta... :)
Vodolija/ovan
 
Pretpostavka je da su Vodolije ispred vremena, jer su navodno najintuitivnnije pored Riba (ovo jeste tacno), moderni, nekonvencionalni, prijateljski nastrojeni, bez predrasuda, otvorenog uma... Medjutim, ja koliko sam Vodolija upoznala nijedna nije ostavila ovakav utisak na mene. :neutral: Uglavnom su veliki narcisi, povrsni, povodljivi, celom svetu izigravaju prijatelje dokle god imaju koristi - uzmimo da je ovo nizi tip. Visi tip je emotivniji i inteligentniji, a ovakvih poznajem samo 3.

Pozdrav, up! :cmok2:
 
Pretpostavka je da su Vodolije ispred vremena, jer su navodno najintuitivnnije pored Riba (ovo jeste tacno), moderni, nekonvencionalni, prijateljski nastrojeni, bez predrasuda, otvorenog uma... Medjutim, ja koliko sam Vodolija upoznala nijedna nije ostavila ovakav utisak na mene. :neutral: Uglavnom su veliki narcisi, povrsni, povodljivi, celom svetu izigravaju prijatelje dokle god imaju koristi - uzmimo da je ovo nizi tip. Visi tip je emotivniji i inteligentniji, a ovakvih poznajem samo 3.

Pozdrav, up! :cmok2:

Slazem se sa ovim, a misli da se visi i nizi tip odredjuje u detinjstvu...vaspitanjem, mikroklimom, materijalnim statusom i donekle genetikom...
 

Back
Top