Quantcast

VODOLIJA

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.301
Ja takvog bisera jos nisam sreo. I mislim da takav medju njima ne postoji.

Daleko bilo kakav prijatelj.Imao sam ja jednu skolsku drugaricu iz osnovne skole koja je u horoskopu bila blizanac.Kako je meni ona isla nevidjeno na zivce pa to je strasno i nikada nismo postali prijatelji.Mada smo kasnije upisali i istu srednju skolu i sto kaze gotovo 12 godina bili u istom sosu ali nikad se nismo prijateljski zblizili.Ali opasno pamtim jednu zimu mislim da je to negde 95 ili 96 kada je okupila sve svoje drugarice da se grudvaju protiv mene samog! :eek: Al su zato ipak one jele taj sneg a ne ja iako ih je bilo 8.E tako nauci k*** pameti da nisi ti neko ko bi njoj da bude igracka i jeftina zabava.Znaci toliko o tome sto se tice prijateljstva.

Kakav mi je to prijatelj kad nezans sta ti misli?????? :confused:
pa kad sam i ja dobila nagon da te ili izbegavam ili provociram, mislim da mi je jasno kroz
šta je i ona prolazila kad je tebe upoznala :lol:

Arlington Road

Iskusan
Banovan
Poruka
6.497
U Italiji u oktobru izlazi broj 311 MM
mm0311.jpg

Batman72

Zainteresovan član
Poruka
155
Pozdrav vodolijama...i ostalim simpatizerima....malo me nije bilo, putovalo se, ostavrili se novi kontakti i evo ova godina polako izmiče, a ja mogu da potvrdim moju konstataciju iz ranijeg perioda...svaka godina je dobra i uvek se sa nostalgijom sećamo dana koji su iza nas.....jer reprize nema

maldaneri

Aktivan član
Poruka
1.158
Pozdrav svima ! Nije me bilo dugo..ali opet sam tu. Da li ste nekad drage vodolije imale osecaj da ste se "zaigrale" ? !
Upoznala sam sjajnog decka, ovan , u pocetku potpuno ravnodusan za sve.I naravno, meni djavo nije dao mira pa sam pocela da "osvajam" iz pozadine teritoriju. Polako se situacija promenila ali tako da sada on mene juri i hoce brak 8( glb! I sta sad? Naravno,meni su sve reci na b- brak , burma , buket ... najgora nocna mora. Ne mogu da kazem da mi ne odgovara i da me ne privlaci. Samo ja bih onako da lelujam tu,tako..pa da nekako bude . A ne tako - odmah , sad , i juce je bilo kasno... Neki savet?!

Batman72

Zainteresovan član
Poruka
155
...možda sam malo prepotentan, ali više volim da kažem da sam romantičan...a mišljenja sam da će svaka prava vodolija to potvrditi...ljudi svaka godina je dobra i svak dan je predobar, lično mislim da smo mi generalno gledajući vodolije malo ispred drugih (po stavovima) tako dok drugi trenutno razmišljaju o računima za grejanje-struju, mi uživamo u svežem vazduhu, mozgamo kako da sklopimo nekog sneška belića (bez obzira na godine i da li nam to priliči il ne), a uveliko smo u proleću i potencijalnom letovanju...pare dodju, odu al mislim da je naš osmeh tu non stop, pa hteli ga drugi ili ne....kažem možda grešim al moje mišljenje je takvo....z:poz:

Crocodile

Aktivan član
Poruka
1.074
Pozdrav svima ! Nije me bilo dugo..ali opet sam tu. Da li ste nekad drage vodolije imale osecaj da ste se "zaigrale" ? !
Upoznala sam sjajnog decka, ovan , u pocetku potpuno ravnodusan za sve.I naravno, meni djavo nije dao mira pa sam pocela da "osvajam" iz pozadine teritoriju. Polako se situacija promenila ali tako da sada on mene juri i hoce brak 8( glb! I sta sad? Naravno,meni su sve reci na b- brak , burma , buket ... najgora nocna mora. Ne mogu da kazem da mi ne odgovara i da me ne privlaci. Samo ja bih onako da lelujam tu,tako..pa da nekako bude . A ne tako - odmah , sad , i juce je bilo kasno... Neki savet?!

Savet? Bjezi ti sestreo, glavom bez obzira... :-)

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Pricali tako i za 97-mu, kao, ulazimo u eru Vodolije...bice sve super, super.....ja jedva ostadoh ziva i to jos u prvom tromesecju....
Ajd, daj Boze, da je ovo tacno..jednom i meni da krene..na bolje...z;)

Znam, sećam se tog članka, te daleke 1997. godinice, beše u "Politici", kao biće superiška godina, era Vodolijica, ne pamtim goru godinu od te, takodje. :sad2:
Kazu da nam "zapravo" tobože tek daleke nam sada još 2013. dolazi kraj mukama za malene Vodolije. :( Ja ne znam, jel ovaj Saturn beše mučio sve Vodolije, aman meni napravio haos...:( I da stvar bude još gora, ja u podznaku Vaga, pa Vi vidite....:( Kažu da cemo biti dobro sa zdravljem, malo lošija cirkulacija, glavobolje, problemi sa vidom, ali u globalu ok. Slobodne Vodolije kazu imace mogucnost da upoznaju divnu osobu koja ce im "zavrteti" mislli a zauzete ce da "upadnu" u neke rasprave, svadjice, pa je neophodno razumevanje. Posao ce da bude bolji do druge polovine godine. Ajde da vidimo i ovu godinicu, kakva ce da bude. Nadam se da ce neko olaksanje da "strefi" i nas Vodoljijice :)

Prisoner

Elita
Poruka
20.982
Znam, sećam se tog članka, te daleke 1997. godinice, beše u "Politici", kao biće superiška godina, era Vodolijica, ne pamtim goru godinu od te, takodje. :sad2:
Kazu da nam "zapravo" tobože tek daleke nam sada još 2013. dolazi kraj mukama za malene Vodolije. :( Ja ne znam, jel ovaj Saturn beše mučio sve Vodolije, aman meni napravio haos...:( I da stvar bude još gora, ja u podznaku Vaga, pa Vi vidite....:( Kažu da cemo biti dobro sa zdravljem, malo lošija cirkulacija, glavobolje, problemi sa vidom, ali u globalu ok. Slobodne Vodolije kazu imace mogucnost da upoznaju divnu osobu koja ce im "zavrteti" mislli a zauzete ce da "upadnu" u neke rasprave, svadjice, pa je neophodno razumevanje. Posao ce da bude bolji do druge polovine godine. Ajde da vidimo i ovu godinicu, kakva ce da bude. Nadam se da ce neko olaksanje da "strefi" i nas Vodoljijice :)

Ne znam za druge, al mene ne da je mucio,nego dusu vadio na kasicicu...I jos uvek ga nosam na ramenima. Nastavi li Saturn ovako da me mori, ne verujem da cu docekati tu 2013.g..

Secas se i ti te 97me? Haoos, draga, haos...U prva tri meseca kao da me cunami posetio.....sledeca tri bila- podrhtavanja tla....tek u drugoj polovini godine mogla sam da odahnem.

Poslednja izmena:

gost 239610

Aktivan član
Poruka
1.234
pozdrav svim vodolijama :bye: ... i srećan vam rođendan :vatromet:

...mali poklon od vodolije :D

Vodenjak - podznak i kombinacije

VODENJAK – PODZNAK
Vodenjak kao poznak obično daje nekonvencionalno ponašanje i izgled. Osoba je sklona svemu novom, revolucionarnom i uopće otkačenom – od umjetnosti, preko nauke i posebnih znanja, do specifičnosti u svom stilu odijevanja. Svojom pojavom djeluje moderno u svakom pogledu. Ili je prijateljski pristupačan i sa svima dobar, obično u grupama, ili je osobenjak – čudak – usamljenik skroz drukčijih navika i izgleda od većine. Ponekad pretjeruje u osebujnosti, pa zna djelovati nastrano. Uvijek u izgledu ima barem neki detalj koji je pomaknut, bilo da se radi o dijelu tijela s nekom specifičnošću, bilo da sam u svom stilu nešto takvo kreira.

ZNAK – PODZNAK

VODENJAK – OVAN
Temperamentan je i lako može planuti. Izrazito naklonjen svojim prijateljima. Ima vrlo jasne vizije i poduzetan je za njihovo ostvarivanje. Kod njega sve ide brzo i donosi odluke u trenutku, a mrzi sve što je sporo i dosadno. Obično zasluži dobru penziju.

VODENJAK – BIK
Pun je modernih ideja, ali spor u djelovanju i u sebi stalno vodi borbu između ta dva dijela svog karaktera. Dobiva dobar položaj i karijeru, ali jedno misli, drugo radi. Glavna lekcija mu je kako pomiriti tradiciju i suvremenost. Voli sve inventivno u estetici i umjetnosti.

VODENJAK – BLIZANAC
Mogao bi se opisati kao nepodnošljiva lakoća postojanja. Izrazito brz, kako u mislima, tako i u djelima. Inteligentan, a ima i filozofsku dimenziju. Odličan je za istraživača ili znanstvenika. Koji put mu nedostaje konkretnosti. Najčešće ima i mogućnost duljih boravaka u inozemstvu.

VODENJAK – RAK
Nadaren je za umjetnost, najčešće likovnu ili književnu. Ima dubinu i razvijenu maštu. Sposoban je sagledati stvari i kroz vlastitu intuiciju doći do istine. Izvana je emotivac i ranjiv u duši. Humanist je i sklon iskreno pomoći drugom. Iako djeluje mekano, za svoje ideje može se boriti do kraja.

VODENJAK – LAV

Zna biti naporan i gnjaviti sa svojim idejama ili ego tripom. No kako je hrabar i rado prihvaćen u javnosti, najčešće se uspijeva nametnuti. Obično ima dobar brak ili ga partner (partnerica) obilježi u životu, bilo da mu značajno pomogne u nastojanjima, bilo da utječe na njega.

VODENJAK – DJEVICA
Ima dar za daleke i nedokučive analize u kojima je vrlo precizan. Često ga u životu snađe specifičan ili neobičan posao. Zainteresiran je za alternativna bavljenja, a naročito kroz brigu o zdravlju i prehrani. Izvana stidljiv, iznutra ekscentričan, pa može zbunjivati druge.

VODENJAK – VAGA
Obično je lijep, uglađen i izrazito društven. Human je i voli ljude, djecu, a naročito zabave, koje su obično posebne. Ima talenta i za umjetnosti vezane uz pozornice. Rado je viđen u društvu, a šarmira kako svojom vanjštinom, tako i originalnošću.

VODENJAK – ŠKORPION
Ima priličnu dozu intuicije na koju se svakodnevno oslanja. Izvana može djelovati hladnokrvno, no iznutra je filantrop. Sposoban je za spašavanja drugih i u najtežim situacijama. Dobar je i kao strateg, a najčešće ima sretnu starost.

VODENJAK – STRIJELAC
Otvoren je, društven i izraziti slobodnjak. Ne podnosi ograničenja bilo koje vrste. Najbolje se osjeća u pokretu, pa često bira zanimanja u kojim se može kretati među ljudima. Vrlo je inteligentan i shvaća natprosječnom brzinom. Dobar je u duši, a jako voli i putovanja.

VODENJAK – JARAC
Svojom vanjštinom odaje dojam ozbiljnosti i strogoće, a kad ga čovjek bolje upozna, ostaje zatečen njegovim liberalnim stavovima i pogledima na život. Dosljedan je i može biti oslonac u težim trenucima. Razumije čovjeka i pruža konkretnu pomoć.

VODENJAK – VODENJAK
Lucidan je, originalan i prilično nekonvencionalan, pa tradicionaliste obično uznemirava. Na njega je teško utjecati, sloboda mu je važna, a voli i kapric. S njim nikad nije dosadno, no obično oko sebe širi nemir i ljudi ne znaju na čemu su kad su s njim. Voli druge, no teško se može uklopiti u bilo kakvu shemu.

VODENJAK – RIBE
Ima jako razvijen svijet mašte i intuicije, u koji se najčešće povlači, pa drugima može djelovati povučeno i nerazumljivo. Sposoban je sagledati najdublje istine i otkriti najveće tajne, no to ne pokazuje uvijek. Može se razviti u vrlo zanimljivog umjetnika, samaritanca ili istraživača u nekom laboratoriju.

preuzeto sa sajta : http://horoskop.hr/podznaci/

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.