Quantcast

VODOLIJA

Poruka
4.790
i ti si vodolija??? :D :D :D i ja sam vodolija ;) obozavam vodu jedva cekam leto ali imam bas da se nacekam :lol: :lol: :lol:
vodolijapa0.jpg

pa da..vodolije u dushi..:lol:
hehe..i ja isto..neg' pre toga da se ja upisem na plivanje..;D

Aquarius 4 life

Početnik
Poruka
2
PozZ od jos jedne loode Vodolije! Mogu li da vas pitam nesto- kao Vodolija Vodolije?... Imam malih problema sa uklapanjem u okolinu jer zivim u jako malom mestu gde su svi ljudi ograniceni kao terase i koji ne razumeju moju pojavu ili moju pojavu jednostavno ne zele. Ja volim da budem 100% drugacija od drugih, meni su obicne stvari DOSADNE (kao i vecini Vodolija), imam ljubicastu, zelenu, teget, plavu, roze kosu, oblacim se "drugacije" i UVEK za sobom vucem negativne komentare i prozivke... Naravno, imam svoje prijatelje i oni su sasvim ok sa tim. Ali smara kada vam neko non-stop dise za vrat i na svaku vasu promenu uzdisu ili ogovaraju iza ledja... Pokusala sam da iskuliram, da se svadjam, da se uklopim i stilom... ALI NE IDE! Ja ne mogu, a njima nikad dosta carke... Sta da radim??? Please...

12.kuća

Obećava
Poruka
52
Evo ti mali savjet: budi i ostani baš ono što jesi,ma koliko različita bila. Na svijetu ima jako puno sredina i sigurno postoji i ona kojoj ćeš i ti biti baš po mjeri. Ljudi kojima uistinu nešto značiš bit će uz tebe do kraja, a oni koji to ne uspiju nisu vrijedni tvojih razmišljanja:).
A ako želiš da ti netko astrološki rastumači zbog čega si toliko različita, osim time što nosiš energiju Vodenjaka, ostavi podatke: godinu, mjesec, dan, sat i mjesto rođenja, napravit će ti natalnu kartu. Ili ju možeš napraviti i sama. Na www.astro.com upiši podatke koji se traže, i kada se izradi karta kopiraj link, zalijepi ga u post:).

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.