Quantcast

Vodolija i Rak...

dekart

Zainteresovan član
Poruka
165
...jos jedan rak je s vama...sta to znaci,da nam je stalo do ljubavi? a to sto nema vodolija,bas nam je zao,ionako su previse dobre za nas :)...........zezam se malo,sto se tice njih znam da nas gotive isto koliko i mi njih,ali nedovoljno za duge staze.smrc,sta se moze......

jedem_skorpije_za_dorucak

Zainteresovan član
Poruka
375
Evo ja sam lav,rak u podznaku, a ceo zivot me salecu vodolije i samo vodolije.(po koji jarac)
Da nije to mozda zbog moje konjukcije Mesec-Uran....Saturn pravi 120 sa Suncem-Jupiterom.(konjukcija)
Znaci bitno je da vladari tih znakova budu u kakvoj vezi.

Verovatno da nemam taj spoj, nijedna se vodojila ili jarac ne bih zainteresovala za mene.

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.366
jedem_skorpije_za_dorucak:
Evo ja sam lav,rak u podznaku, a ceo zivot me salecu vodolije i samo vodolije.(po koji jarac)
Da nije to mozda zbog moje konjukcije Mesec-Uran....Saturn pravi 120 sa Suncem-Jupiterom.(konjukcija)
Znaci bitno je da vladari tih znakova budu u kakvoj vezi.

Verovatno da nemam taj spoj, nijedna se vodojila ili jarac ne bih zainteresovala za mene.
ma sta mi napricha ... :lol:

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
kod mene je ovako, ako nije vodolija u znaku, onda je u podznaku obavezno:)
obicno nemam pojma sta su u horoskopu ali nekako "slucajno" nalecem na njih...
i to se uvek ne zavrsi dobro:)
tako traje neko vreme i obavezno pukne;)
i veze blage nemam sta je to sa mnom i vodolijama, a ocigledno je da ne valja nista;)

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
Evo i jedne vodolije koja vrlo cesto nalijece na rakove, sto je narocito bilo izrazeno u periodu prosle godine....
A da se slazemo-bas i ne, nekad se osjecam kao da smo sa razlicitih planeta :roll:
To je neki generalni zakljucak, ali, naravno, ima nijansi...

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
goocha:
Ja sam vodolija... :)

Znaci ljudi,definitivno nemamo sanse??? :(

Ajmo bar jedan pozitivan slucaj ... :)
Nemoj da odustajes, ako je to vec nesto u zaletu... ;)
Ja sam, eto, izdrzala sa jednim rakom u nekoj vrsti veze oko godinu dana. Zanemaricemo to sto me je na kraju razocarao i sto mi je bas veceras pokvario vece(nije on kriv, vec moja glupa senzibilnost), ali u sustini, bilo mi je lijepo s nijm, imali smo i mi svojih momenata za pamcenje...

goocha

Zainteresovan član
Poruka
410
LUDICA:
Nemoj da odustajes, ako je to vec nesto u zaletu... ;)
Ja sam, eto, izdrzala sa jednim rakom u nekoj vrsti veze oko godinu dana. Zanemaricemo to sto me je na kraju razocarao i sto mi je bas veceras pokvario vece(nije on kriv, vec moja glupa senzibilnost), ali u sustini, bilo mi je lijepo s nijm, imali smo i mi svojih momenata za pamcenje...

Hvala!Podigla si mi samopouzdanje! :D

Mixxa994

Početnik
Poruka
1
Veruj mi vrlo je znacajno , jer sam i ja rak..
a nijedna vodolija sigurno nece da dodje :)))
vec vidjeno:)
Evo ti vodolije,3 godine sam sa rakom i mogu reci da se slazemo ...imali smo jedan kritican period gde smo oboje krenuli da dizemo ruke ali smo i to resili nekako i sad nam je bolje nego ikad ... Ali to dosta zavisi od podznaka i drugih planeta... Ona je rak/skorpija sa mesecom u blizancu a ja vodolija/strelac sa mesecom u skorpiji ... Mislim da se zbog meseca najvise ovako slazemo jer ja na sebi nevidim ni strelca ni vodoliju dosta vremena...

MajorTom

Aktivan član
Poruka
1.484
Ako Vodolija ima vise licnih planeta u susjednom Jarcu i pogotovo Ribama( sto je cest slucaj) onda sa RAkom moze da bude dobra kombinacija, ili ako RAk ima neke planete ( Merkur, Venera, MArs) u susjednnim Blizancima ili LAvu.

Moze da bude dobra poslovna veza, imajuci u vidu da RAk upada u 6 ( poslovno) Vodolijino polje, ili jaka sexualna, posto Vodolija pada u 8 rakovsko polje :D

Generalno, previse je So u Vodoliji " liberalno" , te osim partnera ili partnerke, uvijek mora da ima vremena i za mnogobrojne prijatelje ( sukladno cinjenici da je Uran iznad Saturna i da vlada " vanvremenskim", Vodolijama su su svi ljudi isti, mjerenje bilo cega, " vrijednost" im nista ne predstavlja) pa emotivni RAkovi u vezama sa Vodolijama mogu da se osjete usamljeno ili zapostavljeno, tj tesko mogu da ih " prate".Ali naravno da treba pogledati cjelokupnu sinastriju, i licno znam dosta takvih parova.

Vodolijama je najjaca erogena zona " mozak", pa da bi ih neko " vezao za sebe", mora da ih zadovolji na planu intelekta, tj da im pruzi priliku da ga Vodolije uvijek " izucavaju"( one citav zivot Uče), tj da im ne bude dosadno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.