ВОЂЕ НАВИЈАЧА ОТКАЗУЈУ ПОСЛУШНОСТ Гробари сложно певају „Вучићу пе..ру“ (ВИДЕО)

комшија

Stara legenda
Poruka
90.943
https://srbin.info/sport/vodje-navi...ost-grobari-slozno-pevaju-vucicu-pe-ru-video/

ВОЂЕ НАВИЈАЧА ОТКАЗУЈУ ПОСЛУШНОСТ Гробари сложно певају „Вучићу пе..ру“ (ВИДЕО)

Кошаркаши Партизана су победили Лимож 77:58, а "гробари" иако разбацани по трибинама, скандирали сложно увреде председнику државе.

Док је са једне стране ишло „Партизан шампион“, са друге се орило „Вучићу педеру“. Дакле, очигледно су све фракције по овом питању усаглашене.


https://twitter.com/Breza89?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1207407924739543040&ref_url=https://srbin.info/sport/vodje-navijaca-otkazuju-poslusnost-grobari-slozno-pevaju-vucicu-pe-ru-video/

То је, судећи по изјавама младог Вучића тадашњем председнику Тадићу да је „готов кад му навијачи скандирају“, још један доказ незадовољства и огорчености народа на стање у држави и на актуелну власт.


1576761091500.png

:bravo::bravo: :bravo:
 
Ух, навијачи су баш озбиљан проблем; они имају огроман углед у друштву! :mrgreen:
I Arkan je bio navijac ................a pobio najmanje par stotina zena i dece.
Zato ne potcenjuj CIA-"konjicu".
 
Пре ће *******и падне с власти него што ће никне тај стадион. То се никада неће направити.
Шта ће стадион од 200 милиона циганском клубу.

Ha,ha... ne čudi me uopšte da jedna okorela ********* navija za JSD Partizan.
Ovo je komedija. Komunjare i vojni klub opozicija Vučića. :rotf: :rotf:
 
ne razumem te navijace................kakve veze ima VUCIC sa rezultatom utakmice ?


a bre Milune,nemaš ti dovoljan broj kombinacija u glavi da to razumeš...
drž se ti svog spasitelja i uživaj dok je još na vlasti,čini mi se da ćeš posle biti mnogo neraspoložen :)
 
a bre Milune,nemaš ti dovoljan broj kombinacija u glavi da to razumeš...
drž se ti svog spasitelja i uživaj dok je još na vlasti,čini mi se da ćeš posle biti mnogo neraspoložen :)
Србима је било лош Социјализам и Петокрака је била трн у око и ми скинемо Социјализам и петокраку. Дошо на власт Слободан Милошевић кад Србима и Слоба смета и скинемо Слобу. Срби критикују политичаре после 5.октобра. Многи Срби критикују Војислава Шешеља. Сада Срби критикују Вучића и Дачића.
Србима ни БОГ не може да згоди све им смета.
 
Србима је било лош Социјализам и Петокрака је била трн у око и ми скинемо Социјализам и петокраку. Дошо на власт Слободан Милошевић кад Србима и Слоба смета и скинемо Слобу. Срби критикују политичаре после 5.октобра. Многи Срби критикују Војислава Шешеља. Сада Срби критикују Вучића и Дачића.
Србима ни БОГ не може да згоди све им смета.
U poredjenju sa Titom i Slobom Vucic je zlato.
 
https://srbin.info/sport/srbija-se-umiriti-ne-moze-u-areni-vucicu-pederu/

„Србија се умирити не може“ – У Арени „Вучићу, педеру“

Кошаркаши Партизана победили су Игокеу са 89:73 у 12. колу АБА лиге, у мечу одиграном пред 2.500 људи у Арени, а навијачи црно-белих поново су скандирали председнику Србије Александру Вучићу.

1577030169500.png


22.12.2019

Незадовољни, огорчени, присталице црно-белих и вечерас су имале свој шоу на трибинама, а њихова адреса је поново председник Србије. Што би рекао Филип Вишњић у „Боју на Мишару“: Србија се умирити не може, па тако ни „гробари“.

Ареном је у неколико наврата одјекивало „Вучићу, педеру“, што је са осталих трибина највеће хале на Балкану испраћено подршком, аплаузом и овацијама.





1577030351900.png


:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
https://srbin.info/sport/srbija-se-umiriti-ne-moze-u-areni-vucicu-pederu/

„Србија се умирити не може“ – У Арени „Вучићу, педеру“

Кошаркаши Партизана победили су Игокеу са 89:73 у 12. колу АБА лиге, у мечу одиграном пред 2.500 људи у Арени, а навијачи црно-белих поново су скандирали председнику Србије Александру Вучићу.

Pogledajte prilog 627111

22.12.2019

Незадовољни, огорчени, присталице црно-белих и вечерас су имале свој шоу на трибинама, а њихова адреса је поново председник Србије. Што би рекао Филип Вишњић у „Боју на Мишару“: Србија се умирити не може, па тако ни „гробари“.

Ареном је у неколико наврата одјекивало „Вучићу, педеру“, што је са осталих трибина највеће хале на Балкану испраћено подршком, аплаузом и овацијама.





Pogledajte prilog 627116

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Ajd' nesto i od Grobara, nista dok Cigani ne uzmu stvari u svoje ruke.
 
Koliko sam upoznat sa navijackim grupama ,Partizana i Zvezde rukovodi DB, Uoceno je odavno a potvrdilo se i u ratovima 9tih da imaju veliki potencijal da budu ekstremne vojne jedinice . Sposobne da preokrenu tok rata,da izvedu revoluciju,da zbace vlade. Od tada drzava postavlja vodje navijaca .Nazalost ne zive dugo ,Sale Mutavi, pa jos desetak pokojnih vodja Alkatraza,Delija,Zabranjenih,onih frakcija sve to DB kontrolise- Culu ste za Znackatraz aluziju ko vodi tu grupu. Medjutim te vodje dalje nastavljaju da se bave kriminalom ,drogom i reketiranjem pa u obracunima stradaju.
 
Hoces da kazes da Arkanovi Tigrovi nisu regrutovani iz Delija? I dan danas imas tamo likove da se smrznes. Da li su drogirani ,naduvani pijani nemam pojma. Secam se jednog dogadjaja na autokomandi kada su flasom isekli jednog mladica . Legalizovani olosi- mislim da su im i firme registrovane na stadionu.
 
Hoces da kazes da Arkanovi Tigrovi nisu regrutovani iz Delija? I dan danas imas tamo likove da se smrznes. Da li su drogirani ,naduvani pijani nemam pojma. Secam se jednog dogadjaja na autokomandi kada su flasom isekli jednog mladica . Legalizovani olosi- mislim da su im i firme registrovane na stadionu.
Једини допринос Арканових Тигрова на ратиштима у РСК и РС је што су ослободили куће накита и веш машина.
 

Back
Top