МАЧАК
Buduća legenda
- Poruka
- 25.542
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ono istina Macak da imas smisla za stihove i pesme, ali ovo je bas nerazumljivo! :lol; :zag;
Hajde, mozes ti to i bolje.

Ono istina Macak da imas smisla za stihove i pesme, ali ovo je bas nerazumljivo! :lol; :zag;
Hajde, mozes ti to i bolje.
Nisam znao da imamo i ratne profitere ovde,samo je njima bilo dobro pre 5.-og oktobra...

Пиколина....
Видиш да из цуга капирају они....
који се осећају прозванима....![]()
![]()
![]()
Pikolina, to ti je cista haiku poezija kod Macka
Nesto kao:
Brda su magli,
jedem jabuku,
ptica je odletela sa jatom..![]()


Ne znam sta je, ali ovo je cist promasaj! Moze on bolje, moze...
Ono znas sta ko radi taj i gresi,pa CE mu oprostim(o).
(Nego bolje da vise ne trosim(o) reci. )
Izvini Macak, ali moram malo da te zezam, sto jes' jes' - ne valja.
)Al mozemo nas dve da mu odrzavamo temu
On:
Stvarno ne mogu da pohvatam sta je pisac hteo da kaze![]()
( imam ja par takvih SMS poruka koje ne brisem..prevazisli Macka)

O , Vodjo kako si lep i pametan,
povedi nas u bolja jutra,
da svako od nas bude sretan,
al nemoj da opet bude malo sutra![]()

Ne znam sta je, ali ovo je cist promasaj! Moze on bolje, moze...
Ono znas sta ko radi taj i gresi,pa CE mu oprostim(o).
(Nego bolje da vise ne trosim(o) reci. )
Izvini Macak, ali moram malo da te zezam, sto jes' jes' - ne valja.
Al mozemo nas dve da mu odrzavamo temu
On:
Stvarno ne mogu da pohvatam sta je pisac hteo da kaze![]()
( imam ja par takvih SMS poruka koje ne brisem..prevazisli Macka)

Ја сам вам...ко оловка....
Пишем срцем.....
Али под притиском срце пуца...
Онда долази оштрење...![]()
![]()
![]()

)