Vođa navijača Partizana spasio staricu

Poruka
18.529
Vođa navijača Partizana spasio staricu

Vođa navijača Partizana Predrag Simić, poznatiji kao Sima Srbija, spasio je Milenu Marinković (61), a napasnika koji ju je opljačkao kasnije uhvatio i predao ga policiji

sima-v1.jpg


Incident se desio u ponedeljak uveče u blizini hale "Pionir". Marinkovićeva je prolazila kroz ulicu Čarlija Čaplina, kada joj je napadač prišao, bacio je na zemlju i opljačkao.
- Mislila sam da će da me ubije, jer me je bacio na zemlju i rekao mi: "Sad ću da te zakoljem". Onda mi je istrgnuo torbu i uzep mobilni i devet hiljada dinara. Ja sam vikala upomoć, a onda je naišao ovaj dečko i spasio me. Pojurio je za napadačem, rekavši mi:"Ne brinite gospođo, stići ću ga ja" - rekla je za "Alo" Milena Marinković.
Simić je sve zasluge za hvatanje napasnika prebacivao na policajca u civilu, koji je, pak, tvrdio da je napadač uhvaćen samo zaslugom vođe "Grobara".
- Jurio sam ga i u isto vreme zvao policiju. Onda je slučajno naišao ovaj policajac u civilu, pa smo zajedno savladali onog smrada što napada žene.
Simić dodaje da nije razmišljao da li je napadač naoružan, jer mu je bilo žao da vidi kako snažan momak od tridesetak godina tuče ženu.
- Kad sam video kako ju je bacio, srce me je zabolelo - kaže Simić.

http://www.pressonline.rs/upload/boxImageData/2009/10/20/51541/sima-v1.jpg

Evo i druge slike navijaca.Nisu svi huligani kako ih predstavljaju u javnosti.Bas me interesuje da li bi neko od ovih "nenasilnika",od ovih finih postovaoca evropskih vrednosti,sto samo znaju da sole pamet,mrdnuo dupetom da spreci napasnika ili bi produzio dalje i pravio se lud,postujuci "principe nenasilja" :roll:
 
Evo i druge slike navijaca.Nisu svi huligani kako ih predstavljaju u javnosti.Bas me interesuje da li bi neko od ovih "nenasilnika",od ovih finih postovaoca evropskih vrednosti,sto samo znaju da sole pamet,mrdnuo dupetom da spreci napasnika ili bi produzio dalje i pravio se lud,postujuci "principe nenasilja" :roll:

...gde iskopa ovo...:eek:

....stara vest...i kakve sad to veze ima......:think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sa ljudima koji su ograniceni kao terasa necu ni da raspravljam...Cao :bye:

..hvala na komplimentu, ima bas lepoh terasa...:p

...nego ajd' stvarno...jel mislis da je u redu da se covek koji je prevalio
pola zivota skoro...bije po ulici i ponasa kao huligan..ako je to radio kao
klinac, bilo mu je vreme da prestane..i da se ponasa kao normalan gradjanin,
pa samim tim i da reaguje kako je reagovao....i sta sad...jel to treba da znaci
da su svi navijaci partizana bas dobri fini kulturni momci...pa ne bi rekla,
kao sto svi nisu huligani.....

...:ok::ok::ok:
 
Evo i druge slike navijaca.Nisu svi huligani kako ih predstavljaju u javnosti.Bas me interesuje da li bi neko od ovih "nenasilnika",od ovih finih postovaoca evropskih vrednosti,sto samo znaju da sole pamet,mrdnuo dupetom da spreci napasnika ili bi produzio dalje i pravio se lud,postujuci "principe nenasilja" :roll:

da nasilnik nije slucajno imao zvezdin sal na sebi?
 
jel to treba da znaci
da su svi navijaci partizana bas dobri fini kulturni momci...pa ne bi rekla,
kao sto svi nisu huligani.....

...:ok::ok::ok:

Pa to i jeste poenta.U javnosti je stvorena takva propaganda da su navijaci anatemisani kao krimosi,siledzije,najgori sljam...Ovo je upravo primer da i medju njima ima hrabrih ljudi,koji su u stanju da pomognu drugom i cine dobro delo.Postoje budale,kojima je cilj samo da prave sranje,ali ima i ovakvih slucajeva i ne mogu svi da budu podvedeni pod termin "huligani".Ruku na srce,malo ljudi bi se odvazilo da krene za napadacem i spasi staricu.Budimo ipak realni
 
..hvala na komplimentu, ima bas lepoh terasa...:p

...nego ajd' stvarno...jel mislis da je u redu da se covek koji je prevalio
pola zivota skoro...bije po ulici i ponasa kao huligan..ako je to radio kao
klinac, bilo mu je vreme da prestane..i da se ponasa kao normalan gradjanin,
pa samim tim i da reaguje kako je reagovao....i sta sad...jel to treba da znaci
da su svi navijaci partizana bas dobri fini kulturni momci...pa ne bi rekla,
kao sto svi nisu huligani.....

...:ok::ok::ok:

u engleskoj vecina navijaca prevalila pola zivota,rade od gradjavine do brokera na londonskoj berzi,imaju porodice i porodicni zivot itd a vikendom su huligani i marisu se oko stadiona..sta je sad zar si protiv evropskih vrijednosti
 
Pa to i jeste poenta.U javnosti je stvorena takva propaganda da su navijaci anatemisani kao krimosi,siledzije,najgori sljam...Ovo je upravo primer da i medju njima ima hrabrih ljudi,koji su u stanju da pomognu drugom i cine dobro delo.Postoje budale,kojima je cilj samo da prave sranje,ali ima i ovakvih slucajeva i ne mogu svi da budu podvedeni pod termin "huligani".Ruku na srce,malo ljudi bi se odvazilo da krene za napadacem i spasi staricu.Budimo ipak realni

ja mislim da se rezim boji navijaca,navijaci su srusili milosevica,jedina su organizovana grupa koja moze brzo izaci na ulice i izvesti revoluciju ,j zato se satanizuju
 
Sve u svemu, opet je tražio incident.
Kakav debilizam....... po tebi je trebao mirno da posmatra i da produzi dalje?????
Ovo sto je on uradio je za svaku pohvalu,da je trazio incident sam bi tog lopova isprepickao ako mu je stalo da nekog izmlati,on ga je predao policiji...
ja mislim da se rezim boji navijaca,navijaci su srusili milosevica,jedina su organizovana grupa koja moze brzo izaci na ulice i izvesti revoluciju ,j zato se satanizuju
Bas tako,zato rezim i stvara ovakvu sliku o navijacima!
 
Jeeeee, hajde zato da oslobodimo janjad osudjenu na 30 godina i pravednog Misica :roll:

Neka oni samo dobiju pravednu presudu na osnovu "dokaza" kojih nema...
Na koliko je osudjen onaj zandar koji je ubio decka sto je prosao na crveno?????????
Pravda ista za sve????
"Za ubistvo 85 ljudi i 30 nestalih, albanski teroristi dobili 101 godinu a za nasilje koje se zavrsilo smrcu jednoga coveka 240 godina".
Sad se zapitajte koliko vredi jedan SrBski zivot u ovoj napacenoj Srbiji.....
 
Neka oni samo dobiju pravednu presudu na osnovu "dokaza" kojih nema...
Na koliko je osudjen onaj zandar koji je ubio decka sto je prosao na crveno?????????
Pravda ista za sve????

Slažem se da pravda treba da bude ista za sve,ali kaži mi onda ispada da se Taton sam ubio? Ili da onaj Mišić nije gurao baklju u usta onom policajcu,a na snimku se jasno vidi da jeste?
 
Neka oni samo dobiju pravednu presudu na osnovu "dokaza" kojih nema...
Na koliko je osudjen onaj zandar koji je ubio decka sto je prosao na crveno?????????
Pravda ista za sve????
"Za ubistvo 85 ljudi i 30 nestalih, albanski teroristi dobili 101 godinu a za nasilje koje se zavrsilo smrcu jednoga coveka 240 godina".
Sad se zapitajte koliko vredi jedan SrBski zivot u ovoj napacenoj Srbiji.....

Naravno da pravda nije ista za sve, to nisam ni napisao.

Navijaci su osudjeni kako treba, pandur nije, a trebalo bi i on da bude osudjen na toliko.

Ili si ti mozda mislio da treba i navijacima smanjiti kaznu?
 
Naravno da pravda nije ista za sve, to nisam ni napisao.

Navijaci su osudjeni kako treba, pandur nije, a trebalo bi i on da bude osudjen na toliko.

Ili si ti mozda mislio da treba i navijacima smanjiti kaznu?

Navijaci osudjeni kako treba??? Ajde mi to objasni molim te...
Jel su izneli nekakav dokaz? Zasto mislis da su kazne odgovarajuce?
Bolje su prosli siptari koji su poklali na najsuroviji nacin na stotine Srba nego ovih 15 momaka koji su ubili jednog Francuza!
Da li je neko od nasih funkcionera reagovao kad je navijac Partizana ostao bez oka u Briselu?
 

Back
Top