Voditeljka "Slagalice" slomila obe ruke

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
16.988
Poznata voditeljka "Slagalice, Kristina Radenković, je povređena na skijanju u Francuskoj
juče hitno prenesena na Institut za ortopediju Banjica. Primljena je i oerisana na Banjci
zbog preloma obe ruke.

Screenshot_2.png


Kristina obožava skijanje i zimske sportove i u vezi toga je izjavila:

"Tri letovanja za jedno zimovanje"

Screenshot_1.png


Voditeljka je dobro, oporavlja se na bolničkom lečenju.

https://www.blic.rs/zabava/kristina-radenkovic-operisana-posle-preloma-ruku/n3nt70l
 
Zivot voditeljke para mnogo za rad od nasih para za pretplatu koje moraju da se daju.
Nema R.T.S. - isto moraju da se daju da ne bi iskljucili struju zbog para za pretplatu koje nisu date.

Da li je realno da su toliko bahato bezobrazno bezobzirni odgovorni dok mnogo osoba nema para za pristojan zivot.

Neverovatno gde zivimo da obicne osobe koje mnogo rade na primer rudari nemaju para dovoljno za ovo dok voditeljka ima "sistem vrednosti propao".

(Nista protiv nje nista za nju vec koliko para od nasih para uzima R.T.S.koliko daje njima tamo `za sta im daje reprize stalne koliko vec istog.)
 
Poslednja izmena:
Zivot voditeljke para mnogo za rad od nasih para za pretplatu koje moraju da se daju.
Nema R.T.S. - isto moraju da se daju da ne bi iskljucili struju zbog para za pretplatu koje nisu date.

Da li je realno da su toliko bahato bezobrazno bezobzirni odgovorni dok mnogo osoba nema para za pristojan zivot.

Neverovatno gde zivimo da obicne osobe koje mnogo rade na primer rudari nemaju para dovoljno za ovo dok voditeljka ima "sistem vrednosti propao".

(Nista protiv nje nista za nju vec koliko para od nasih para uzima R.T.S.koliko daje njima tamo `za sta im daje reprize stalne koliko vec istog.)
Muž joj je uspješni advokat. Tako da...
 
Poznata voditeljka "Slagalice, Kristina Radenković, je povređena na skijanju u Francuskoj
juče hitno prenesena na Institut za ortopediju Banjica. Primljena je i oerisana na Banjci
zbog preloma obe ruke.

Pogledajte prilog 1288673

Kristina obožava skijanje i zimske sportove i u vezi toga je izjavila:

"Tri letovanja za jedno zimovanje"

Pogledajte prilog 1288675

Voditeljka je dobro, oporavlja se na bolničkom lečenju.

https://www.blic.rs/zabava/kristina-radenkovic-operisana-posle-preloma-ruku/n3nt70l
Zao mi je.
 
Zivot voditeljke para mnogo za rad od nasih para za pretplatu koje moraju da se daju.
Nema R.T.S. - isto moraju da se daju da ne bi iskljucili struju zbog para za pretplatu koje nisu date.

Da li je realno da su toliko bahato bezobrazno bezobzirni odgovorni dok mnogo osoba nema para za pristojan zivot.

Neverovatno gde zivimo da obicne osobe koje mnogo rade na primer rudari nemaju para dovoljno za ovo dok voditeljka ima "sistem vrednosti propao".

(Nista protiv nje nista za nju vec koliko para od nasih para uzima R.T.S.koliko daje njima tamo `za sta im daje reprize stalne koliko vec istog.)
Pa, da ti kažem... ja sam samo jednom u životu bila na planini i to za jedan daaavni doček Nove godine...
Planina Pokljuka u Sloveniji, sa nekom jeftinom studentskom organizacijom...

Da se Radenovićka nije izlomatala, ne bismo ni znali da je dve nedelje provela na skijanju u inostranstvu... ima se - može se...
Tako mrzim ovu floskulu...

Da je sreća, pa da svi imamo... ovako, crći ću, a to neću doživeti...
 
Zelim joj brz oporavak.
Licno mi je antipaticna iako mi nije nista uradila.
I meni... ali ona nekako najmanje od ostalih...
Na RTS-u, na 3. kanalu RTS-a voditeljke koje čitaju vesti najpristojnije izgledaju...

Na ostalim kanalima su meni ama baš sve do jedne voditeljke programa antipatične...
Sve, na svim ostalim stanicama...

Ponašaju se kao, obučene su seksualni objekti u štikletinama, prešminkane i to je jadno...
Već se javno govori da se one najlepše baš prostituišu... baš, baš...
 
Poslednja izmena:

Back
Top