Vodite racuna kome izdajete stan, ni ugovor vas ne stiti!

zemunski kej

Elita
Poruka
20.177
Imam potrebu da vas upozorim da ne izdajete stanove u BGD U NS ljudima sa Ukrajinskim pasosem. Cuo sam da ih medjunarodni zakon stiti od otkazivanja stanovanja u vasem stanu, Po UN zakonima stanodavac ne moze da uruci otkaz osobi koja ne moze da se vrati u svoju maticnu drzavu dok u njoj traje rat . Cuo sam za slucaj da plate prvu stanarinu i onda se obrate zastitnicima gradjana i ne mozete da ih izbacite.jer nemaju novca. Na pitanje da li ce drzava da placa zakup,kazu nece. Iako imate ugovor o zakupu on je istavan jer je medjunarodni zakon jaci. Jedno obavestenje ,mozete da i zakljucate. Ne znam za Ruse vertovatno i oni mogu da traze azil i ostanu besplatno u vasem stanu.
 
Iako imate ugovor o zakupu on je istavan jer je medjunarodni zakon jaci.
Ваљда си мислио да је уговор ништав, не постоји ништаван уговор.
Ништав би био ако не би уопште производио правна дејства, мислиш да не важи с обзиром на међународни ?
Хајде да сачекамо можда дође неки правник да нам то боље објасни.
 
Ваљда си мислио да је уговор ништав, не постоји ништаван уговор.
Ништав би био ако не би уопште производио правна дејства, мислиш да не важи с обзиром на међународни ?
Хајде да сачекамо можда дође неки правник да нам то боље објасни.
Tako sam cuo, U jednom trenutku sam i ja razmisljao lakom na pare da izdam kad mi je jedan prijatelj to predocio, Cuo sam da su dole u CG na moru to veliki problem a oni Ukrajinci nisu neki visoko moralan narod ,cast izuzetcima.
 
Imam potrebu da vas upozorim da ne izdajete stanove u BGD U NS ljudima sa Ukrajinskim pasosem. Cuo sam da ih medjunarodni zakon stiti od otkazivanja stanovanja u vasem stanu, Po UN zakonima stanodavac ne moze da uruci otkaz osobi koja ne moze da se vrati u svoju maticnu drzavu dok u njoj traje rat . Cuo sam za slucaj da plate prvu stanarinu i onda se obrate zastitnicima gradjana i ne mozete da ih izbacite.jer nemaju novca. Na pitanje da li ce drzava da placa zakup,kazu nece. Iako imate ugovor o zakupu on je istavan jer je medjunarodni zakon jaci. Jedno obavestenje ,mozete da i zakljucate. Ne znam za Ruse vertovatno i oni mogu da traze azil i ostanu besplatno u vasem stanu.
To moze da ti se desi i sa domacima, ako imaju nekog u opstini... desilo se mojoj drugarici...
 
gledas filmove na njemu.
.
Као монитор је ОК.

Претплата на кабловску и гледање понуђених садржаја је чисто бацање пара и заглупљивање.

Не знам било кога да се данас научио памети путем ТВ програма.

Чиста пропаганда власти.

Е, да, и задруга, фарма, парови... и та памет локалних пробисвета која се сервира наивној публици...

.
 

Back
Top