Quantcast

Vodic za zivot! (satro)

Poruka
7.683
naleteh danas na neke prilicno dobre novine..tek cetvrti broj izasao.. Vodic za zivot (za duh, dusu i telo)... mislila sam da je neko sranje za domacice i to, ali se ispostavilo da su valitetne, a tako i izgledaju..

ogroman i predivan clanak o Veneciju sa gondolama i maskama i urbanizacijom, o Njutnu i alhemiji, o ljudima koji su obelezili savremeno doba ( Koko Sanel, Tesla, Borhes, Tolkin, Dali, Cukeberg...), O Rilkeu, pustinjskom Menhetnu, Tomasevicu sa Kembridza, opera.....

e sad, inteteresuje me zna li neko nesto blize o ovom casopisu (mislim da izlazi mesecno)....kako, sta, ko?

gost 223698

Domaćin
Poruka
4.748
Dragoslav Bokan je vlasnik ili urednik tog časopisa, to znam

Fantastičan časopis, ali nisam siguran kada tačno izlazi... probaj da pronadješ Bokanov i mejl negde na netu, pa mu pošalji poruku da ga pitaš, ili ako ima fejs, mislim da ga ima

ja nemam fejs, pa ne mogu

pozdrav

Poruka
7.683
Dragoslav Bokan je vlasnik ili urednik tog časopisa, to znam

Fantastičan časopis, ali nisam siguran kada tačno izlazi... probaj da pronadješ Bokanov i mejl negde na netu, pa mu pošalji poruku da ga pitaš, ili ako ima fejs, mislim da ga ima

ja nemam fejs, pa ne mogu

pozdrav
e hvala. Fiki :)
trazicu mejl, ni ja neam fejs
a realno, retko dobar danasnji casopis.. jedino sto citam pored toga je Politikin Zabavnik, CKM i Inteligent (nesto :lol:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.