Vodič za 40+ početnike: Kako naći ženu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMG_20230320_065821_1.jpg

:D
 
Procitao sam s razumijevanjem od korice do korice tvoj prirucnik. Jos uvijek sam samnac. Gdje sam pogrijesio?

једно је прочитати али да ли си и применио нешто од онога што сам тражио.

1. да ли си одредио циљне групе жена?
2. да ли си поставио своје црвене линије шта не желиш?
3. јеси ли ушао у нофап режим?
4. да ли си прихватио да си људима одбојан?
5. јеси ли обрисао комплетне секс садржаје са својих уређаја, као и све линкове и умеморисане сајтове?
6. да ли си увео матичњак, кантарион, омега 3, А, Б комплекс, Ц, Е, цинк и магнезијум?

реалност је разведена са децом, помало ружна и гојазна жена 40+, а ако на уму имаш пилетину, комад младог секси меса са душом лолите, то није нешто што ти могу пружити. не тврдим да је немогуће, само кажем да се фокусираш на оно што је реално, на циљеве који су достижни, а ускоро ћу говорити какве офанзивне акције је потребно покренути.
 
Dakle, samo da nađemo ludu puniju pripadnicu iz rumunije/bugarske, ne baš lepu ali zato razvedenu sa decom i matematički dokazano ne mož da omane. Ima smisla.
Bio je jedan na forum.hr koji je matematički pokušava dokučiti kako naći curu u noćnom klubu. Naravno nije uspio, bolje bi bilo da je završio studij matematike nego baviti se time .
 
Dok smo mladi ne analiziramo ipak mislim da kako godine idu sve češće sebe uhvatimo da ipak jelde čak se to u nekim godinama toliko manifestuje da dosta njih upravo ostanu sami

40-te su dakle nešto poput zadnjeg voza

🙈

Posle jedino još preostaje da hranite patke u nekom parku

🤷🏻‍♀️

40те нису никакв задњи воз , него нови почетак и све је могуће ..шта више , човек у 40 тим је зрео и зна шта жели , кикс више не може да прави а за љубав никада није касно
 
Stari ste 40+ a iza sebe nemate ozbiljnu vezu? Iako želite, ne uspevate naći partnerku? Ovo je prava tema za vas.

PRVI KORAK - Određivanje ciljnih grupa

Iako je sve moguće, najveću verovatnoću da uspete imate kod sledećih žena:
1. poremećene osobe
2. razvedene sa decom
3. punije
4. ružne
5. strankinje (azija, afrika, rusija, ukrajina)
6. romkinje

Ove kategorije se mogu preklapati, te neka žena npr. može biti punija, razvedena sa decom i uz to i poremećena.

Važno je da shvatite kako devojke u svom prajmu koje ne potpadaju pod ovu taksonomiju - nisu dostižan cilj.
Fantazirati o njima i dan danas, iako ste 40+, je gubljenje vremena i energije.
Dakle, prvi potez koji trebate povući je bolan i glasi - bataliti mlade ok ribe sa ovog podneblja kao svoju ciljnu grupu.

Neko će sad reći a šta ako je mlada i poremećena, da li je to izvodljivo?
Tu imate izvesne šanse ako su vam patologije kompatibilne, ali je verovatnoća i dalje mizerna. Posebno je nezgodno što su njeni roditelji bliži vama po uzrastu od nje same, i u 95% slučajeva učiniće sve da ona ne bude sa matorcem, čak možete dobiti i batine ukoliko saznaju da im se vrzmate oko ćerke.

Dakle, ako ste spremni bataliti mlade OK devojke iz okruženja i imate interesovanje za žene iz pomenutih 6 kategorija, pratite dalje ovu temu i uključite se u diskusiju.
Meni se cini da je tvoj sistem poremecen.
Zasto imas potrebu da vrijedjas ljude?
To sto je neko stariji od cetrdeset,ne znaci da je poremecen,niti da mu "sleduju"samo poremeceni.
U startu gledati na ljude kao poremecene ne donosi nista dobro.
Biti realan u ocekivanjima je jedno,a svesti sve ljude na ludake i poremecene je nesto sasvim drugo.Citav tvoj uvodni post odise maliciozniscu,a cak i ako si htio biti duhovit,nisi uspio.
Najbolje je da sve osobe preko cetrdeset zatvoris u logor,da ne smetaju "normalnim".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top