Quantcast

Vodenasta sperma posle vece kolicine seksaZdravo. Osjećam se tako uplašeno. Imam 19 godina. Bio sam sam u kući sa svojom devojkom otprilike 5 dana i i

mindasdona

Početnik
Poruka
2
Zdravo. Osjećam se tako uplašeno. Imam 19 godina. Bio sam sam u kući sa svojom devojkom otprilike 5 dana i imali smo puno seksa i bio sam napaljen puno (neka tečnost mi je curila iz penisa i to mi je bilo prvi put da imam seks). Prvi put je trajalo 1: 30h. Nakon toga sam osetio bol u donjem delu trbuha i testisa (ne boli me više), a sada kada više nismo zajedno, kada masturbiram, imam vodenastu spermu (nikad se ranije nije dogodilo ). Da li je to izlečivo, toliko se bojim da neću moći da imam decu - to je moj najveći strah. Da li je to moguće zbog činjenice da sam svrsio mnogo puta tokom seksa? Da li će to ikada nestati? Niko u mojoj porodici nije neplodan. Koristili smo kondome, tako da ne može biti infekcija ... Nema krvi u urinu ili spermi. Nema bolova tokom mokrenja. Nema bolova u testisima ili abdomenu. Pomozite.

Enina

Poznat
Poruka
8.160
Zdravo. Osjećam se tako uplašeno. Imam 19 godina. Bio sam sam u kući sa svojom devojkom otprilike 5 dana i imali smo puno seksa i bio sam napaljen puno (neka tečnost mi je curila iz penisa i to mi je bilo prvi put da imam seks). Prvi put je trajalo 1: 30h. Nakon toga sam osetio bol u donjem delu trbuha i testisa (ne boli me više), a sada kada više nismo zajedno, kada masturbiram, imam vodenastu spermu (nikad se ranije nije dogodilo ). Da li je to izlečivo, toliko se bojim da neću moći da imam decu - to je moj najveći strah. Da li je to moguće zbog činjenice da sam svrsio mnogo puta tokom seksa? Da li će to ikada nestati? Niko u mojoj porodici nije neplodan. Koristili smo kondome, tako da ne može biti infekcija ... Nema krvi u urinu ili spermi. Nema bolova tokom mokrenja. Nema bolova u testisima ili abdomenu. Pomozite.
Sacekaj dok se malo smiri.Pij caj od kamilice.

Poruka
5.312
Meni se to desilo jednom, imali smo 5 odnosa u roku od 12 h, na kraju je samo izaslo par vodenaste tecnosti.
Mladost ludost, istrazivanje granica, sta li ?
Nisam imao nikakvih tegoba, ali je cura imala bol u jajnicima u jutro kada smo napustili hotel ?

Ne treba preterivati ni sa seksom, umereno, imaces vremena ne zuri.

Proci ce samo od sebe, ne brini.

Dekston

Domaćin
Poruka
3.633
Ništa strašno. Sperma se tokom određenog perioda mijenja. Nekad je gusta,nekad je vodenasta,nekad žućkasto bijela,nekad bijela ko behar. Na kvalitet sperme zavisi sve šta jedeš. Meni je isto jedno vrijeme bila vodenasta pa gušća. Naravno i šta piješ i da li pušiš.

Марко99

Početnik
Poruka
24
Ništa strašno. Sperma se tokom određenog perioda mijenja. Nekad je gusta,nekad je vodenasta,nekad žućkasto bijela,nekad bijela ko behar. Na kvalitet sperme zavisi sve šta jedeš. Meni je isto jedno vrijeme bila vodenasta pa gušća. Naravno i šta piješ i da li pušiš.
Тако је, мења се после неког времена и у зависности од ситуације. Мој ти је савет, а и помоћи ће ти највероватније, јер ми је причао један друг који је имао такве проблеме хехе, да неко време апстинираш, тј. да пробаш неколико дана без полних односа и мастурбације, пробај да изгураш макар недељу дана без секса и мастурбације, ако можеш и више, требало би да прође. Направи паузу :mrgreen: И ако имаш неких проблема након овога и забринут си, сврати код лекара и објасни му све лепо, што је сигурно сигурно је.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.