Vodeiteljsko srpsko podaništvo nema granica...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Već neko vreme često slušam naše voditelje/voditeljke pogotovu...kako u mnogih političkih emisija se bestijalno zahvaljuju gostima što su došli u emisiju.
Štrašne su to stvari, tolika ljigavost, dodvoravanje gostu u emisiji nema ni u Libiji, Tunisu i Veneculeli.
Umesto da se gosti emisije zahvakljuju voditelju što su im omogućili da kažu nešto, da se afirmišu pred narod, gledaoce, jok, njima se taj mediji zahvaljuje što su oni došli. Blahhh.
Olja Bećković, Olivera Kovačević, Olivera Jovićevi, Zoran Stanojević sa svi sa RTS-a su šampioni ove ljigavosti i poltronstva nad svojim gostima u emisijama. Fuuujjjj bre.
 
Već neko vreme često slušam naše voditelje/voditeljke pogotovu...kako u mnogih političkih emisija se bestijalno zahvaljuju gostima što su došli u emisiju.
Štrašne su to stvari, tolika ljigavost, dodvoravanje gostu u emisiji nema ni u Libiji, Tunisu i Veneculeli.
Umesto da se gosti emisije zahvakljuju voditelju što su im omogućili da kažu nešto, da se afirmišu pred narod, gledaoce, jok, njima se taj mediji zahvaljuje što su oni došli. Blahhh.
Olja Bećković, Olivera Kovačević, Olivera Jovićevi, Zoran Stanojević sa svi sa RTS-a su šampioni ove ljigavosti i poltronstva nad svojim gostima u emisijama. Fuuujjjj bre.

O većini novinara i novinarstvu iz usta novinara:


:rtfm:

Na ceremoniji priređenoj pre više od 100 godina, prilikom njegovog odlaska u penziju,
Dz.Svinton, tada čuveni američki novinar, izjavio je:


U ovoj fazi svetske istorije, u Americi ne postoji jedna takva stvar kao što je nezavisna štampa.
Vi to znate i ja to znam.
Među vama nema ni jednog koji se usuđuje da napiše svoje iskreno mišljenje, i kad bi ga napisao, već unapred bi znao da se to nikada neće pojaviti u štampi.

Ja dobijam redovno svoju platu kako bih držao svoje iskreno mišljenje izvan novina za koje radim.
Mnogi od vas su takođe slično plaćeni za slične stvari, i bilo ko od vas ko bi bio toliko lud da piše ono što iskreno misli, našao bi se napolju, na ulici, u potrazi za nekim drugim poslom.

Da sam ja dozvolio da se moje pravo mišljenje pojavi samo u jednom izdanju novina za koje radim, dobio bih otkaz s posla za manje od 24 časa.


“Posao novinara je da uništava istinu, da laže, da izopači, da kleveta, da se ulaguje monstrumu ispred čijih nogu leži, da prodaje ovu državu i njen narod za svoju dnevnu porciju hleba.

Vi to znate isto kao što i ja to znam, i zar onda nazdravljanje nekom nezavisnom novinarstvu nije ništa drugo do jedna budalaština?
Mi smo one lutke na kanapu, oni vuku kanap a mi igramo.
Naš talenat, naši potencijali i naši životi su svojina drugih ljudi.

Mi smo intelektualne prostitutke !


Dzon Svinton, New York 1890.


:think:

Da li je ovo Srbija danas - Ili nije???
Da li te sada tvoja dilema manje pritiska
 
"NEOVISNI" NOVINARI SRBIJE, ŠOROŠEVI NADNIČARI:

027-4.jpg


sorosimisabrkicxc2lr3.png

Neovisni Miša

djikimu0tk7.png

Šoroš i ViziJonar:


.. i ostali lupeži neovisni od morala i zavisni od dolarskih napojnica:
031vojinlihtoj2ie9.png


.. i Nezaobilazna Nata Kanda:
99638sorosinatasakandicjg3.jpg
 

Back
Top