Quantcast

Voajeri i internet

Poruka
22.462
Eto, bar su zene na krstarici u tom pogledu bezbedne. Ovde sve fin i posten muski svet:) A i moderacija je stroga:cool:

Voajeri objavljuju fotografije i lične podatke Novosađanki
Gotovo deset hiljada voajerskih fotografija sa novosadskih ulica, ali i ulica drugih gradova u Srbiji, objavljeno je u nekoliko "zbirki slika" na popularnom forumu Burek (forum.burek.com), a diskusija se širi na preko 1.000 forumskih stranica.
Perverznjaci su okom objektiva zavirivali pod suknje slučajnih prolaznica, komšinica, koleginica sa posla, konobarica, a posebno su se na udaru našle devojke koje se opuštaju na plaži.

Da stvar bude još i gora, u temama "Voajer u letu" 1, 2, 3 i "Novosađanke", korisnici ovih bizarnih stranica u prepisci koja obiluje lascivnim komentarima, otkrivaju identitet, zanimanje, radno mesto, ali i pokušavaju da odrede adresu žrtava njihovih kamera.

Komentara predstavnika portala Burek.com nema pošto se na broj koji je na sajtu istaknut kao zvaničan kontakt niko ne javlja.

Poslednja izmena:

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.884
Analiticar, gde ti vidis reklamu? Ovo je medijska vest i mozes je naci na vise sajtova

Da ti nisi zaintersovan za podatke pojedinih dama i njihove slike pa te strah teme? :think:
To je jedna subliminalna reklama.

Nismo svi ovde naivni.

Nisam zaintersovan za BUREK FORUM.

(Najsmrdljiviji forum na srpskom jeziku)

I ne zanimam me da tudjim zenama virim pod suknje.

Poruka
22.462
T

Nisam zaintersovan za BUREK FORUM.

(Najsmrdljiviji forum na srpskom jeziku)

I ne zanimam me da tudjim zenama virim pod suknje.
Jes, jes, kako da ne :lol:
Ono sto je sublimirano jest tvoj stav o ovoj temi u kombinaciji sa npr temom http://forum.krstarica.com/showthread.php/564794-Zavodjenje-i-hipokrecija
u kojoj doslovno pozivas zene da se vrate prirodi i naskakanju na sve sa qitom :) Dakle, ili se ujutro dve plave zice rastave u glavi i prespoje sa jednom crvenom ili je nesto gore :lol:

Poslednja izmena:

Lollol

Poznat
Poruka
9.459
Mislim da kritkovanje drugih foruma nije po pravilniku, umesto konkretnog imena moglo je da se stavi "jedan domaci formum", mada ok...
A sto se slika tice, takva im moderacija...mada idiotski je sto neko ko voli da se vozi po autobusu i da slika sugradjanke postavlja njihove slike na net bez znanja. Opet, i to moze da se uradi bez problema, ima mali milion takvih sajtova, ali da je dozvoljeno i pozeljno jos na nekom obicnom forumu mi deluje debilski.

Poruka
22.462
Mislim da kritkovanje drugih foruma nije po pravilniku, umesto konkretnog imena moglo je da se stavi "jedan domaci formum", mada ok...
A sto se slika tice, takva im moderacija...mada idiotski je sto neko ko voli da se vozi po autobusu i da slika sugradjanke postavlja njihove slike na net bez znanja. Opet, i to moze da se uradi bez problema, ima mali milion takvih sajtova, ali da je dozvoljeno i pozeljno jos na nekom obicnom forumu mi deluje debilski.
Ovde uopste nije poenta taj forum a odlicno je zapazanje ovaj boldovani dio.
Vest npr. na
http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Voajeri-objavljuju-fotografije-i-licne-podatke-Novosadanki.html

gost 241814

Elita
Poruka
22.958
То ти је један од показатеља психичког здравља грађана Србије, а и шире.
И још једна потврда како човек све живо злоупотреби...некада нож, па барут етц. етц. а сада и интернет
и остала "чуда" технологије.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.