Quantcast

VMO montažnim kućama

mojickamala

Zainteresovan član
Poruka
319
Skoro sam se raspitivala o montažnim kućama i ne zvuči uopšte loše ideja imati jednu.
Mislim da je najveća prednost to što moja deca ne moraju da imaju kuću kakvu sam ja imala, nego rasklope i sastave sebi po meri šta im treba.
Mnogi ljudi imaju potrebu da krenu od nule, ali moraju da se pomire sa stanom/kućom koje su nasledili/dobili od roditelja.

sanja&darko

Zainteresovan član
Poruka
437
mojickamala:
Skoro sam se raspitivala o montažnim kućama i ne zvuči uopšte loše ideja imati jednu.
Mislim da je najveća prednost to što moja deca ne moraju da imaju kuću kakvu sam ja imala, nego rasklope i sastave sebi po meri šta im treba.
Mnogi ljudi imaju potrebu da krenu od nule, ali moraju da se pomire sa stanom/kućom koje su nasledili/dobili od roditelja.
Lepo izgleda i zvuci na prvi pogled ali kod nas kvalitet tih kuca bas nije kao npr. u Svedskoj, Americi, Holandiji,....mora da se vodi racuna.I to je jedna nauka.
Sada su im i cene dosta visoke oko 270-300 EUR/m2 medjutim strane su jos skuplje.
Mi smo razmisljali i o toj varijanti ali smo se ipak odlucili na gradnju manje kuce.
Ako te interesuju detalji, njih bolje poznaje muz pa moze da ti posalje na pp.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.