Vlast u Srbiji sprema izrucenje srpskih drzavljana Hrvatskoj!

Da li izrucivanje srpskih drzavljana stranim drzavama predstavlja akt veleizdaje?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Tihi-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.712
Joca Amsterdam: Jedva čekam da me izruče Hrvatima!

"Nemam ništa sa ubistvom Ive Pukanića, i to ću i dokazati! Imam više od 70 svedoka koje vlast u Srbiji ne sme da sasluša." Sreten Jocić - Joca Amsterdam rekao u sudnici Centralnog zatvora da nema veze sa ubistvom Ive Pukanića i da naš sud samo čeka promenu međudržavnog sporazuma kako bi ga izručio Hrvatima

Kompletan tekst možete pročitati sutra nakon 09 časova izjutra i u sutrašnjem izdanju dnevnog PRESS-a.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=79168&sectionId=39

------------------------------

Znaci sledeci korak nase vlasti nakon dozvole da hrvatski istrazitelji i tuzioci njuskaju i isledjuju po Srbiji bice - izrucenje srpskih drzavljana Hrvatskoj.
Da se ovo zaista desi da li bi ste ostali lojalan gradjanin ove drzave?
 
Joca Amsterdam: Jedva čekam da me izruče Hrvatima!

"Nemam ništa sa ubistvom Ive Pukanića, i to ću i dokazati! Imam više od 70 svedoka koje vlast u Srbiji ne sme da sasluša." Sreten Jocić - Joca Amsterdam rekao u sudnici Centralnog zatvora da nema veze sa ubistvom Ive Pukanića i da naš sud samo čeka promenu međudržavnog sporazuma kako bi ga izručio Hrvatima

Kompletan tekst možete pročitati sutra nakon 09 časova izjutra i u sutrašnjem izdanju dnevnog PRESS-a.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=79168&sectionId=39

------------------------------

Znaci sledeci korak nase vlasti nakon dozvole da hrvatski istrazitelji i tuzioci njuskaju i isledjuju po Srbiji bice - izrucenje srpskih drzavljana Hrvatskoj.
Da se ovo zaista desi da li bi ste ostali lojalan gradjanin ove drzave?


Koji ce nam .....:mrgreen::cool:
ako se de-lojalisete nemojte u RH:hahaha::cool:
 
pa sutra znaci kad vas skinemo sa vlasti i proglasimo tadica za kriminalca, sto on jeste, moci cemo skroz legalno da ga izrucimo nekom plemenu ljudozdera iz afrike ili sa papua nove gvineje , da ga skuvaju u kazanu i naprave od njega eventualno, dobar paprikas? :think:

ti to podrzavas isto?


i da kazan vozaju u bijelom kadilaku.!!
dali stvarno mislis ili znas da tamo zive ljudozderi?:cool:
 
Ma taman posla da izruče Jocu, nek' otkupe i njega za jedno milionče, ionako je to srpski heroj ako je stvarno zveknuo tog hrvatskog ratnog profitera i muljatora :mrgreen:

nije u opste bitno dal je pera, zika, mirko - jednostavno nijedna ozbiljna drzava ne izrucuje svoje drzavljane nikome pogotovo ne neprijatejskim stranim drzavama kakva je Genocidna Ustaska Hrvatska....
 
nije u opste bitno dal je pera, zika, mirko - jednostavno nijedna ozbiljna drzava ne izrucuje svoje drzavljane nikome pogotovo ne neprijatejskim stranim drzavama kakva je Genocidna Ustaska Hrvatska....

Bitno je i to vrlo bitno dali je u pitanju Žika, Pera ili Mirko. Iako sam u osnovi protiv izručivanja (jer nam naš ustav tavo nešto ne dozvoljava) za likove sa metarskim dosijeima u policiji bi se mogao napraviti izuzetak jer ipak kriminal nezna za granice i naciju, pa bi i pravosuđe trebalo da se ponaša isto tako.
 
Bitno je i to vrlo bitno dali je u pitanju Žika, Pera ili Mirko. Iako sam u osnovi protiv izručivanja (jer nam naš ustav tavo nešto ne dozvoljava) za likove sa metarskim dosijeima u policiji bi se mogao napraviti izuzetak jer ipak kriminal nezna za granice i naciju, pa bi i pravosuđe trebalo da se ponaša isto tako.

Naravno, posto je Srbija protektorat i nema svoje pravosudje i zakone, normalno je da izrucuje svoje gradjane drugim drzavama :roll:
 
nije u opste bitno dal je pera, zika, mirko - jednostavno nijedna ozbiljna drzava ne izrucuje svoje drzavljane nikome pogotovo ne neprijatejskim stranim drzavama kakva je Genocidna Ustaska Hrvatska....

Tko o čemu Srbi o ustašama....

Naime, zahtjevi EU idu u smjeru da sve države bivše Jugoslavije sklope takve međudržavne sporazume da se omogući međusobno izručivanje kriminalaca. I to vrijedi i obrnuto.

Naime, europski uhidbeni nalog je nešto što uskoro postaje realnost, međutim ustavi Hrvatske, Bosne i Srbije to normalno priječe. Međutim, postoji preko 20 lica koje traži BiH a mi ih ne možemo izručiti jer imaju i hrvatsko državljanstvo.

Mnogi od vas su kritizirali slučaj Glavaš no kad bi se ta pitanja riješila taj isti Glavaš bi već bio u zatvoru.

Dakle, ako ja dođem u Bg, i tamo nekog ubijem, i vratim se u Zagreb, - ja ću biti izručen u Beograd jer sam tamo počinio zločin. Isto vrijedi i u obrnutom slučaju. I mislim da je to nešto što je generalno dobro.
 

Back
Top