Vlast sve nervoznija?

Ovo nema veze sa DS ili SNS... Lična stvar je u pitanju.
To je kao kada bih ja tebe sutra prebio k'o vola u kupusu jer si prostak, a ti onda dođeš ovde i kukaš da sam te nalupao iz političkih razloga.
Razumeš?

aha, samo sto ovde nisu u pitanju licni vec bas politicki razlozi, mogao si da procitas vest. nego ti si ovde prdeo o nekakvim "prostacima iz SRS", svojevremeno, a sad cutis? zasto tako? zasto si licemeran toliko?

Ovo nema veze sa DS ili SNS... Lična stvar je u pitanju.
To je kao kada bih ja tebe sutra prebio k'o vola u kupusu jer si prostak, a ti onda dođeš ovde i kukaš da sam te nalupao iz političkih razloga.
Razumeš?

pa ovaj vas zuti gradonacelnik je ovog coveka napao iz politickih razloga jer je taj covek kritikovao njegov rad na mestu gradonacelnika preko facebooka

aha, samo sto ovde nisu u pitanju licni vec bas politicki razlozi, mogao si da procitas vest. nego ti si ovde prdeo o nekakvim "prostacima iz SRS", svojevremeno, a sad cutis? zasto tako? zasto si licemeran toliko?
Pročitao sam vest i tamo vidim dve verzije priče. Ne znam koja je istinita, ali nekako mi više ima šanse da se ide da se traži neko ko ti je dirao porodicu, nego neko ko ti je psovao predsednika stranke.
Ali to samo meni tako izgleda... Kod tebe ne mora. :lol:

Pročitao sam vest i tamo vidim dve verzije priče. Ne znam koja je istinita, ali nekako mi više ima šanse da se ide da se traži neko ko ti je dirao porodicu, nego neko ko ti je psovao predsednika stranke.
Ali to samo meni tako izgleda... Kod tebe ne mora. :lol:

znaci s jedne strane imamo dokazanog nasilnika i prostaka koji upada u tudju radnju i fizicki nasrce na nekoga, i ti ipak verujes u njegovu verziju price iako nemas nikakvih dokaza za to.
sigurno bi tako govorio i da je Radikal nasrnuo na nekoga, jel' da? :D

nemoj biti toliki licemer, ruzno je jako.

Šta je u stvari poenta cele ove priče?

Pored toga što samo u sadržajnoj razmeni mišljenja na temi saznali od pojedinih proevropsko-nadnacionalno-demokratskih glasogovornika da kad radikali biju to je onda ultimativni primitivizam a kad to čine DSovci onda mu to dođe krajnje legitiman obračun sa primitivizmom postoji li još nešto?

Ima li elemenata za zaključak da kad vlast izmiče i banalan povod može biti inicijator fizičkih obračuna?

Zašto na primer napadač nije prijavio policiji virtuelno zlostavljanje ili bar organima reda Фејсбука već se upustio u full contact objašnjavanje sa primitivcem? Mogao je makar da uradi print screen dokumentaciju a ne da očekuje da mu se veruje na reč kako je u pravu što je omlatio dotičnog?

Back