eremita
Zaslužan član
- Poruka
- 117.177
Subota, 21.5.2011.
Vlast ne sme da odustane od osnovnih načela
BEOGRAD, 21. maja 2011. (Beta) -
Lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je danas da bi odustajenje vlasti u Srbiji od osnovnih načela kada su u pitanju Kosovo, Republika Srpska i Srpska pravoslavna crkva u Crnoj Gori bila "nacionalna katastrofa".
Koštunica je u izjavi agenciji Beta ocenio da je započeo "istovremeni pritisak na Srbiju da prihvati Išingerov plan za Kosovo po modelu sporazuma dve Nemačke", na RS da pristane na centralizaciju Bosne i Hercegovine i na SPC u Crnoj Gori.
"Sadašnja vlast u Srbiji će biti nagradjena kanditaturom za EU ako bude konstruktivna u ovom sveopštem pritisku na srpski narod u Srbiji, RS i Crnoj Gori", istakao je Koštunica.
Po njegovoj oceni, jedini pravi odgovor za Kosovo je poštovanje Ustava Srbije, za RS poštovanje Dejtonskog sporazuma, a za SPC u Crnoj Gori, poštovanje kanonskog prava.
http://www.vesti.rs/Politika/Vlast-ne-sme-da-odustane-od-osnovnih-nacela.html
*******************************************************************
Да ли ће наша власт извадити тампоне из ушију и
почети да се понаша сходно Уставу и законима???
Vlast ne sme da odustane od osnovnih načela
Lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je danas da bi odustajenje vlasti u Srbiji od osnovnih načela kada su u pitanju Kosovo, Republika Srpska i Srpska pravoslavna crkva u Crnoj Gori bila "nacionalna katastrofa".
Koštunica je u izjavi agenciji Beta ocenio da je započeo "istovremeni pritisak na Srbiju da prihvati Išingerov plan za Kosovo po modelu sporazuma dve Nemačke", na RS da pristane na centralizaciju Bosne i Hercegovine i na SPC u Crnoj Gori.
"Sadašnja vlast u Srbiji će biti nagradjena kanditaturom za EU ako bude konstruktivna u ovom sveopštem pritisku na srpski narod u Srbiji, RS i Crnoj Gori", istakao je Koštunica.
Po njegovoj oceni, jedini pravi odgovor za Kosovo je poštovanje Ustava Srbije, za RS poštovanje Dejtonskog sporazuma, a za SPC u Crnoj Gori, poštovanje kanonskog prava.
http://www.vesti.rs/Politika/Vlast-ne-sme-da-odustane-od-osnovnih-nacela.html
*******************************************************************
Да ли ће наша власт извадити тампоне из ушију и
почети да се понаша сходно Уставу и законима???










