ВЛАСТ НЕ СМЕ ДА ОДУСТАНЕ ОД ОСНОВНИХ НАЧЕЛА!!!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.177
Subota, 21.5.2011.
Vlast ne sme da odustane od osnovnih načela

kostunica%20govornica1.jpg
BEOGRAD, 21. maja 2011. (Beta) -

Lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je danas da bi odustajenje vlasti u Srbiji od osnovnih načela kada su u pitanju Kosovo, Republika Srpska i Srpska pravoslavna crkva u Crnoj Gori bila "nacionalna katastrofa".

Koštunica je u izjavi agenciji Beta ocenio da je započeo "istovremeni pritisak na Srbiju da prihvati Išingerov plan za Kosovo po modelu sporazuma dve Nemačke", na RS da pristane na centralizaciju Bosne i Hercegovine i na SPC u Crnoj Gori.

"Sadašnja vlast u Srbiji će biti nagradjena kanditaturom za EU ako bude konstruktivna u ovom sveopštem pritisku na srpski narod u Srbiji, RS i Crnoj Gori", istakao je Koštunica.

Po njegovoj oceni, jedini pravi odgovor za Kosovo je poštovanje Ustava Srbije, za RS poštovanje Dejtonskog sporazuma, a za SPC u Crnoj Gori, poštovanje kanonskog prava.



http://www.vesti.rs/Politika/Vlast-ne-sme-da-odustane-od-osnovnih-nacela.html



*******************************************************************

Да ли ће наша власт извадити тампоне из ушију и
почети да се понаша сходно Уставу и законима???


 
Subota, 21.5.2011.
Vlast ne sme da odustane od osnovnih načela

kostunica%20govornica1.jpg
BEOGRAD, 21. maja 2011. (Beta) -

Lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je danas da bi odustajenje vlasti u Srbiji od osnovnih načela kada su u pitanju Kosovo, Republika Srpska i Srpska pravoslavna crkva u Crnoj Gori bila "nacionalna katastrofa".

Koštunica je u izjavi agenciji Beta ocenio da je započeo "istovremeni pritisak na Srbiju da prihvati Išingerov plan za Kosovo po modelu sporazuma dve Nemačke", na RS da pristane na centralizaciju Bosne i Hercegovine i na SPC u Crnoj Gori.

"Sadašnja vlast u Srbiji će biti nagradjena kanditaturom za EU ako bude konstruktivna u ovom sveopštem pritisku na srpski narod u Srbiji, RS i Crnoj Gori", istakao je Koštunica.

Po njegovoj oceni, jedini pravi odgovor za Kosovo je poštovanje Ustava Srbije, za RS poštovanje Dejtonskog sporazuma, a za SPC u Crnoj Gori, poštovanje kanonskog prava.



http://www.vesti.rs/Politika/Vlast-ne-sme-da-odustane-od-osnovnih-nacela.html



*******************************************************************

Да ли ће наша власт извадити тампоне из ушију и
почети да се понаша сходно Уставу и законима???



Неће.
 
Само се просрпска тзв. политика своди на расуло или по њиховом децентрализацију.
Док уједно подржавају унитарну БиХ свесрдно се залажу за цепање оне које као представљају....:bljak:

Трагична истина......

п.с.

"Svako napuštanje osnovnih načela i traženje inovativnih rešenja značilo bi pravu nacionalnu katastrofu", naveo je Koštunica i dodao da nema inovativnih rešenja koja mogu da zamene Ustav Srbije, Daytonski sporazum i kanonski poredak za Crkvu.
 
Трагична истина......

п.с.

"Svako napuštanje osnovnih načela i traženje inovativnih rešenja značilo bi pravu nacionalnu katastrofu", naveo je Koštunica i dodao da nema inovativnih rešenja koja mogu da zamene Ustav Srbije, Daytonski sporazum i kanonski poredak za Crkvu.

Вилој бих само да чујем пућанство обећане,
Зашто Бањалука мора остати са тзв. бошњацима и оним другим у удруги, док они оће да дају Косово?
Зашто бошњаци не кажу нек иду Срби из РС, ми ионако тамо никад нећемо ући?
Зашто просрпски управник шути док његов министар цепа земљу а ОН особно поджава унитарност сусједне?
 

Back
Top