Vlasnici ilegalnog streaming servisa koji je imao više sadržaja nego Netflix, Hulu i Amazon Prime zajedno, proglašeni krivim

Smarti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.832
jetflicks-illegal-streaming-presuda.webp

Vlasnici ilegalnog streaming servisa koji je imao više sadržaja nego Netflix, Hulu i Amazon Prime zajedno, proglašeni krivim​

Ako streaming usluga zvuči previše dobro da bi bila istinita, verovatno i jeste. U slučaju Jetflicks-a, bila je previše dobra da bi bila legalna.

Savezna porota u Las Vegasu osudila je petoricu muškaraca za njihovu ulogu u složenoj šemi krađe popularnih televizijskih emisija i nagrađivanih filmova sa piratskih sajtova i njihovog implementiranja u uslugu striminga pod nazivom Jetflicks, saopštilo je Ministarstvo pravde u četvrtak. Prema optužnici, Jetflicks je funkcionisao kao pretplatni streaming servis koji je korisnicima omogućavao da gledaju i preuzimaju zaštićene TV emisije i filmove bez dozvole vlasnika autorskih prava.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...ulu-i-amazon-prime-zajedno-proglaseni-krivim/

Ja do sad nisam video ni jedan telefon koji ima Netflix automatski instaliran
Ja dobio telefon Alcatel,kada sam potpisao ugovor za produzetak paketa i na njemu bio instaliran Netflix.Kao sto sam rekao,odmah sam ga deinstalirao,jer ja telefon ne koristim za gledanje filmova.Retko kad pokrenem i You Tube.

Ja dobio telefon Alcatel,kada sam potpisao ugovor za produzetak paketa i na njemu bio instaliran Netflix.Kao sto sam rekao,odmah sam ga deinstalirao,jer ja telefon ne koristim za gledanje filmova.Retko kad pokrenem i You Tube.
Ti si baš old school što se tiče te tehnologije

Back