Vlasi: Hoću i ja srpsku penziju

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.314
“Pet godina sam radio u Beogradu i logično je da jednog dana dobijem deo penzije koja se odnosi na taj period“, kaže Azem Vlasi, bivši predsednik jugoslovenske omladine, zatim i žestoki zagovornik nezavisnosti Kosmeta.
http://www.naslovi.net/2010-12-05/vesti-online/vlasi-hocu-i-ja-srpsku-penziju/2166892
Naravno,shiki radio pet godina i ocekuje pocasnu penziju:super:
A ljudi rade po 30 godina i cika mladja ih pocasti ulicom i prezivljavanjem bez penzije,plate ili bilo cega drugog:klap:
Mislim da ni azemova srpska penzija nema alternativu:ok:
 

Back
Top