Quantcast

Vladu svesti na 1/3 a Parlament na 50. poslanika

THOTH

Obećava
Banovan
Poruka
58
Za spas nacije i države Srbije, odmah treba Vladu reformisati na trećinu zaposlenih a 2/3 odmah poslati u proizvodnju o svom trosku.

Parlament Srbije svesti na 50. poslanika i zabraniti SPS partiju da ucestvuje u bilo kojoj vlasti.

15. Ministarstva ukinuti, među prvim Ministarstvo za pedere.

Sudije svesti na samo 1/3 jer ne vrede ništa.

Policiju prepoloviti i to sefovsku birokratiju, zato što ništa i ne rade a vuku velike plate.

Hiljadama Vladinih stanova podeljenih za dzabe odmah vratiti u fond i prodati ih na po trzisnoj ceni a pare utrositi u zaposlenje mladih ljudi.

Trećinu SPS-invalidskih penzija kupljenih za pare, odmah ukinuti i pohapsiti one koji su im prodali penzije.
Izvrsiti reviziju visokih vojnih i policijskih penzija, ukinuti ih i izjednaciti sa civilnim penzijama koje se sticu posle 65. godina starosti.

To bi bio značajan doprinos spasu nacije i države od Vozda Srbije.

Winex

Aktivan član
Poruka
1.837
Na sve ovo što si tako lepo izneo, THOTH, mogu samo da se nasmejem.
Ne volim kad je čovek ograničen i vidi samo ono što hoće (ili, pak, mora).

Sve je to vrlo lako reći (ili napisati), ali veruj mi da u praksi to nikako nije moguće.
Prvo, svi ti ljudi na visokim položajima su nekako došli dotle (čitaj: il` imaju vezu, il` dali grdne pare).
Svi počinju otvarajući neko udruženje (tipa: dajte nama pare, mi ćemo ih proslediti u humanitarne svrhe), onda evolviraju (u ne znam ni ja šta), učlane se u neku stranku, polaku dobiju statuš bidže, i "voze" dalje. Dođu do svojih poslaničkih mesta, zarađuju ogromne plate ni za šta, a pored svega toga uzimaju "sa strane". Znam kako to sve ide...

Evo primera: jedan moj šesnaestogodišnji poznanik je otvorio "humanitarno" udruženje, koje deci "redovno" daje pare. Onda je našao načn da i svoj džep napuni. Naime, kad toj dečici kojima je svaki dinar potreban, ponudiš da daš npr. 200 evra a da ti oni potpišu da su uzeli 300 evrića - oni to prihvataju i oči im se sjaje.

Korupcija je koren svega.

Poruka
24.259
Za spas nacije i države Srbije, odmah treba Vladu reformisati na trećinu zaposlenih a 2/3 odmah poslati u proizvodnju o svom trosku.
Parlament Srbije svesti na 50. poslanika i zabraniti SPS partiju da ucestvuje u bilo kojoj vlasti.
15. Ministarstva ukinuti, među prvim Ministarstvo za pedere.
Sudije svesti na samo 1/3 jer ne vrede ništa.
Policiju prepoloviti i to sefovsku birokratiju, zato što ništa i ne rade a vuku velike plate.
Hiljadama Vladinih stanova podeljenih za dzabe odmah vratiti u fond i prodati ih na po trzisnoj ceni a pare utrositi u zaposlenje mladih ljudi.
Trećinu SPS-invalidskih penzija kupljenih za pare, odmah ukinuti i pohapsiti one koji su im prodali penzije.
Izvrsiti reviziju visokih vojnih i policijskih penzija, ukinuti ih i izjednaciti sa civilnim penzijama koje se sticu posle 65. godina starosti.
To bi bio značajan doprinos spasu nacije i države od Vozda Srbije.
Признајем, ово је најнеинтелигентнији пост досад постављен. И глупо ми је што уопште о овој теми расправљам.
Како то постављач мисли да 2/3 Владе пошаље у производњу? Коју производњу када скоро не постоје производне фирме и шта би то они тамо радили?
Како мислиш да се СПС-у забрани учешће у било којој власти?
Чиме доказујеш да су пензије (и то још СПС) купљене за паре? Тај проблем је пре 2 године решен и одстрањени су поједини лекари из комисија који су наводно вршили фаворизовање појединаца за одлазак у пензију.
Такав допринос,какав ти препоручујеш, неће ,,спасити нацију и државу`` већ отворити многе још горе проблеме.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Na sve ovo što si tako lepo izneo, THOTH, mogu samo da se nasmejem.
Ne volim kad je čovek ograničen i vidi samo ono što hoće (ili, pak, mora).

Sve je to vrlo lako reći (ili napisati), ali veruj mi da u praksi to nikako nije moguće.
Prvo, svi ti ljudi na visokim položajima su nekako došli dotle (čitaj: il` imaju vezu, il` dali grdne pare).
Svi počinju otvarajući neko udruženje (tipa: dajte nama pare, mi ćemo ih proslediti u humanitarne svrhe), onda evolviraju (u ne znam ni ja šta), učlane se u neku stranku, polaku dobiju statuš bidže, i "voze" dalje. Dođu do svojih poslaničkih mesta, zarađuju ogromne plate ni za šta, a pored svega toga uzimaju "sa strane". Znam kako to sve ide...

Evo primera: jedan moj šesnaestogodišnji poznanik je otvorio "humanitarno" udruženje, koje deci "redovno" daje pare. Onda je našao načn da i svoj džep napuni. Naime, kad toj dečici kojima je svaki dinar potreban, ponudiš da daš npr. 200 evra a da ti oni potpišu da su uzeli 300 evrića - oni to prihvataju i oči im se sjaje.

Korupcija je koren svega.
I nisi ga prijawio...? :dontunderstand:
STwarno je korupcija koren swega :roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.