Vladom upravlja "veliki brat"

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.367
Lider Narodne partije Maja Gojković saglasna je sa ocenom predsednika G17 plus Mlađana Dinkića da su Vlada Srbije i premijer Mirko Cvetković izgubili autoritet.

Maja Gojković
- Vlada i premijer jesu izgubili autoritet, a čekanje na "velikog brata" da odobri svaki potez jeste bežanje od odgovornosti i ni u kom slučaju ne donosi boljitak građanima Srbije - rekla je Gojkovićeva za novosadski "Dnevnik".

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/235435/Vladom-upravlja-veliki-brat

Koliki je stvarni uticaj SAD?

duhvs

Iskusan
Banovan
Poruka
6.466
Ti debela radikalko imas najmanje prava da govoris o tom.:evil:

Kad si već kod smeća, mogao bi prvo da ga počistiš u svojoj kući pa tek onda da govoriš o tuđem.

A kada smo već kod vlade, činjenica je da njom upravlja ili neko ko nema pojma ni o sebi a najmanje kako treba da radi Vlada u jednoj državi ili je sve to samo malo lutkarsko pozorište gde su ovi što mi vidimo male lutkice kojima upravlja nako odozgo.

Da li je to veliki brat ili neki drugi nacidemokratski smrad sasvim je beznačajno jer ako nešto smrdi to smrdi pa i pored najkvalitetnijeg parfema smrad je ipak neizdrživ.

Ja sam samo za kompletno odstranjivanje trulog tkiva i ništa drugo. Da li će trulež da se počisri brzo ili sporo i to je na izvestan način relativno jer sam pristalica da je bolje da bude sporo ali kvalitetno nego brzo i kuso.
Posle čiščenja domaće nacional-demokratske truleži Srbija mora da se uspravi kako treba i da sav domaći i strani smrad napokon smesti tamo gde mu je mesto.

velke712

Elita
Poruka
24.631
Sad svako zeli da da neki doprinos i uzme po koji bod dok brod tone... Samo ne znam, sa kim bi ona u koalicju....

са динкићем, већ су заједно по неким местима, а прича се да ће бити формирана и коалиција за изборе, или ће се њена тзв партија утопити у динкићеву

пс мада сумњам да ће им и то бити довољно за цензус, динкић је најниже од како се прате рејтинзи, прсо је скроз. а ако се дигне цензус на 10 - 15% отпадају сви са б92 репертоара, сем дс наравно.

Poslednja izmena:

FataMorgen

Legenda
Poruka
64.174
Lider Narodne partije Maja Gojković saglasna je sa ocenom predsednika G17 plus Mlađana Dinkića da su Vlada Srbije i premijer Mirko Cvetković izgubili autoritet.

Maja Gojković
- Vlada i premijer jesu izgubili autoritet, a čekanje na "velikog brata" da odobri svaki potez jeste bežanje od odgovornosti i ni u kom slučaju ne donosi boljitak građanima Srbije - rekla je Gojkovićeva za novosadski "Dnevnik".

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/235435/Vladom-upravlja-veliki-brat

Koliki je stvarni uticaj SAD?
A,ko je ta Maja Gojkovic? :think:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.