Quantcast

VLADO GEORGIJEV

Volite Vladu Georgijeva???

• Volim ga, on je vec sada legendaran pevac!!!!

• Ne volim ga...Uopste

• Ne slusam njegovu muziku, ali je ok..

• Vrlo rado ga slusam, mada, nista posebno...

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950

BOLESNI OD LJUBAVI- 2001

ZENA BEZ IMENA- 2003/04

LAGALA SI ME- 2003

ZIVIM DA TE NADJEM- 2003

JEDINA- 2003/04

JEDINO NAM LJUBAV OSTAJE- 2003

SVE SI MI TI- 2003

NISAM KAO ON- 2003

ANDJELE- 2003/04

MI NISMO MI- 2003/04

NISAM LJUBOMORAN- 2005

TI I JA- 2007

DO SVITANJA- 2007
Nesto drugacije i fantasticno od Vlada!!! ;)

BEZ TEBE- 2009

HEJ, TI- 2009
Fantasticnog najava novog albuma "Daljina", Hej, ti je Hit godine!!!! ;)

I, za kraj....
NE BRZE OD ZIVOTA- feat NIGGOR-- 1999
Posveceno- Nebojsi Saveljicu, clanu Monteniggersa- i svim ljudima na putevima...

Poslednja izmena:

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.367
Одвратна појава, музика апсолутна нула. Он је типичан пример конформистичког љигавца који је умислио да је неки музичар у ствари само делић огромног медиокритетског конгломерата

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.649
Muzika mu je cista copy paste produkcija, dzabe mu ceo onaj masivan i skup studio kad iz njega izlaze glupe i retardirane baladice koje vise ne guta niko.
Slozio bih se sa oranzicem, pravi mediokritet.

Tale surovi

Zainteresovan član
Poruka
282
Nista narocito i posebno,dve- tri solidne pesme u celoj diskografiji, vecina pesama lice kao jaje jajetu, samo menja red reci u svakom tekstu, veliki nedostatak aunteticnosti. Ali, dobro ne smeta mi, mogu da ga cujem, bar ne ujeda za usi toliko kao kao zvezde smrada.

ivAna

Aktivan član
Poruka
1.597
Vlado mi je dopadljiv i kao licnost i kao muzicar,samo sto je u poslednje vrijeme malo razocarao sto se pjesama tice...sve su na isti kalup ,sto je postalo prilicno monotono....
Ali ima sjajnih balada koje je stvorio proteklih godina i zbog toga mi se izdvojio kao jedan od rijetkih pop muzicara na domacoj sceni koji vrijede pomena...Ono sto mi se najvise svidja kod njega je boja njegovog glasa i ta koncertna atmosfera koju sam jednom prilikom dozivjela,a koja je bila nezaboravna....Uzivo zvuci fantasticno ! :super:

Poruka
7.111
Barba je dalmatinski sleng izraz za stariju osobu,nesto kao "stari" kod nas...
Vlado je rodjen u Dubrovniku,s tim sto je citav zivot proveo u Herceg Novom...otuda vjerovatno i taj nadimak Barba...:)
:hvala:

Pa nije mi bas logican taj nadimak :think:
Nije on star :lol:

P.S. 95% onih koji zive u Herceg Novom su rodjeni u Dubrovniku jer je u Dubrovniku najbliza bolnica - bar bila u to vreme ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.