Vladimir Orlić novi direktor BIA

Misliš da ovaj Orlić nema znanja o službi?

Pre će biti da neki deo službe šalje svoje ljude u stranku a ne obrnuto da stranka šalje u službu

Svi ovi koji se uspnu na nekoj stranačkoj lestvici predhodno su dobro upoznati sa delovanjem službe ( naravno zavisi koje i čije ili pod čijim kontrolom )
Da mislim da ne zna. Na čelu takve službe bi trebao bi biti neko ko je radio u službi. I ko zna kako to funkcioniše.Ili bar profesor prava.
Kada se pogleda kako mu je državna tvorevina završila ( ako je on uopšte i nešto tu organizovao) ne da je bilo glupljih od Marka već verovatno ovaj nikada neće odbaciti do visina te veleizdaje.
To je nešto drugo. Ali ne može se poreči da je u to doba obavještajna služba bila efikasna.

Orlića sam slušao na kratko 2 ili tri puta. Nije on kadar da vodi nešto poput BIA-e. Jednostavno nije. Evo, pročitah mu bioografiju na ovoj temi. Ne bih nikada rekao da je u pitanju visokoobrazovana osoba
Poslušan strančki vojnik, gledao sam ga u nekom TV duelu kada je imao zadatak da lupa gluposti i prekida sagovornike iz opozicije koji zato nisu stigli jednu celu rečenicu da sklope..

Taj zadatak je obavio maestralno sa sve smeškom.

Poslušan strančki vojnik, gledao sam ga u nekom TV duelu kada je imao zadatak da lupa gluposti i prekida sagovornike iz opozicije koji zato nisu stigli jednu celu rečenicu da sklope..

Taj zadatak je obavio maestralno sa sve smeškom.
То значи да ће сваки Поверени му Задатк бриљантно обављати, па и Задатак вођења Народне Службе.

Back