"Vladalac" - politička biografija Aleksandra Vučića na N1

Kao da su brojke vazne. Ne bije svijetlo oruzje...kaze poslovica. Rusija se umesala u Siriji i to vojno,pa su oteli Krim od Ukrajine. To su sve velike stvari.Ne nasedaj na americku propagandu.Pusti te budzete,te brojke se nabijaju da bi proizvodjaci oruzja zaradili,a ono najbolji avion im oborila mala Srbija
Tesko brate, bilo bi zeznuto jako. Mislim ne daj Boze da bude rata da nas opet ubijaju
 
Што се тиче карактеризације главног лика, то је добро обрађено и одрађено.

Али N1..треба да постоје само дотле док имају сврху, а они су једини који се баве ликом и неделима актуелног режима, док је остало све исконтролисано.
Ако би се којим чудом десило да национални медији постану слободни, професионални, ово треба не ометати преко оператора, него треба забранити!
Одакле им право да кажу "окупирана Грбавица", "окупирана Глина", "геноцид у Сребреници"? Ако неће да говоре "окупирана Приштина", ни случајно не може ни оно прво!
 
Што се тиче карактеризације главног лика, то је добро обрађено и одрађено.

Али N1..треба да постоје само дотле док имају сврху, а они су једини који се баве ликом и неделима актуелног режима, док је остало све исконтролисано.
Ако би се којим чудом десило да национални медији постану слободни, професионални, ово треба не ометати преко оператора, него треба забранити!
Одакле им право да кажу "окупирана Грбавица", "окупирана Глина", "геноцид у Сребреници"? Ако неће да говоре "окупирана Приштина", ни случајно не може ни оно прво!
Sad je prioritet Smena Vučića, i ne možemo priuštiti diskusije da li je bolji čokoladni ili vanila sladoled.
 
Sad je prioritet Smena Vučića, i ne možemo priuštiti diskusije da li je bolji čokoladni ili vanila sladoled.

Не знам шта да ти кажем.
Да је среће да је такав избор, између та два, мада ја волим оба.
Ми овде, ако ниси приметила, последњих година, све бирамо мање зло. Несрећа је да је увек неко зло.
 
Sad je prioritet Smena Vučića, i ne možemo priuštiti diskusije da li je bolji čokoladni ili vanila sladoled.
Ови твоји никада неће сменити Вучића јер су толико огрезли у другосрбијанском аутошовинизму да народ не може да их смисли.

Сада треба да избаците Обрадовића из СзС и да остане само аутошовинистички другосрбијански талог, који ће Вучић убедљиво тући на сваким изборима .
 
Ови твоји никада неће сменити Вучића јер су толико огрезли у другосрбијанском аутошовинизму да народ не може да их смисли.

Сада треба да избаците Обрадовића из СзС и да остане само аутошовинистички другосрбијански талог, који ће Вучић убедљиво тући на сваким изборима .
Pazi, ne mrzimo mi Sebe nego vas.

Znači to je objašnenje zašto je Auto-šovinist misnomera
 
Pazi, ne mrzimo mi Sebe nego vas.

Znači to je objašnenje zašto je Auto-šovinist misnomera
Ви мрзите сопствени народ, а не себе.Умислили сте да сте нешто бољи од остатка народа.

То не може да прође у капиталистичкој либералној демократији.Без гласова оних које ви мрзите нема победе на изборима.
 
Ви мрзите сопствени народ, а не себе.Умислили сте да сте нешто бољи од остатка народа.

То не може да прође у капиталистичкој либералној демократији.Без гласова оних које ви мрзите нема победе на изборима.
Da, ključna poruka je da ne može postojati neki "narod," koji kao obuhvata sve nas, a da u njegovo ime govori neka rusobudala.

Ili mi dajte volan, ili me oslobodite odgovornosti. A ne kad stigne Pavkoviću poziv za sud, vi kažete da je meni stigao.

Pre toga je on donosio odluke bez Šure (konsultacije) sa mnom.
 
Ови твоји никада неће сменити Вучића јер су толико огрезли у другосрбијанском аутошовинизму да народ не може да их смисли.

Сада треба да избаците Обрадовића из СзС и да остане само аутошовинистички другосрбијански талог, који ће Вучић убедљиво тући на сваким изборима .

Taktički jasno !

Amerikanci neće da dovedu nekog ko će uspostaviti pravu Republiku, već marionetsku !

To je jasno !
 
676

VEČERAS NA TV PINK U 20 SATI: "Progon" - dokumentarni film o filmu "Vladalac"

Na televiziji Pink večeras od 20 sati biće emitovan film "Progon" dokumentarac o filmu "Vladalac".
 
VEČERAS NA TV PINK U 20 SATI: "Progon" - dokumentarni film o filmu "Vladalac"
Izvor: Pink.rs, Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić, Pink.rs |pre 7 sati|pre 7 sati
Na televiziji Pink večeras od 20 sati biće emitovan film "Progon" dokumentarac o filmu "Vladalac".
Na N1 nedavno je prikazan četvorosatni dokumentarni film "Vladalac" u kome se vidi prljava kampanja prema politici predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Film odiše mržnjom i netrpeljivošću prema predsedniku Srbije.

Večeras će na televiziji Pink biti prikazan, od 20 sati, "Progon" - dokumentarni film o filmu "Vladalac".
Ne propustite - TV Pink 20 sati!

https://www.pink.rs/vesti/188587/ve...rogon"---dokumentarni-film-o-filmu-"vladalac"

Opet copy paste.
 

Back
Top