Quantcast

"Vladalac" - politička biografija Aleksandra Vučića na N1

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
30.845
U emisiji kažu "okupirana Glina" i genocid nad Muslimanima u Srebrenici, koriste ustašku retoriku, po njima, Srbi su u Glini okupirali sami sebe.
Autošovinstička kopilad.
Ne mrze oni Vučića, oni mrze Srbiju i Srbe.
Nakon ove emisije Vučiću će rejting skočiti do nebesa.

Pogledajte ovaj video...
U nekim momentima ćete prepoznati Vučića a u mnogim ćete prepoznati zamračene lelemude sa N1 koji je sebi na tren vratio gledanost.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
30.845
Ja sam danas saznao da SNS ima 700.000 aktivnih pristupnica a to je više članova nego sve ostale stranke zajedno?

Ovde se na Krsti kunu kako su iz poštenih familija koje nikad nisu bile članovi partije.
A onda saznaš da ti ovolika Srbija u SNS?
Jel su to poučeni iskustvom da bez partije ništa ili možda neko laže sve vreme pa ima špil članskih karata?
Mislim koj vam kuras?

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
30.845
Za vreme vučića su bili redovi za mleko
tebi je cilj da pišeš gluposti

Za vreme DS-a ljudi su radili po njihovim stranačkim firmama neprijavljeni, na probno, bez para. Možeš de praviš lud i kažeš:"da, ali oni su pristali" a ja kažem "ne, oni su se nadali da iza demokratskog vam " probnog" sledi "redovno" za ljudsku i životnu egzistenciju a ne da će posle probnog da lete napolje sa najmorbidnijim izgovorima"

I vama dati vlast ponovo da furate istu matricu?
Teško.
SNS kakav god da je zaposlio je ljude, ukinuo vaše smrdljive agencije za džeparenje.
Vi drugo ni ne umete samo da džeparite.
Pa osnivač vam uleteo u tudju gajbu...

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.