Wolf_1 Primećen član Poruka 710 13.05.2011. u 13:52 - vlada Srbije + sef #2 Sjajno,kao i uvek na vukajliji.
DragonStar Primećen član Poruka 600 13.05.2011. u 16:48 - vlada Srbije + sef #3 Slazem se. Sto manje ih ostane to bolje.