Vlada BiH bez Hrvata

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ko si ti kralj. **** te, tvoja saznanja o Sarajevu su ravna mojim saznanjima u Sao Paolu.
Vlast u Sarajevu, u gradu Sarajevu sa četiri općine, vlast ima koalicija SDP (bivši članovi SK) i Naša stranka (stranka sa bivšim članovima SDP-a i ostalih ljevičara).

Makar se raspitaj ako ništa drugo. Nemoj se džabe brukati svojim neznanjem. Nije loše naučiti nešto, vjeruj....;)

"sunarodnik",otkad se to u Sarajevu kaze OPĆINA,veruj da znam puno Srba iz Sarajeva sto su izbegli,ali svi govore OPŠTINA :think:

Patrioti su oni Srbi koji su uzeli oružje u ruke 91.-95.-te i branili sebe od ubica,siledžija i lopova sa druge strane.Samo izgleda da ti lopovi cvetaju u miru.

Oni koji su se popeli na brdo igađali grad ili oni koji su bili izloženi tom snajperisanju?

@Džimi: Meni svejedno, općina, opština, SUP, MUP, avgust, august...! U Bosni se oduvijek pričalo onako kako je bilo specifično u nekom kraju.

Oni koji su se popeli na brdo igađali grad ili oni koji su bili izloženi tom snajperisanju?

@Džimi: Meni svejedno, općina, opština, SUP, MUP, avgust, august...! U Bosni se oduvijek pričalo onako kako je bilo specifično u nekom kraju.

Necu da idem u spam,ali zena mi je iz Sarajeva,tacnije sa Grbavice,i ona se smeje njenom maticnom izvodu jer pise općina,kaze da su pre rata i Srbi i muslimani govorili opština....eto i to ubada u oci,da se za samo 14god. od rata pojedine reci toliko menjaju i da naginju na hrvatski izgovor,i da ima mesta za Srbe u Sarajevu :think:

Сарајево-За 6 500 станова нико није поднио захтјев за враћање

Влада Федерације БиХ има податке, према којима за 6 500 станова у Сарајеву није поднесен захтјев за враћање и претпоставља се да су у неким од тих становима побијене комплетне породице српске националности, изјавио је предсједних Удружења породица несталих Сарајевско-романијске регије Милан Мандић.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=8146

Сарајево-За 6 500 станова нико није поднио захтјев за враћање

Влада Федерације БиХ има податке, према којима за 6 500 станова у Сарајеву није поднесен захтјев за враћање и претпоставља се да су у неким од тих становима побијене комплетне породице српске националности, изјавио је предсједних Удружења породица несталих Сарајевско-романијске регије Милан Мандић.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=8146

Е мој Брате..убили су сваког Србина на кога су наишли..

Necu da idem u spam,ali zena mi je iz Sarajeva,tacnije sa Grbavice,i ona se smeje njenom maticnom izvodu jer pise općina,kaze da su pre rata i Srbi i muslimani govorili opština....eto i to ubada u oci,da se za samo 14god. od rata pojedine reci toliko menjaju i da naginju na hrvatski izgovor,i da ima mesta za Srbe u Sarajevu :think:

Ma daaaaaaaaaaaaj, molim te! Nema mjesta za Srbe u Sarajevu jer se kaže "općina".....! Ajde bre makar smo odrasli ljudi, bar se tako nadam.

Ja sam orve godine rata bio maturant, pa sam fakultet završio kada se malo smirila situacija, dakle poslije rata. Ma ti samo da znaš koliko se ljudima u Sarajevu doslovno **** kako će ko pričati, ne bi ti nikada na u palo da pišeš ovakve stvari. Niko te ne ispravlja, pričaj kako hoćeš, bitno je da se razumijemo, a ispravno je i jedno i drugo. To je stav ljudi ovdje!:rtfm:

Ma daaaaaaaaaaaaj, molim te! Nema mjesta za Srbe u Sarajevu jer se kaže "općina".....! Ajde bre makar smo odrasli ljudi, bar se tako nadam.

Ja sam orve godine rata bio maturant, pa sam fakultet završio kada se malo smirila situacija, dakle poslije rata. Ma ti samo da znaš koliko se ljudima u Sarajevu doslovno **** kako će ko pričati, ne bi ti nikada na u palo da pišeš ovakve stvari. Niko te ne ispravlja, pričaj kako hoćeš, bitno je da se razumijemo, a ispravno je i jedno i drugo. To je stav ljudi ovdje!:rtfm:
Ту шупљу неком ко није у Сарајеву био...јеси чуо..како те није срамота да лажеш.

Stvarno lazes, i te kako lazes.

Gde nema mesta za prasetinu, pršutu i čvarke, nema ni za Srbe.

Malo je to.Trebalo je položaje muslimana tući napalmom i uništiti zgrade u kojima su se nalazili.I tako red po red.

Snajperisti ruka na obaraču nije zadrhtala
Datum: 12.02.2009 23:00
Autor: Željka Domazet
130

SARAJEVO - Uskoro će punih 14 godina od kada je snajperista sa zgrade "Lorisa" na Trgu Pere Kosorića, današnjem Trgu heroja, u srpskom dijelu ratom podijeljenog Sarajeva, Grbavici, ubio dvije djevojčice koje su igrale lastiša, za zločin niko nikada nije odgovarao.

Na Grbavici u ulici Rave Janković 11. marta 1995. godine ispred zgrade na broju 59 dok su igrale lastiš ubijene su desetogodišnja Milica Lalović i devetogodišnja Nataša Učur. Bila je to njihova posljednja igra, osam mjeseci prije dejtonskog mira.

Djevojčice su odmah prevezene u bolnicu Kasindo, a prema zapisniku iz bolnice, Milica je dovezena mrtva, dok je Nataša umrla 15 minuta nakon prijema.

http://www.glassrpske.com/vijest/2/novosti/17749/lat/Snajperisti-ruka-na-obaracu-nije-zadrhtala.html

pa hrvati ce proci nesto bolje u bih nego sto su srbi prosli u hrvatskoj. totalna majorizacija, preglasavanje, najavu ove vjesti sam okacio na onu temu u gubitku konstitutivnosti. gdje god su bosnjaci vecina za krst nema mjesta-to mora biti jasno svima. sami vjerski objekti i pokoji gradjanin druge nacionalnosti sluze samo za ispiranje usta o navodnoj multietnicnosti. samo i hercegovci su drcni pa nije iskljucena i totalna podjela u federaciji. vec duze vrijeme, a u nekim oblastima nije nikad, ne funkcionise kvalitetno policija. jednostavno, muslimani se ne kontrolisu kad pricaju o bih, pljuju po srbima,cetnicima a u drustvu hratskih kolega cesto im se omakne i ustasama. znaju hrvatski policajci da se pod "ustasama" podrazumjevaju oni. takvo bahato ponasanje muslimanima je omogucila medjunarodna zajednica koja nije podjelila krivicu za rat u bosni nego ju je natovarila na ledja srba i jedan dio hrvata.

Ту шупљу неком ко није у Сарајеву био...јеси чуо..како те није срамота да лажеш.

Kako vas svijuh nije sramota da pričate o gradu u kojem ne živite?
Ja sam ovdje od rođenja, a vi ste Sarajevo vidjeli jedino preko razglednica i na osnovu toga pričate nešto!

Lako je iz Srbije pričati o Sarajevu, dođite pa se bez predrasuda uvjerite kako je, pa ćete vidjeti da niste u pravu...

Kako vas svijuh nije sramota da pričate o gradu u kojem ne živite?
Ja sam ovdje od rođenja, a vi ste Sarajevo vidjeli jedino preko razglednica i na osnovu toga pričate nešto!

Lako je iz Srbije pričati o Sarajevu, dođite pa se bez predrasuda uvjerite kako je, pa ćete vidjeti da niste u pravu...

Да ти ниси некакав туристички радник? Промотер и сл..?
:hahaha::hahaha::hahaha:

:think:

Ne da lazes nego lupas gluposti.
Ima toliko verovatnoce da si ti rodjen u Sarajevu koliko da ja nisam. Pa sad nisam sigurna cije je da govori a cije da cuti o pojedinim stvarima tamo.

Pa dobro i šta sada hoćeš da kažeš?
Šta Sarajevo?
Šta vas interesuje?

Možda vas nikada nije interesovalo zašto je u njemu više Bošnjaka nego prije rata? Znate li odgovor? Naravno da znate, samo što propaganda i medijski mrak ne dozvoljava da razmišljate glavom?
Jeste li ikada razmislili otkud ti Bošnjaci ovdje? Jeste li ikada čuli da su oni protjerani iz istočne Bosne? Jeste li ikada čuli da su došli preko Goražda jer u svojim domovima u istočnoj Bosni nisu mogli ostati?

Morate jednom da shvatite da ti ljudi nisu s marsa pali, i njih je neka nesreća dovela ovamo. I sada će te vi predstaviti Sarajevo onako kako ga je otpjevala Neda i postavljati slike stare preko sto godina? Šta mislite da vama neko tvrdi da ste vi u Srbiji obični divljaci i zaostali i kao dokaz tome stavi film o Kosovskom boju??? Eto kako vam propaganda to radi.

I još jednom, hvala Bogu dragom pa sam kao Srbin ostao u svome gradu sa svojim prijateljima koji su i kada su gubili svoje očeve na mene nisu gledali kao Milana Srbina, pravoslavca nego na Milana, čovjeka i prijatelja. Ali, vi to ne razumijete, vama je puno bolje pročitati tekst iz novina i bez ikakvih validnih dokaza prosuti paljbu po Sarajevu i onda vas par ovdje na politici na forumu podržavate jedno drugog i stvarate sliku koja nije realnost.

Samo sretno tako, mržnja koju vi imate će vas daleko odvesti...:cool:

Back