Quantcast

Vjencanje sa stomakom do zuba

SilkRoad

Aktivan član
Poruka
1.015
ima li toga vise...?
znam da ima, jedna moja drugarica se sad vjerila, svadba je tek nedje na jesen... bas fino... jes da se na tu drugaricu izredjalo po podgorice, ali ipak slatko...

uglavnom, temu sam otvorio jer me zanima zasto se zene udaju sa stomakom do zuba...
koja je to muka
sa pravnog aspekta potpuno je nebitno je li dijete rodjeno u braku ili ne.
znaci ova mucenica se udala, mislim da je sigurno osmi mjesec...
svakoga je na svadbu strah bilo da joj vodenjak ne pukne...
vidim da je toga sve vise, i to od parova koji su obrazovani i ono, urbani, moderni, sminkice male...
pa zar nije ljepse sacekat ta dva tri mjeseca, isprnut to dijete i onda se uzet...
bas ne znam

bmaxa

Elita
Poruka
16.728
ima li toga vise...?
znam da ima, jedna moja drugarica se sad vjerila, svadba je tek nedje na jesen... bas fino... jes da se na tu drugaricu izredjalo po podgorice, ali ipak slatko...

uglavnom, temu sam otvorio jer me zanima zasto se zene udaju sa stomakom do zuba...
koja je to muka
vidim da je toga sve vise, i to od parova koji su obrazovani i ono, urbani, moderni, sminkice male...
pa zar nije ljepse sacekat ta dva tri mjeseca, isprnut to dijete i onda se uzet...
bas ne znam
Nekim bilmezima je potreban stomak da se odluthce da zaprose zhenu :P

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
26.624
ima li toga vise...?

koja je to muka
bas ne znam
mene nesto drugo interesuje
jesi li se i ti redjao ili samo drugi su se redjali dok si ti stajao off the road?
i jos ovo da ti kazem.
ti nisi zaslužio da imaš drugarice.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
27.997
Pa stvarno, otkud se ljudi vencavaju kada cekaju bebu, kada se to radi bez dece.....sa drugom valjda.
Ili se deca prave drugaricama a ne zeni s kojom hoces da zivis...
Najbolje je sto dzidzani sude drugima, pa dobiju crnce posle vencanja....po dedi...a jos je bolje sto uvek moralisu najnemoralniji ljudi....lazovi, lopovi, ubice, politicari....kako u zivotu tako i po forumima...

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
43.854
Ja se cudim sto neki malo malo vataju za krstacu od pola kila na vratu, kad snimim da prodje neka trudnica...a on za krstacu, da ga ne urekne....a da li ste snimili da je zena najlepsa kada je trudna? E, zato se zene sa trudnicama....:)
И мени су труднице предивне :)

А зашто се удају? Не знам. Лично бих уживала у тим данима, мазила стомак и тепала беби, уместо да мислим на госте, музику, торту,... што и јесам. Нисам присталица званичног брака. Али свако како воли.

Mochi_Teodora

Ističe se
Poruka
2.617
ima li toga vise...?

koja je to muka
bas ne znam
Ja sam možda staromodna jer podržavam prvu bračnu noć i dete tek posle venčanja,a što se tiče trudnih mlada,zaista mi nema smisla....

SilkRoad

Aktivan član
Poruka
1.015
mene nesto drugo interesuje
jesi li se i ti redjao ili samo drugi su se redjali dok si ti stajao off the road?
i jos ovo da ti kazem.
ti nisi zaslužio da imaš drugarice.
Neš ebat.
Pa stvarno, otkud se ljudi vencavaju kada cekaju bebu, kada se to radi bez dece.....sa drugom valjda.
Ili se deca prave drugaricama a ne zeni s kojom hoces da zivis...
Najbolje je sto dzidzani sude drugima, pa dobiju crnce posle vencanja....po dedi...a jos je bolje sto uvek moralisu najnemoralniji ljudi....lazovi, lopovi, ubice, politicari....kako u zivotu tako i po forumima...
Tebe sam ugasio na temi Dijane Hrkalović i sad si došao ovdje da me hejtuješ, nebitan si. Ti i tvoj odgovor.
Dosao je da hejtuje zene
Ko da su one same krive sto se udaju u 7., 8., 9., mesecu
A gde su muskarci koji se zene sa zenama u 7., 8., 9., mesecu
Sta je njih nateralo ?!?!? Pitam se ja
Sta li ih je nateralo...?
Niie istina. Samo pitam. Ne znam što se nađe uvrijeđena, da se ti nisi udala sa stomakom do zuba ili neko tvoj pa ovo shvataš baš lično?
Zena Novaka Djokovica, najveceg srbskog sina, sa stomakom do zuba se vencala cak i u crkvi. Pravila su tu da budu savitljiva za one koji imaju para.
Vidiš na to sam zaboravio, znam da su se vjenčali na Svetom Stefanu ali zaboravio sam da je Jelena bila trudna. U kom je mjesecu bila sjećaš li se?
Ja sam možda staromodna jer podržavam prvu bračnu noć i dete tek posle venčanja,a što se tiče trudnih mlada,zaista mi nema smisla....
Svaka čast tebi na iskrenosti i podržavam te, pušti ove amerikanizovane liberale kojima je sve normalno. U pravu si, nema smisla..

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.110
Читаш Мир Јам :lol:

Сећам се да сам у детињству са чуђењем читала писма психолозима по женским недељницима типа Базар - "нисам невина, како ћу сад да се удам" и слично.
Време пролази а неки су једнако конзервативни.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.